מסכמים את השבוע ואת השנה

אריה31

Member
מנהל
../images/Emo265.gif מסכמים את השבוע ואת השנה

שיר השבוע שלך של אפרת:
שיר השבוע שלך לא של אפרת:
שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית:
הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010
הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010
משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011
האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך?
דעתך על ההתפתחות בפרשת קצב
מי רוצה לפתוח באופן קבוע או מדי פעם את סיכום השבוע?

נטע5909

New member
ראשונה!!!!!

שיר השבוע שלך של אפרת:אה אה אה שדרך אגב הפך ללהיט בשכבה שלי אין מקום בהפסקות שלא שומעים אותו אנשים שירדו עלי לפני כמה שנים שאני אוהבת את השירים שלה חזרו בהם ובגדול!!! שיר השבוע שלך לא של אפרת:Till I forget abuot you - מתאר בערך את התקופה האחרונה ואת מה שאני מרגישה עכשיו שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית:ראיתי ב-mp שלי פשוט איזה שיר הושמע הכי הרבה ולא להפתעתי הרבה Till I forget abuot you הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010 זה סוף 2009 תחילת 2010 אז אני יחשיב גילתי שלוש חברות חדשות שהכי כיף לי איתן עכשיו וואני ממש אוהבת אותן הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010 אחת מהן טסה לחו"ל לשליחות (תחזית הדבר הכי טוב של שנת 2011:שהיא תחזור
) משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011 שאני יצליח בלימודים שאני יסתדר טוב עם מורות חברים שאני יתחבר עם אחד הילדים בנמ"ש שאני ימשיך לחזק את הקשר עם אחותי. האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך?כן! היום בערב מסיבה עם כל החברות שלי ומחר תחרות רכיבה ראשונה!!! ויום הולדת לסבתא שלי (1.1.11 איזה תאריך!!) דעתך על ההתפתחות בפרשת קצב פחות עוקבת אחרי זה הייתה עוד פרשה עם מורה ריקודים של הבית ספר שלי שאנס בנות (בערך אותו סיפור כמו של קצב) אז אחרי זה אני עוקבת הכי מפחיד שהוא היה גם המורה של חברות של אחותי הקטנה. מי רוצה לפתוח באופן קבוע או מדי פעם את סיכום השבוע?לי אין בעיה
אפילו בשמחה תמיד רציתי גם פינה שנה טובה לכוווווווווווווווולם

אריה31

Member
מנהל
נטע, הפינה שלך../images/Emo140.gif

שמעתי את שיר השנה שלך, נחמד
למה הוא משקף את ההרגשה שלך עכשיו? מאוהבת בבחור מנמ"ש?
יום הולדת שמח לסבתא שלך:)

נטע5909

New member
יש ../images/Emo9.gif תודה

הוא משקף את ההרגשה שלי כי היה לי ידיד ממש טוב אבל הוא עשה לי כמה דברים ממש מלוכלכים ואני לא רציתי להמשיך בקשר וממש קשה לי לשכוח מהחברות שלנו לא ממש המילים של השיר אבל די הפיזמון. תודה רבה

נטע5909

New member
סיימתי מאוחר

היום בבית ספר (כל יום שישי) אז כתבתי ישר שחזרתי אני מסיימת רק ברבע ל1

ady18

Well-known member
מסכמת

של אפרת לראות את האור שיר לא של אפרת:מיקי גבריאלוב טורקי טורקי אין ספק דבר טוב החבר וחזרה לכושר שהתחלתי לא מזמן לא טוב השנה: ריבים מיותרים מאחלת:להמשיך עם האהבה, מקווה שיסתדר לשנות מקום עבודה וחברים שישארו והמון בריאות וגלעד שליט שיחזור חוגגת שנה עם החבר וחברים בבית

אריה31

Member
מנהל
הסיכום שלי

שיר השבוע שלך של אפרת: אה אה אה שיר השבוע שלך לא של אפרת: Don't make a sound - The Like http://www.youtube.com/watch?v=fjfu-7N0kXw שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית: Jealous cause i love you - Venke Knutson http://www.youtube.com/watch?v=koVTWBybYas (מתוך גמר הקדם אירוויזיון בנורבגיה) הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010: התקדמות בעבודה הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010: כמה בעיות בריאותיות משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011: שאמצא אהבה גדולה האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך? אני חוגג רק מועדים יהודיים דעתך על ההתפתחות בפרשת קצב - עצוב שנשיא במדינה שלנו עשה דברים כאלו ועוד בבית הנשיא, מצד שני, לא צריך לעשות מזה רעש כל כך גדול. אם הערעור שלו לא יתקבל, הוא צריך לקבל עונש כמו לאזרח מהשורה

