Leaving In Silence

westend girl

New member
../images/Emo26.gif Leaving In Silence ../images/Emo36.gif

it was only A Question of Time until we had to say Goodnight Lovers... חברים יקרים, כמו שסביר להניח ששמתם לב (אם יצא לכם להיכנס לכאן בחודשים האחרונים), התנועה בפורום הלכה והתפוגגה לה, עד שלא נותר אלא לומר יפה שלום ולסגור את הפורום עקב רמת פעילות שלא מצדיקה את הישארותו פעיל, כי כמו שדייב והחבר'ה אומרים: Love's not enough in itself. אחרי קרוב לשנה וחצי בגלגולו הנוכחי של הפורום, שכללו הופעה ראשונה ובלתי נשכחת בישראל, אלבום חדש, סינגלים, סיבוב הופעות הפכפך, שמועות, הפרכות ועוד ועוד, אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו להודות לכל מי שלקח חלק פעיל בדיונים, למי ששיתף, יעץ, שאל, ענה, תהה וניתח וגם למי שרק הסתכל ונהנה לקרוא. אולי עוד קיץ אנחנו ניפגש... ואולי עוד קודם במסיבות של מועדון דפש מוד שממשיכות כרגיל. See You

יאמה

New member
../images/Emo140.gif תודה על הכל

וכמובן שחבל לי מאוד. הלוואי שבקרוב תיהיה סיבה טובה לפתוח את פורום מחדש.

תודה על הכל ../images/Emo13.gif

והיה נחמד להכיר פה את כולם... נמשיך להשתמע בפייסבוק ובפורום שלעולם לא יסגר
היה ברור שתפוז יסגרו אותנו...רק חבל שהם לא סוגרים פורומים אחרים
ונותנים לזה צ'אנס.

westend girl

New member
האמת שהוא קיבל צ'אנס בתקופה האחרונה

אבל לא היה הרבה מה לחדש ובמה "לחפור" ואני מאמינה שלא צריך "בכוח". המדיניות של תפוז היא שיש לצבור מספר הודעות מסוים בחודש על מנת להצדיק את קיום הפורום, ולא משנה אם אלו הודעות ענייניות או אוף-טופיק, ואנחנו לא עמדנו ברף הזה. זה לא במקום פורומים אחרים
אני מאמינה שבמידה שתהיה סיבה להחזיר את הפורום לפעילות - זה יקרה ומקווה שאם וכאשר - גם אתם (ואחרים) תחזרו לפה
ו... מה הפייסבוק שלך?

Another Girl

New member
תודה לכולם... ../images/Emo14.gif

על שנתתם לי במשך תקופה ארוכה עוד בית חם ונעים שבו יכולתי לחלוק את האובססיה הזו בלי להתבייש.
היה לי כיף לפגוש כאן אנשים נפלאים, שהיה כיף להתדיין איתם ולקרוא אותם. המהלך הזה עצוב, אבל צפוי וכנראה שמוצדק. אני מקווה שבעתיד הפורום ייפתח שוב, בנסיבות משמחות - אם אתם מבינים את כוונתי.
בכל מקרה, מי שרוצה את הפייסבוק שלי מוזמן לשלוח לי מסר. אתגעגע...

אוי כמה חבל ../images/Emo4.gif אני אתגעגע ../images/Emo140.gif

האהבה שלי לדפש לא תעלם כ"כ מהר העיקר שאני מחוברת למסיבות דרך הפייס והמייל והכרתי אנשים נפלאים אז תודה לכם היה פאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

למעלה