כאן שואלים שאלות

סופXD

New member
היי מה נשמע אנשים?!

מה נשמע אנשים אתם יכולים להסביר לי איך מקבלים "כרטיס מועדון" של הפורום שנותן הנחות בכל מיני חנויות כמו תומר וכ'ו..?? HLPE!!!!

MissKite

New member
אוקיי,../images/Emo98.gif

בעיקרון את יכולה לשלוח למיכל או ליסמין (המנהלות המגניבות, דא)[חנופה, דא] 10 שקלים בדואר (בתנאי שאת עונה על הדרישות
שהן...... המ, נראה לי שאת צריכה להיות פעילה. לא יודעת בדיוק את המספר הודעות שחייבים לכתוב) ואז אחרי שהן מקבלות את זה הן שולחות לך את כרטיס הפורום בדואר. דרך אחרת היא לקנות את הכרטיס במפגשים או לקבוע עם אחת מהן אם היא יכולה להיפגש איתך כדי למכור לך את הכרטיס. יש בטאגליינס או במאמרים הודעה שלמה ומפורטת יותר מכל פירוט על כרטיס הפורום, חפשי אותה. בהצלחה

MissKite

New member
בהודעה למעלה יש קישור ../images/Emo69.gif

למה במערכת החדשה לא רואים שמצורף קישור בהודעה הריקה? מעצבנים -.-

kedey lekabel kartis forum

at tcriha liktov yoter mi 30 hodaot be hodesh, ve az tohli liknot et ha kartis mi Yasmin o Michal be 10 shekel
good luck.

כעיקרון..

צריך להיות פעילים שזה אומר- לרשום מעל 30 הודעות בחודש. לאחר מכן אני לא בדיוק יודעת איך זה הולך אבל את מביאה למיכל או יסמין 10 שקלים ומקבלת כרטיס. מקווה שזה נכון ולא התעיתי אותך

Vanitas

New member
אז.. תהני! 3: אנלא באה כנראה, סתם רציתי-

-לבדוק מה אני מפסידה. D: היית במסיבות הקודמות?

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifיש סיבה שהבוני בשגיאת כתיב?

זה אמור להיות יעני ארנב פריקי?

rocket

New member
ד"א , שאלה -

אם אני מזמינה בגד, והוא לא מתאים לי במידה - אפשר להחזיר או להחליף ?

Freaky Bonnie

New member
../images/Emo23.gifבטח

אבל אני ממליצה לך לקרוא את התקנון של האתר בנוגע להחזרות והחלפות (אם משהו לא מובן בתקנון אשמח להבהיר לך באימייל או ב ICQ שמופיע באתר) וגם תרגישי חופשי לשלוח לנו את המדידות שלך בס"מ בשביל שנתאים לך מידה במקרה ואת לא בטוחה :)

למעלה