מפגש פורום

moshit1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifמפגש פורום../images/Emo41.gif../images/Emo36.gif

אמ. חברים, החלטנו על מפגש פורום, ואם יש- אנחנו רוצים נוכחות מלאה, כי גם ככה אין יותר מדי אנשים בפורום... אבל אני בטוחה שיהיה נחמד
אז האמ. הנה לכם כמה תאריכים, תראו איזה ה-כי נוח לכם, ואם אףחד לא נוח, תרשמו כמה תאריכים שכן
17.8 18.8 22.8 23.8 המיקום כנראה יהיה על הגג של עזיראלי, או יש לכם משהו יותר מקורי זה היה בהחלט נחמד, אבל מקום שיהיה קל להגיע אליו- רכבות\רוטובוסים, או פשוט קרוב ל. אם יהיה הרבה ביקוש ובאמת יתכננו הרבה לבוא, נביא גיטרות ואוכל. יהיה כיף. תתחילו לשרשר רעיונות.

mecorteset

New member
רגע רגע רגע

לא קבענו שזה כבר ב-18.8? למה לסבך את העניינים? אניווי, ה-17 וה-18 נוחים ממילא :) למרות שעדיף ב-18 ה-22 וה-23 פשוט נוראיים, קבעתי תור לקוסמטיקאית ב-21 ובשבוע שלאחר מכן פניי נראות אדומות בצורה מבחילה אנא, למען שלוות נפשכם, אל תקבעו את המפגשפורום בשני ושלישי! המחזה של פניי האדומות מזוויע ביותר, אתם תאלצו לברוח מהגג וכך כל המפגשפורום יהרס! אז קבענו יום חמישי? ;)

הכי טוב ב-18.

אני לא יכולה ב17... אולי שני-שלישי אני כן... אין לי תוכניות בנתיים אבל הכי טוב לי ב18.

אני אבוא גם אולי לבקר ../images/Emo9.gif

למה לא..
ב-18 זה אחלה.. יום חמישי וזה..

למעלה