../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif

"סתם" משו שכתבתי בזמן האחרון.... ואני יודעת שהוא לא יהיה שלי לעולם.. שהוא שלה.. אבל זה עדיין קשה.. והדמעות.. הדמעות..
מוקדש לאחד, שהקסים אותי בפשטות, בעדינות, בכנות, ברגישות..
אני רוצה שתבוא אליי עם הזרועות הגדולות שלך, ותחבק אותי. חיבוק ארוך כזה, מלא משמעות. זה יסתיר את כל הפחדים. אני רוצה שתבוא אליי עם הידיים שלך, ותלטף אותי. ליטוף עדין כזה, מלא ברכות. זה יסתיר את כל הדאגות. אני רוצה שתבוא אליי עם הפה שלך, ותחייך אליי. חיוך אמיתי כזה, מלא בכוונות. זה ידכא את כל הדמעות. אני רוצה שתבוא אליי עם הראש שלך, ותגיד שאתה חושב עליי. מחשבות רומנטיות כאלה, זורמות. זה יעלים את כל החששות. אני רוצה שתבוא אליי עם הלב שלך, ותגיד שהוא פועם בחוזקה בגללי. פעימות לב חזקות כאלה, לא בדויות. זה יעלה על כל הציפיות. אני רוצה שתבוא אליי עם הלשון שלך, ותנק אותי כאילו רק שנינו בעולם. נשיקה עוצרת נשימה כזאת, מהאלה שלא נגמרות. זה ידליק בעוצמה את כל התחושות. רק בבקשה, אל תבוא אליי עם העיניים המטביעות שלך, ותביט בי במבט חודר... כי אז ייתפרצו כל הפחדים, כל הדאגות, כל הדמעות, כל החששות, כל הציפיות, כל התחושות. וייעלמו כל ההגנות... ייתערבבו כל החלומות.. אתה לא רואה שהם רק הולכים ונעלמים?!.. ואני אנסה רק להשאיר את הראש מעל הנחשולים הגועשים...
רחוקי שלי- אני אוהבת אותך!!!
וזה כבר חצי שנה. בדיוק היום. ולא. זה לא דוהה. זה רק מתגבר.

בנאשי

New member
../images/Emo7.gif טל...כנסי..

אוווףף....טל...זה עצוב כל כך...וכל כך מוכר... תראי..אין לי כל כך מה להגיד לך...נראה לי שאמרתי לך כבר הכל בטלפון... ואם אני הצלחתי לשרוד 3 שנים (באמת שאין לי מושג איך)...את תצליחי!!! וטוב...אני אדבר איתך כבר בטלפון..

ואני יודעת שהוא לא יהיה שלי לעולם..

"ואני יודעת שהוא לא יהיה שלי לעולם.. שהוא שלה.. אבל זה עדיין קשה.." מממ.. אני מניחה שהמשפט הזה אומר את הכל, לא

טלוש מתוקה...

זה כל כך יפה!!!! וואו.. זה באמת ממש יפה... זה ההוא שקראתי עליו במחברת נכון? אוהבת טלי

שיר מדהים..

אני לא מכירה את הסיפור שלך..אבל כנראה את ממש אוהבת את זה שנתן לך השראה לכתוב את השיר הזה..

תודה תודה...

וכן... אני ממש ממש אוהבת אותו... בנאדם כזה מדהים... מה שחיפשתי כל ה-17 שנה שאני קיימת.. בנאדם מקסים, לא חשבתי שעוד קיימים אנשים כמוהו...
אבל זאת תהיה רק פנטזייה להיות איתו, ביחד.. עוד חלום שהתנפץ..

yellow cheese

New member
../images/Emo14.gif טלטול ../images/Emo14.gif

"היא אוהבת את האיש שלא אוהב אותה" הכי מוכר בעולם. לאהוב דווקא את זה שהכי אין לך סיכוי איתו, לרצות להיות עם ההוא שתפוס ומאוהב עד הגג ומעבר בחברה שלו. לרצות את הבלתי מושג, זה הכי נפוץ. והכי כואב. והכי מאכזב. "זה לא דוהה, זה רק מתגבר"
טלטול, הלוואי ויכולתי לעשות משהו בשבילך, בשביל להעלים את האהבה הזו שמכאיבה לך כ"כ.
כל שנותר הוא להזדהות. ולאהוב. אוהבת אותך! תהיי חזקה, תהיי הטל שלי. השיר שלך מקסים. כמעט כמוך. אוהבת, שירלי

U n i c o r n

New member
טלוש שלי

את מה שיש לי להגיד לך כבר אמרתי לך בנושא, ומה שנותר לי זה אלא לכאוב את כאבך ולהזדהות פה עם דברי אחרים. ובמיוחד עם דברי שירלי המקסימה שלנו. אני אוהבת אותך המון ותהיי חזקה. שלך לתמיד. פיצי:)

תודה שירל'וש....

אני משתדלת להיות חזקה. באמת. לנסות להתנתק ממנו... לחזור להיות ה"טל" של עצמי. אבל את יודעת איך זה- יש את התקופות ש"שוכחים",ויש את התקופות שזה צף, עולה וגועש.. ואין לך כל כך מה לעשות חוץ מלבכות ולכתוב שירים- כמו זה שכתבתי עכשיו. תודה על התמיכה ועל המחמאות.. אני מאוד מעריכה את זה.. אוהבת אותך

למעלה