מתמטיקה

חייבת עזרה בתרגיל בגאומטריה

היי תראו הוספתי קובץ עם השרטוט של התרגיל הוא נראהלי תרגיל די פשוט ומעצבן אותי שאני לא מצליחה לפתור אותו. תעזרו לי בבקשה למי שיודע! בהדרכה כתוב להוכיח שהמרובע ABDE הוא בר חסימה והצלחתי להוכיח את זה, אבל לא הבנתי מה זה נותן בשביל להוכיח את זה AD הוא חוצה את זוויות BAC! בבקשה\ מי שיודע אני אודה לו מאוד- זה להגשה.!! תודה רבה משירלי

bhnadav

New member
זה דורש אישור של ועדת החריגים ../images/Emo3.gif

שפועלת רק בימי חול
נא לשרשר

TuTyBoP15

New member
הנדסה אנליטית

נתונות לי 2 נקודות.. a(3,7) b(6,4 א.M היא נקודת אמצע הקטע AB. איך אני מוצאת את שיעורי הנקודה M
ב.איך אני מוצאת את משוואת הישר שמחבר את שתי הנקודות A ו-B
ג.איך אני מוצאת באילו נקודות חותך הישר שמצאתי בסעיף ב' את הצירים

שאלת שאלה דטמה ממקודם

הפתרון לשאלה הדומה מתואר באיור שמצורף {סעיפים א' וב'} לגבי סעיף ג': הציבי x=0 במשווואת הישר שיצא ומצאי את y {זו נקודתהחיתוך עם ציר y{ וכן הציבי y=0 וחלצי את x {זה החיתוך של הישר עם ציר x

TuTyBoP15

New member
אבל...

לא הבנתי.. חחח והציור שלך שגוי.. חחח לא כל המספרים הם מינוסים.. אני עשיתי קו כדי להפריד בין האות למספר.. סליחה שהטעתי אותך
הסבירו לי את זה כבר מישהי אחרת והבנתי את מה שהיא עשתה וזה אבל לא הצלחתי בתרגיל הזה..

תעזבי ת'מספרים, תנסי להבין ת'דרך...

אם הבנת את זה בתרגיל הקודם אך לא בזה.. אז... לא הבנת.

TuTyBoP15

New member
משוואות בשני נעלמים

האיקס יצא לי והאווי לא... תמונה מצורפת

TuTyBoP15

New member
חחחח כן פשוט התבלבתי..

לקחתי בטעות משוואה אחרי שהוצאתי ת-Y... חחח

TuTyBoP15

New member
משוואה ב-2 נעלמים

השאלה בתמונה המצורפת+ התרגיל.. טנקס=)

חלצי את x מהמשוואה התחתונה..

כך תקבלי משהו שנראה כמו x = {משהו שתלוי רק ב y}, את זה הציבי למשוואה העליונה במקום x ותקבלי משוואה שמופיע בה הנעלם y בלבד... נסי לבד..

TuTyBoP15

New member
חחחחח

תודה על הרצון הטוב לעזור ורואים שכבר נמאס לך אבל אני אף פעם לא מבינה אותך חחחח... באמת תודה מכל הלב
ענית לי פה על כל שאלה ששאלתי
אתה מקסים

למעלה