חדשות MMA

favor

New member
../images/Emo27.gifחדשות MMA../images/Emo37.gif

צ'אק לידל רומז על מעבר להביווייט. הוא אומר שהוא רוצה להישאר בלייט הביווייט אבל אם ה-UFC יציעו לו קרב נגד נוגיירה האלוף הוא לא יסרב. היריב של טיאגו סילבה ב-UFC 84 יהיה אנטוניו מנדס הברזילאי. מנדס יחליף את ראשד אבנס שיילחם נגד צ'אק לידל ב-UFC 85. מנדס מחזיק במאזן של 14 ניצחונות ו-2 הפסדים, ונלחם ב-2007 לא פחות מ-9 פעמים כשכולם הסתיימו בניצחון. כמובן שזוהי הופעת הבכורה שלו ב-UFC. גילברט מלנדז יגן על תואר הלייטווייט שלו בסטרייקפורס נגד גייב למליי באירוע גדול שייערך ב-29 לחודש. מלנדז מגיע לקרב לאחר שהפסיד ביארנוקה בסוף 2007 לאישידה ובכך הפסיד לראשונה בקריירה. עוד באירוע: פראנק שאמרוק נגד קונג לי על תואר המידלווייט וג'ייק שילדס נגד דרו פיקט על תואר האלוף הראשון במשקל הוולטרווייט. שימו לב: ב-UFC 83 ו-UFC 84 ייערכו בכל קארד כולל (גם PPV וגם מקדים) 11 קרבות. כמות הקרבות גדולה יותר מאשר באירועים האחרונים שם נערכו בין 9-10 קרבות באירוע. יריבו של מירקו קרו קופ לא יהיה יושיהירו נקאו כמו שהוכרז תחילה ע"י כמה וכמה מקורות. ראשי DREAM הכריזו שיריבו יהיה טאצויה מיזונו, לוחם פאנקרייס לשעבר ומאזנו 2-4. האירוע יערך ב-15 לחודש. הקרב בין דמיאן מאיה (0-6) נגד אד הרמן (5-14) הוכרז רשמית ל-UFC 83. הוא יהיה חלק מהקרבות המקדימים. ולסיום, אנדרסון סילבה רוצה להילחם בקרב אגרוף נגד אחד המתאגרפים המוכרים והטובים בעולם, רוי ג'ונס ג'וניור שמאזנו באגרוף עומד על 4-52 והחזיק בתואר הלייט הביווייט ב-7 ארגונים בכירים שונים באותו זמן. שוב, זה לא בצחוק.. זה רציני לגמרי.

roei27272

New member
נו באמת , אני אוהב את אנדרסון אבל הוא הגזים

אין סיכוי שבעולם שהוא ינצח את רוי גוניור בזירת אגרוף . כמו שאין סיכוי שבעולם שגוניור ינצח את אנדרסון בזירת MMA. מדובר במשחקים שונים לחלוטין .

FrecCo

Member
מעולה

תמיד רציתי לראות קרב אגרוף בין מתאגרף לבין לוחם MMA עם יכולות סטאנד אפ טובות. מן הסתם ההיגיון הוא שאין ללוחם MMA שמחלק את זמנו בין קרקע לעמידה ל-70 אספקטים אחרים של לוחמה בזירה- סיכוי נגד מתאגרף שמשקיע את כל זמנו באיגרוף. אבל, שיוכיחו! וחוץ מזה, אנדרסון סילבה הוא רוצח.

doom23

New member
חחח נשמע מעניין

סילבה קיבל אומץ אחרי UFC... יהיה מעניין לראות .. גם צ'אק נשמע מעניין לא חשבתי יהיה לו אומץעלבור להבי וויט

asi123456789

New member
סילבה אומר שהוא כועס על אוקאמי

בגלל הפסילה בקרב שלהם. הוא אומר שאוקאמי היה יכול להתאושש ולהמשיך להילחם אחרי הבעיטה הלא חוקית שנתן לו. איזה פחד, סילבה כועס, אם הייתי אוקאמי, הייתי בורח חזרה ליפן...

