הודעה חשובה

Cherry Spikyyy

New member
../images/Emo27.gif הודעה חשובה ../images/Emo37.gif

המחשב שלי קרס
בגלל זה לא התחברתי כ"כ הרבה זמן (לאלו ממכם שברשימת האיי סי שלי) אין לי זמן לקרוא את ההודעות בפורום ולהגיב עליהם עד כמה שהייתי רוצה... אני לא יודע אם אוכל לחזור בכלל לפורום בקרוב או להתחבר לאיי סי בקרוב
מ-מ-ש קשה לי אני ממש בודד וממש מיואש ואני לא יודע בקשר לכלום... בקשר לעתיד ובקשר להווה ו... אוף
למה הכל חייב להיות כ"כ קשה... אני חייב ללכת... להתראות

*Dark Of Night*

New member
ספייק!!!!! הדאגת אותי!!! ../images/Emo4.gif

לא ידעתי לאן נעלמת! כמעט כתבתי כאן הודעה ששולאת אם מישהו יודע מה קורה איתך... אבל לא רציתי להדאיג אנשים סתם וגם לא רציתי שישלחו שוטרים או משהו אליך... אני כל כך מתגעגעת אליך- אין לך מושג עד כמה.... אני יודעת שאתה מרגיש בודד כרגע, והכל עצוב קודר וקר... אבל תזכור שאני פה... בשבילך... גם אם אני לא נמצאת לידך פיזית וגם אם אנחנו לא מדברים באי סי בנתיים... אני תמיד םה בשבילך לתת לך את החיבוק האוהב התומך והחם שמגיע לך! ((((((((((((((((
ספייקי
)))))))))))))))))) בבקשה תחזיק מעמד בתקופה הכל כך קשה הזאת... אתה זוכר מה שהבטחת לי? אל תפגע בעצמך... ואל תעשה שטויות... לא יודעת אם זה שווה לאחל לך שנה טובה- אבל איחולים אף פעם לא הזיקו לאיש... אני כל כך מקווה שיהיה לך יותר טוב- באמת מגיע לך! אני לא מכירה אדם שמגיע לו יותר ממך... אתה באמת נשמה טהורה וטובה... אני מאוד מאוד מקווה שתראה את ההודעה הזאת... ושתדע שנורא אוהבים אותך, ומתגעגעים! אוהבת אותך המוווווווון! Dark U`re In My
אוווווווףףףףף הלוואי שתרגיש יותר טוב.... נמאס מהדכאון הזה! הלוואי שיכולתי לגרש אותו איכשהו...

~לין~

New member
היי תומוש...

אצלי ´רק´ האיי סי קיו קרס בפתאומיות, ככה שאני לא מצליחה להתחבר אליו... ובאמת תהיתי מה שלומך, אבל לא כל כך רציתי לפרסם הודעה בפורום בשביל זה... אז... אתה אומר שקשה, וזה די ככה גם אצלי... אבל אני מקווה שעכשיו עם זה ששנה חדשה מתחילה, אז יהיה קצת יותר טוב. ואל תהרוס לי ותגיד לי שנה חדשה זה סתם עוד מספר ותאריך ולא אומר כלום :) אז ביי ביי... ו... סתם הייתי רוצה לדבר איתך קצת ואם אתה עדיין לא יודע, זאת faith באחד מאלף השמות שלי

~לין~

New member
והילד עוד מתלונן

עם כל המעריצות שיש לו פה, ושכוללות גם אותי :)

חן1

New member
תומאאאאאאאאאאס

כמעט היתפצלחתי מדאגה! טוב מה זה משנה? העיקר שאתה כאן (((((((תומאס)))))))) שנה טובה וחג שמח עד כמה שאפשר אוהבת, אני

למעלה