חוז"לי ח"א 27.11

FerryCorsten

New member
../images/Emo27.gif חוז"לי ח"א 27.11

מישהו יודע מה אנחנו הולכים לעבור ביום ראשון ? אני מניח שמן הסתם לא צריך להגיע על מדים, השאלה היא האם באמת צריך ציוד לשבועיים ? ממה שאני יודע, החוז"לים במחזורים הקודמים חזרו הביתה עוד באותו היום, והדבר האחרון שבא לי זה להיסחב בבסיס הזה עם ציוד לשבועיים ממקום למקום .

אין לי תשובות

אני ממש לא יודע. מישהו אמר באחד השרשורים הקודמים שיוצאים ישר לאיזה בסיס בדרום הארץ לקראת ההכנה לקק"צ. אני בכלל לא יודע אם מסתפחים כבר ליחידות. לך תדע. אני בכל אופן לא מביא ציוד לשבועיים.

אין תשובות, אבל יש עוד שאלה

נניח מקרה היפוטתי בו אחי איבד את כומתת הבקו"מ שלי. אני יכול להגיע ביום ראשון עם כומתת מודיעים ולהחיר אותה במקום, או שאני צריך לרוץ לריקושט לקנות כומתת בקו"מ?

Hamall

New member
עזוב את ריקושט...

לך למחלקת אבידות של איזו חברת אוטובוס או של הרכבת ויש להם בטוח כומתות בקום שם... ובאופן עקרוני, יהיה מוזר לדעתי להחזיר כומתת מודיעין...

GPXer

New member
אני מגיוס אוגוסט.. אז ככה..

הגענו ביום הראשון, החלפנו לחוגרים, חיכינו הרבה.. לא עשינו כלום.. אחרי כמה שעות הסבירו לנו במשך איזה 10 דקות מה המסלול שעומד להיות לנו מעכשיו.. (השלמה, אחר כך הכנה, אחר כך בה"ד1, אחר כך עוד שבוע השלמה, ואז ליחידות) ביום השני היינו צריכים להגיע לבקו"ם שוב, כדי לעשות מבחני נייר ועפרון (מבד"קים של חיל האוויר), ואז אמרו לנו שלמחרת צריך להביא ציוד לשבועיים. ביום השלישי נסענו לעובדה, שם נמצאת ההשלמה. אנחנו נשארנו שבת ראשונה ושבת אחרונה, כאשר משך כל ההשלמה הוא 6 שבועות. לאחר מכן, חלק הלכו להכנה לקק"צ, וחלק התפזרו ליחידות. (כ20% לא המשיכו לקקצ) אגב, חובה לבוא על מדים גם ביום הראשון. כן כן, מדים ירוקים. אנחנו החלפנו אותם רק אחרי כמה ימים, בבסיס עובדה.. ככה שאל תצפו לבוא על אזרחי ולהחליף בבקו"ם, זה לא יקרה. תחליפו את המדים כנראה בעובדה, ואם לא אז ישלחו אתכם להחליף בשדה דב. אבל כנראה שבעובדה כמונו. ולמי ששאל על הכומתה - אין בעיה להביא איזשהי כומתה. העיקר הוא שהבאת כומתה של חיל ירוק - תקבל כומתה של חיל אוויר. הבעיה היחידה שיכולה לקרות לך היא לקבל תלונה ממשטרה צבאית, אם אי פעם תתפוס אותך עד שתחליף את הכומתה. בהצלחה.

למעלה