אני רוצה להשוויץ!!!

ארינה

New member
../images/Emo27.gif אני רוצה להשוויץ!!! ../images/Emo37.gif

היות ושבוע שעבר עליתי 4 קילו והייתי בקנטים החלטתי שאני יוריד אותם ואכן השבוע הורדתי לא 4 אך 3 קילו!!!!!!! ואני מאושרת עד הגג........ הורדתי ועכשיו אני חוזרת למוטב ובכלל קיבלתי גם דיאטה מגניבה ביותר השבוע וטוב לי ונחמד לי. ואיך אצלכם??? אוהבת אותכם מאד מאד ארינה

קודם כל, כל הכבוד!!! יפה מאד!!

אצלי הכל בסדר. התחלתי דיאטה חדשה, שגורמת לי להרגיש נפוחה משום מה. אני לא רעבה, אבל ההרגשה היא גם שאם זה מה שיש לאכול, אז עדיף לא לאכול... מאחר והיום הוא רק היום השני - אין עוד תוצאות...

ארינה

New member
אני מאוד שמחה בשבילך ואני מחזיקה

לך אצבעות!!!! הלואי ותצליחי בהמשך הדרך אוהבת ארינה

../images/Emo45.gif You go girl!

ארינה
אני כל כך גאה בך! 3 קילו זה ה-מ-ו-ן!!!! אני מקווה מאד אבל שהורדת אותם כמו שצריך.. שום צום או משהו כזה, שמעת?
בכל מקרה אני שמחה בשבילך נורא, וספרי של הדיאטה החדשה. בהצלחה! קבלי
ס.ש.

ארינה

New member
תודה רבה רבה, כן הורדתי אותם

כמו שצריך עם דיאטה מתונה ורגילה. אני שמחה ששמחים בשמחתי בהחלט. אני עושה את הדיאטה שלי במרפאה מסודרת ונותנים לי שם כל שבוע משהו חדש לאכול. השבוע קיבלתי לאכול 5 ימים של דיאטה ניטרלית שזה אומר כל היום גבינות ויוגורטים עד 5% חופשי, ביצה אחת ו-200 גר´ פרי והפיצוי הגדול של היומיים הנותרים..... ג-ל-י-ד-ה וכמה שאני רוצה כל סוג חוץ משמנת כל היום!!!!!!!!! פצצה לא? בכל אופן נורא נחמד לי עכשיו ואני מקווה ששבוע הבא יהיו לי אותן תוצאות.

העצלנית

New member
כל הכבוד לך ../images/Emo45.gif

באמת כל הכבוד. כל כך טוב לי לדעת שטוב לך ושאת מאושרת. טכמו שכבר אמרו בלי כסאח אף פעם.

ארינה

New member
תודה תודה, וזה באמת היה בלי כסאח.

הכל מאורגן ומסודר. תודה גם לכם והמון הצלחה לכולםםםםםםם

ELY

New member
באמת יופי!

שימו לב שהפורום הופך להיות קבוצת תמיכה ואנחנו עוזרים ומעודדים אחת את השנייה

רוייקו

New member
כפרה, קפצתי להגיד שלום...

מה שלומך, בובה ?? ברכותיי על ה 3-4 קילו ... רק מעניין מאיזה נחיר זה ירד... סתם סתםםםםםם
מה זה 4 יקירתי... דברי בעשרות קילואים... מה פה קולא פה ...

ארינה

New member
אתה ממש לא בסדר, הרי אתה יודע טוב

מאד שכל קילו הוא חשוב מאד במערכה הכבדה הזו, זה לא שאתה קם בבוקר ופתאום נשרו ממך 10 קילו צריך להילחם והמלחמה שלנו היא כואבת וקשה. אז בבקשה אל תזלזל גם ב-100 גר´ שירדו לנו.

מירי,

New member
רוייקו!! קישטה!

וארינה כל הכבוד!!!!! מה זה עשרות קילואים.. כולנו יודעים מה זה אומר לרדת מהר מדי , ואפילו 3 ק"ג זה הרבה מעל המותר... כל הכבוד ארינה!

adi from work

New member
ארינה מדהימה שלי,

רציתי לכתוב לך כבר אתמול, אבל לא הייתי בבית... אז היום - למרות שיש כאן מלאן עבודה - החלטתי שאני חייבת לכתוב לך משהו! מגיע לך, נשמה שלי!
בראבו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! י´כלבה!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מקנאה בך כ"כ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש שמחה בשבילך, את לא יודעת כמה!!! אין מילה או צמד מילים שיוכלו לתאר עד כמה אני גאה ושמחה בשבילך... (למאות שאני חושבת שההתלהבות שלי נובעת מן הסמיילים וסימני הקריאה!)
אז ארינה שלי, אני מצפה לעידכונים נוספים במצבך, וכן- גם אם זה 100 גרם, את יודעת מה?! אני דורשת לדעת כל צעד וצעד במצבך!!! אז... אני רק רוצה שתדעי שאני ממש גאה בך ואוהבת אותך, ובעיקר בעיקר.. מקנאה!!!
(וכן, אני יודעת שזה נשמע מגעיל, אבל תודי שזה נחמד שאנשים מקנאים בך!!!!!!) :) אוהבת עד אין קץ (אוווווווו!) וממש שמחה בשבילך וגאה בך... עדי

ארינה

New member
תודה רבה רבה יקירתי, ולמען האמת

אני לא אוהבת שמקנאים בי, כי זה עושה עין ואני מפחדת מעין הרע משהו נורא. מה שכן אני שמחה שאת שמחה בשבילי ויש לי רק בקשה קטנטנה בלי לכתוב כלבה בפורום כי זה לא יפה, תודה מראש יקירתי. אוהבת אותך ארינה

ארינה

New member
אני בטוחה שזה היה בצחוק וללא כל

כוונה רעה, פשוט אני רוצה לשמור על רמה מסויימת בפורום ואני לא רוצה שיעירו לי בהנהלה של תפוז בגלל זה. אבל תודה שלקחת זאת לתשומת לבך עדיין ותמיד אוהבת אותך ארינה

למעלה