אנגליה - פורטוגל - הכל פה:

The Sixth Sense

New member
../images/Emo86.gifהרכבים../images/Emo86.gif

England: Robinson, Neville, Ferdinand, Terry, A Cole, Beckham, Lampard, Hargreaves, Gerrard, J Cole, Rooney. Portugal: Ricardo, Miguel, Carvalho, Meira, Valente, Petit, Maniche, Sabrosa, Figo, Ronaldo, Pauleta.

Loser1

New member
לפי דעתי....

לאנגליה יש את המאמן הכי הגנתי שיש כרגע במונדיאל ! אני חושב שאנגליה נופלת מאוד בעמדת המאמן מול פורטוגל מבחינת יכולת אין ספק שאנגליה מוכשרת מאוד אך עם מאמן פחדן כמו אריקסון אני ממש חושב שהם הולכים הביתה רונלדו ישחק יחד עם פיגו ( נותן מונדיאל ענק!) ופורטוגל משחקת כדורגל יפה והיא בכושר טוב גם מול מקסיקן היא באה לנצח (שזה לא היה חשוב לה כל כך) לדעתי הם עוברים את האנגלים חסרי המחץ ! אין לי ספק שפורטוגל תיזום אני מקווה שתעלה בתום 90 דקות ! אני חושב שפורטוגל עולים 2.05 זה ההימור שלי!

The Sixth Sense

New member
מערכים מאוד זהירים של

שתי הנבחרות. לדעתי אנדר 2.5 ברור. בשמינית גם אנגליה וגם פורטוגל ניצחו רק 1:0. לדעתי ברבע הגמר הלחץ עולה והנבחרות קודם כל רוצות לא לספוג. אנגליה אחרי היתרון ירדה לבונקר בכלל ובחוץ מזה יש לה הגנה מאוד חזקה. בנוסף לזה רוני נראה מאוד חלוד ועד עכשיו הוא לא עומד בציפיות ולא מספק את הסחורה. פאולטה גם לא מרשים. שתי החלוצים לא משהו עד עכשיו. אני צופה כאן משחק מאוד צמוד ושקול... הנבחרות ישחקו מאוד זהיר וינסו לא לספוג.. אני לא רואה במשחק הזה יותר מ-2 שערים. ולמשחק עצמו - פורטוגל +1 ופורטוגל עולה שלב. הפירוט בהמשך.. פשוט אין לי זמן ואני חייב לזוז.

bnitribe

New member
אם זה כולל את הארכה אז..

תחשוב שאם אתה אומר אנדר 2.5 אז זה חייב להיות 2:0 לאחת הנבחרות. אז לא עדיף לעשות את התוצאה במאצ'?!

תודה רבה...בהחלט פורטוגל עולה

ביחס 2.05 זה הימור טוב אך מסוכן - האנגלים הם מזליסטים לא קטנים

למעלה