שוק קח תן

ניריתי 1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif שוק קח תן ../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif

צריכים מוצר כלשהו? רוצים למסור מוצר כלשהו? זה המקום לבקש וזה המקום למסור !!! קדימה.... שרשרו בקשות ושרשרו הצעות

ניריתי 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif עבור אריאלה - דחוף ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

דיברתי כרגע עם אריאלה !
היא לא מקפידה על כללי הזהירות
ונפתחו לה כמה תפרים פנימיים ויש דימומים ... נו נו נו אריאלה ! אתמול הרופא אסר עליה להרים 100 גרם מישקל ! אסור לה להרים את המחשב הנייד או להניח אותו על הבטן (מחמם את האזור). היא גם לא יכולה לשבת הרבה מול שולחן. אז מה הפיתרון ?? ולמה אני כותבת ב"שוק קח תן" ?? רעיון
אולי למישהו יש מגש כזה עם רגליים, שהיא תוכל לשים את המחשב הנייד עליו, וככה לגלוש ? ואז לא יהיה לה כבד או חם על הבטן ... למישו יש מגש-שולחן כזה שרוצה להיפטר ממנו ? ואז נוכל לקבל את המייינהלת בחזרה
אמרתי לה פשוט לקנות ! אבל היא לא רוצה להטריח אף אחד ... אז אולי מפה תבוא הישועה
מישו ???

מהממת שלי, אני אסתדר

זה לא עניין הכסף, חלילה, זה פשוט הקטע של הלהטריח מישהו שייסע במיוחד ויקנה עבורי. לבינתיים אני מסתדרת, אבל תודה ענקיתתתתת, ריגשת אותי מאוד !!!

חס וחלילה יקרה שלי

לפני שהגבתי עשיתי טלפון לכמה חברות שיש להם כזה כולן אמרו שזה מזמן התפרק להם פשוט לא יודעת איפה מוכרים חשבתי שתדעו איפה אפשת לשלם ושישלחו ישירות אליך באהבה רבה רבה!!! ההצעה שלי עדיין תקפה !

פרומית1

New member
אנחנו שמים על המיטה את השרפרף

ועל זה את הלפטופ,פשוט מעולה תרגישי טוב ותשמרי על עצמך

ניריתי 1

New member
איזו מרגשת את ../images/Emo24.gif

אבל זה לא הכסף ! היא פשוט לא רוצה להטריח אף אחד... תודה מקרב

יא מצחיקה ניריתוש....

אני בסדר. מצאתי תרון : שמתי את המחשב על השולחן הקטן בסלון ואני קצת מתכופפת. זה לא פתרון מדהים, אבל לכמה דקות פה ושם זה עובד.

../images/Emo140.gif אריאלה רשמי לי הכתובת שלך במסר

יש לי משהו בבית, אבדוק אם יתאים לך, אדאג שיגיע אליך

ניריתי 1

New member
עונה בשם אריאלה ...

כיוון ואריאלה (בימי ההתאוששות הלא פשוטים האלה) לא ברור מתי יכולה להגיע למחשב או למסרים (שם ממתינים לה מאות !!) אז עונה בשמה ... כרגע נמצא שולחן כזה אצל מישהי שגרה ממש ליד אריאלה במודיעין... אם לא יסתדר איתה, אוודא כי אריאלה תחצור אתך קשר בעניין
תודה גדולה בתיה'לה

למעלה