הצעות לארוח חברותי לעבודה 20 במספר

../images/Emo27.gifהצעות לארוח חברותי לעבודה 20 במספר

בשבוע הבא ביום חמישי הזמנתי את חברותי לעבודה לבוא לראות את ה
החדש שלנו וגם כמובן לחגיגת
התנאי שלהן היה ששמקה יבשל אז שמקה בחר לנפנפף , יכין להם על המנגל בשרים, יום קודם גם ידליק את המנגל ויכין סלטים קלויים פלפלים חצילים 2 סוגים ועוד..... אבל אשמח לרעיונות לתוספות מעניינות, וקינוח טעים ופרווה. בתכנית האמנותית לא תאמינו MAGIG אהובתי תלמד אותן להכין פסטה פרסקה אבל שששששששששששששששש לא לגלות להן זו הפתעה. אזי אשמח לרעיונות לקינוח כאמור ותוספות

פנינה....

אני רואה את ההודעה שלך פה בודדה ושעה שוברת את הראש מה אפשר להציע, אבל לידך וליד שימקה, קטונתי
אז לפחות אקפיץ לך על הדרך... ואולי בכל זאת אמליץ על הסלט גזר המדהים שאני כל הזמן משווקת פה ובטח תתחילו לחשוב שאבא שלי מגדל גזר, אז זהו, שלא !!!!

shlomits

New member
גם לנו יש מנגל בשבוע הבא

אבל נראה לי שאני אלך על תוספות פשוטות וקלאסיות- סלט ירקות, סלט כרוב, סלט תפוחי אדמה ואולי גם סלט שעועית ירוקה ברוטב נענע. לקינוח אני מתכוונת להכין פאי פקאן ואת השתי קומות בלונדיז-בראוניז של קרין גורן

shlomits

New member
אני פשוט עושה מעין "פסטו" דליל

מנענע, שום, שמן זית, מלח ומיץ לימון. בהגשה אפשר להוסיף גם גרעיני חמניות קלויים.

המרחפת

New member
אז אחרי ששברתי את הראש....

אני מבינה שיש הרבה מאד אוכל, ולא סתם אלא בשר + פסטה בחום הקיץ.... לפיכך אני ממליצה על סלט פירות לקינוח, ולרושם אפשר לשים אותו בגביעים עם פירורי נשיקות מעל ומתחת. אני קצת בספק אם יצליחו להכניס יותר מכך.
לגבי תוספות: בשר טוב צריך רק תוספת של ירקות, אולי קצת אנטיפסטי על הגריל (וירקות גם בסלטים הקלויים שמכין שמקה) כמובן סלט ירוק כמו סלט מהרבה הרבה עשבי תיבול (כוסברה, פטרוזיליה, נענע) עם קצת שמן זית, לימון וקשיו קלוי או סלט ההפתעות של בישולה, עם נקטרינות שכעת בעונה. שתמיד נחגוג ונשמח.

nunely

New member
אני הייתי עושה ארוחת גריל מ-א עד ת'

לפתיחה-ירקות בגריל - לאחר מכן לזרזף שמן זית, בלסמיק ומלח גס וסלטים קלויים מנה עיקרית-הבשרים ותפו"א מיני בגריל לקנוח-פירות בגריל...לקחת שזיפים, אפרסקים ונקטרינות. לחתוך לחצי ולגלען. לבזוק סוכר וקינמון על החלק החתוך ולצרוב את זה בגריל. הסוכר הופך לקרמל...נוצרת שכבה דקיקה כמו סוכריה...וזה טעיםםם!! אפשר להגיש עם סורבה כל שהוא ואפילו רק כך.

Saint Marco

New member
רעיונות לאנטיפסטי

בעיקרון, בגלל שמאוד חם אז הייתי ממליץ לך להכין כמה שיותר סלטים כדי שזה יהיה קליל על הבטן.... רעיונות לאנטיפסים: 1. פטריות שמפיניות קטנות טבולות ביין לבן ואירית- מרתיחים קלות את היין הלבן עם הפטריות... מוסיפים קצת שום, מלח ופלפל ומורידים מהאש- מניחים בקופסה, מכסים ושמים במקרר.. זה צריך להספג כמה שעות טובות ועדיף כמה שיותר. 2. עגבניות שרי ושום צלויים על הגרלי.. מוסיפים קצת שמן זית עליהן והן נפלאות- את זה רצוי לחמם קצת. 3. חצילים מגולגלים עם גבינת פרומעז- או פסטו לכשרים.חותכים את החציל לאורך ומטגנים אותו.. מספיגים מהשמן כמה שיותר טוב, מורחים את הגבינה, מגלגלים ומקררים. 4. בצל סגול ובצל לבן מושרים בחומץ בלסמי מיין אדום ודבש... פורסים את הבצלים לרבעים- את הגדולים ניתן ליותר- עם הקליפה ועם הכל מטגנים במחבת ומוסיפים את החומץ ואת הדבש..... מבשלים טוב וחשוב לכסות ככה שהבצלים יתרככו.. מעבירים לקופסה ומקררים. בנוסף לזה, אפשר להכין פוקצ'ות ולעשות ממרח זיתים, עגבניות וכו'... זה הולך טוב. שיהיה בהצלחה

שי ר י

New member
גם אנחנו הוזמנו לחברה לעבודה

גם אנחנו 20 בנות וגם אצלה הבעל נפנף במרץ. בנוסף היא הכינה סלט חומוס סלט ירקות מיוחד סלט כרוב עם שומשום סלט שומר ותאנים סלט חצילים קלויים היו שם גם ירקות מבושלים ברוטב עגבניות וחמוצים כנפיים ברוטב מתוק שהוגשו בצלחת ענקית שעליה אורז אדום עם סילאן בעלה קלה על המנגל פיתות עם תבליני סטייק וכן הוגשו שיפודי פרגיות לקינוח היא הכינה מלבי תוצרת בית ולידו הגישה רוטב + 2 קערות עם פירות מבושלים: דודבנים והשני פירות יער ששמנו מעל לבסוף הוגשה עוגת ביסקוטים רק בלי ביסקויטים אלא למטה הייתה שכבת טורט דקה. ליד זה שתיה חמה

למעלה