ליאן 162

New member
סיכום שנתייייי:)

שיר השבוע שלך של אפרת: פעם בחיים שיר השבוע שלך לא של אפרת: I Will Bring You Flowers In The Morning שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית: kKesha Tik To הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010 ואווווו שאלה כללית נורא! חחחחחח אני חושבת אבל שהדבר הכי טוב הוא שפגשתי את חבר שלי הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010 כל הקטע עם הנהיגה מעיק עליי=S משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011 שאני אסיים את התיכון בהצלחה, ואתגייס לתפקיד מעניין :) ואוציא רישיון ...חחחחחח האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך? היינו אצל חברה שעשתה מסיבת גג, על האש. ואז אני והחבר הלכנו לגינה שהיא מין ה-מקום שלנו.

אריה31

Member
מנהל
וואלה, אז רק השנה הכרתם חח

מאמין שכל מה שאיחלת לעצמך יתגשם:)

Francine1

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלך של אפרת: לראות את האור שיר השבוע שלך לא של אפרת: Sick with it - Moderat שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית: ואו. האמת שאין לי מושג. לא ננעלתי על שיר מסוים או משהו כזה.. הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010: הרבה. הכרתי אנשים חדשים, אהבות, הצבתי לעצמי מטרות שבחלק עמדתי. הרבה דברים..אני לא טובה בלהיות ספציפית חח
הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010: אהבה חד צדדית שהעסיקה אותי יותר מדי זמן. משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011:להגשים את המטרות שלי, שאני אהיה מרוצה מעצמי. האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך? לא תיכננתי משהו מיוחד, בסוף יצא שהייתי אצל חברה, ראינו סרטים. היה כיף
דעתך על ההתפתחות בפרשת קצב: מעציב ומשמח כאחד. אני לא יודעת ממש איך להגיב על זה. כלומר, מצער כי זה כתם, שנשיא לשעבר של מדינת ישראל עשה מעשה נתעב שכזה. ומצד שני, הוא אדם בדיוק כמו כולנו ואלפי תקיפות כאלה מתרחשות, לצערי, מדי שנה. אני שמחה שמצאו אותו אשם, רק שחבל לי שאחת הקורבנות הוצאה מכתב האישום. אני מאוד מקווה שייתנו לו את העונש המקסימלי בדיוק כמו שמגיע לו. מי רוצה לפתוח באופן קבוע או מדי פעם את סיכום השבוע? ממ לא אני, ובכל מקרה ראיתי שכבר נטע תעשה את זה..

בר דותן

New member
סכמ"ש =]

שיר השבוע שלך של אפרת:ממחר דף חדש שיר השבוע שלך לא של אפרת:שיר נחמה :) שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית:still loving you -scorpions הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010אמ... ניפרדתי מאיזה מפגרת D: הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010: היו אמון .. מי זוכר.. . משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011 שיהיה שנה טובה ומוצלחת האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך?חגגתי עם חברים דעתך על ההתפתחות בפרשת קצב: בן זונה צריך לסרס אותו .. !!!! אנס מזדיין ! מי רוצה לפתוח באופן קבוע או מדי פעם את סיכום השבוע? ההיתי שמח אבל אני משתדל להתמיד לא תמידס מצליח מצטער=]

ednaye10

New member
מסכמת את השבוע

שיר השבוע שלך של אפרת:מצעד הגאווה שיר השבוע שלך לא של אפרת:איש בודד/רוני אלטר שיר השנה שלך במוזיקה הלועזית:WISH YOU WILL HERE /PINK FLOYD הדבר הכי טוב שקרה לך ב-2010:שסיימתי שנה ראשונה קשה מאוד של לימודים במכללה הדבר הפחות טוב שקרה לך ב-2010:כמה בדיקות רפואיות שהיו לי משהו שאת/ה מאחל/ת שיקרה לך ב-2011:לסיים את שנת הלימודים השנייה גם כן בהצלחה ולהיות שמחה בחלקי האם את/ה חוגג את הסילבסטר/שנה אזרחית חדשה ואיך?לא,אני אף פעם לא חוגגת את הסילבסטר דעתך על ההתפתחות בפרשת קצב:זה ממש עצוב שמישהו כמוהו שיש לו מעמד מנצל את מעמדו לרעה ופוגע באחרים.

למעלה