בשביל 7-10 מליון דולר לקרב

שזו הערכת הדיוט סבירה לכמה שהוא יקבל, גם אני מוכן לעלות לקרב מול ג'ונס. אני לא יודע כמה הוא מקבל עכשיו, אבל פחות מעשירית זה בטוח. מה גם שקרב כזה יכול להפוך אותו לMMAיסט מפורסם בהרבה, להגדיל את כח המשיכה שלו לאוהדים מזדמנים ולהעלות את ערכו בשוק.

יצא לו.

הרבה יותר אנשים יכירו את השם שלו. לא במקרה טנק ושמרוק, שלא לדבר בכלל על לסנר, מקבלים יותר מלוחמים טובים בהרבה מהם- השמות שלהם מוכרים יותר. בכל מקרה, ברור שהסיבה העיקרית שהוא רוצה את הקרב היא המליונים שהוא יקבל עליו.

אם סילבה ילחם ברוי ג'ונס ג'וניור

זה יחזיר את הMMA 5 שנים אחורה! הסיבה היחידה שסילבה יסכים לקרב כזה זה כסף, ואם הקרב יצא לפועל זה יתן חותמת סופית לכך שבאיגרוף יש יותר כסף! בנוסף סילבה יפול בנוקאווט אכזרי ויגרום לכל הקהל האמריקאי שגם ככה ברובו לא מבין כלום באומנויות לחימה לפקפק בMMA אל מול האיגרוף. אם סילבה חכם הוא היה מציע לרוי ג'ונס ג'וניור קרב איגרוף תאילנדי כפשרה על החוקים ואז הכל היה נראה אחרת...

doom23

New member
אבל אז המתאגרף לא יסכים

מאיפה הוא יודע לבעוט ? קיצר זה קרב אמיתי ? או סתם דיבור ? יש תאריך משהו ?

talhorm

New member
רוי ג'ונס באיגרוף ישמיד את אנדרסון סילבה מהר

אבל לא מהר כמו שאנדרסון סילבה ישמיד אותו אם יערך בניהם קרב MMA. לדעתי אנדרסון סילבה יכול לנצח בוקסרים מקצוענים, הבחור פשוט מפלצתי ונראה שהוא יכול הכל, אבל לא לנצח מישהו ברמה של רוי ג'ונס ג'וניור... למרות שג'ונס כבר לא הכי צעיר ובשיא של הקריירה שלו, בקרוב מאוד הוא מגיע ל40, זה עדיין לא אומר שהקרב יעבור 3-4 סיבובים... חבל שהקרב של דמיאן מאיה נגד אד הרמן הוא בקרבות המקדימים, אני מקווה מאוד שיראו לנו את הקרב הזה, יש לו הרבה מאוד צפיות מדמיאן מאיה שהוא פשוט תופסת אדירה לUFC, יש לבחור BJJ ברמה גבוהה מאוד. קרו קאפ אומר שהוא רוצה להלחם קצת ולצבור ניצחונות מחוץ לUFC לפני שהוא חוזר בגדול וזוכה באליפות העולם במשקל כבד של הUFC, לדעתי גם אם הוא ינצח את מיזונו בKO מרשים, זה לא יתרום לו לקריירה שלו בUFC, ושהוא יחזור הוא יצטרך להתחיל הכל מחדש גם ככה, אבל בכל זאת, כיף לראות שקרו קאפ חוזר, ונקווה לקרב מהנה. לידל נגד נוייגרה נשמע מרתק, אבל אומרים שגם לידל פוזל לכיוון של פידור והוא כבר הציע להלחם מולו, במידה ופידור יחתום ורנדי לא יעמוד לשורותיהם של הUFC, בכל אופן, אני מעדיף שלידל ישאר בLHW, ינצח את ראשד אוונס, ואולי ילך לרימאצ' עם ג'רדין או קרב מול המפסיד בין ראמפייג' לפורסט? וטיאגו סילבה עושה רושם שקיבל יריב לא פשוט שיכול בקלות להפתיע, נחייה ונראה... בקיצור חדשות מעניינות, תודה צחי

גיא ע

New member
לידל התחרפן או שסתם גדלה לו הבטן...?

מה יש לו לחפש במשקל גבוה יותר? גם סילבה נראה לי בשלבי התחרפנות מתקדמים או שסתם עלה לו השתן לראש או בא לו על בוחטה של כסף... תודה רבה על החדשות

למעלה