סקר|
התיעצות

חושחושה

New member
../images/Emo27.gifסקר|../images/Emo27.gifהתיעצות../images/Emo27.gif

עזרה בקבלת החלטה
מסיבת מחזור שלכן, אפשר להגיע לבד, אפשר עם בני זוג, אפשר מה שרוצים! הייתן מגיעות עם בן הזוג? אם כן: למה? אם לא: למה?

אפרת12

New member
עם בן הזוג

פשוט מנסיון - היה לפני כמה שנים (די הרבה, למען האמת) כנס מחזורים של התיכון שלי, ומהמחזור שלי הגיעו מעט מאוד, ובטח לא אלו שכל כך רציתי לראות. כך שנותרתי בדד. אם היה איתי בנזוג לפחות היה לי ע ם מי לבלות את הזמן (היו צפויות הופעות שוות - לא רציתי לפרוש בשיא...)

אלינה12

New member
עם בן זוג

סוף סוף להכיר לו את החברה שכל כך הרבה סיפרתי לו עליהם. אבל רק אם הוא בעצמו היה רוצה לבוא.

Arfilit

New member
לבד

אם הוא יבוא - הוא יסבול וממילא גם אני. אם הוא לא יבוא - אני אוכל להנות (והפעוטה מקבלת את הבייבי סיטר הכי טוב שיש).

הדר לצ

New member
היתה לי בצופים. הלכתי לבד

הוא לא רצה לבוא. אם היה רוצה, הייתי לוקחת אותו בכיף.

Dimaya

New member
בן זוג. שימותו הקנאים

סתם. ואולי לא כ"כ סתם. לא יודעת.

מאז

New member
תלוי

תלוי מה אופי המסיבה (מליון אנשים יושבים וצופים במופע - עם בן זוג. מסיבה אינטימית של הרצת בדיחות פנימיות וקצ'קיאדה נשית - בלי בן זוג). בעיקר תלוי מה כל השאר עושים...

sugerbabe1

New member
רק עם בן -הזוג לבד לא הייתי הולכת

גם ככה לא אוהבת את פרצי הנוסטלגיה האלו אז אם כבר ללכת ולנסות להרגיש בנח אז רק עם הבן-זוג.

לא הייתי הולכת ../images/Emo4.gif

תמיד מרגישה שלא בנוח בארועים כאלה. עם מי שיש לי עניין אני שומרת על קשר עד היום.

lulyK

New member
מישהי מכן היתה פעם במסיבת מחזור?

עברתי כ"כ הרבה דירות ובתי ספר, לא מרגישה שייכת ממש לשום מחזור.

sugerbabe1

New member
זה ישר מזכיר לי את התוכנית ביס

"פגישת מחזור" עם כל התככנות,הקנאות,תמיד זוכרים לך מה היית לפני 12 שנה ואף אחד לא מוכן לקבל את העובדה שאנשים משתנים. פגישות כאלו נועדו פשוט לרענן את מאגרי הרכילות.. ..."ראית את ההיא איך היא השמינה...וכאלו.

g a n i

New member
נכון. כולם מייד "נופלים" לתפקידים

שמילאו בתיכון, גם אם עברן אלפי מילין מאז. זה כמובן נכון בעיקר לאילו שלא היו "מקובלים" או נחשבו למוצלחים. והפוך: מי שלא מתאים לתפקידו מאז (ע"ע "היפה שהשמינה והתכערה"
) משמש מטרה לחיצים או התלחשויות מאחורי הגב. בקיצור, איכשהו זה יוצא תמיד רע. ומשעמם. ובכ"ז היינו, והשתעממנו. פיכסה.

הגרי3

New member
לא הייתי אף פעם ואם לשפוט על פי

הפגישות המקריות ברחוב עם בני המחזור שלי מידי כמה שנים, זה בטח שעמום אחד גדול (ממילא נושאי השיחה נגמרים אחרי 40 שניות).

חושחושה

New member
טוב, מדובר במפגש שכבה של החבר"ה

שאיתם הייתי אמורה לצאת לנח"ל, רובם היו איתי בבית ספר יסודי, האמת, נרשמת התרגשות גדולה מצד כל המשתתפים, כולם כבר מחכים למחר, לא נראה לי שיהיה משעמם, אני חושבת שהחלטתי ללכת בלי החצי, אני רוצה להרגיש חופשייה להנות, ולא להיות מוטרדת מאיך שהוא ירגיש או ישתעמם, מן אחריות כזו, אתן מכירות? לדעתי כולם צריכים להגיע בלי בני זוג (מה שכמובן לא יקרה), לפחות במפגש הראשון אחרי 24 שנים, אותי ממש לא מעניין לראות את החצאים של כולם, אלא את האנשים איתם הייתי, ואם יהיה עוד מפגש, מתאים להביא בני זוג, אולי אפילו ילדים. בעלי ניטראלי מאוד, ואמר לי שמה שמתאים לי מתאים לו. בקיצור, מחר, אני מתרגשת מאוד, דיווחים בהמשך, עזרתן לי להחליט

lulyK

New member
צודקת.

נשמע שזה ארוע די אינטימי, אם הוא יבוא תעסקי בעיקר בתיווך.

למעלה