ענתש - אם את פה

כתומה30

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo124.gifענתש - אם את פה../images/Emo36.gif

שלחתי לך מסר דחוף, קשה לי לנשום בינתיים אז מקווה שתעני לי מהר... תודה בכל מקרה.

כתומה30

New member
../images/Emo105.gifענתש../images/Emo35.gif../images/Emo5.gif../images/Emo35.gif../images/Emo5.gif../images/Emo35.gif

כתומה30

New member
../images/Emo93.gif

שכחתי שבשביל להקפיץ צריך משהו בתוכן... מה שקצת לחץ יכול לעשות לאנשים...

כתומה30

New member
את בקיאה בקריאה של תוצאות CMV?

פשוט יצא לי משהו מוזר ואני בכוונה לא שואלת כאן כי אני במצב רגיש מאוד ונזיל (מכל הבחינות...) כרגע, לא בנויה לתשובות שהן "הערכה", (או כאלה שלא בטוחים ומציעים להתייעץ עם רופא ליתר ביטחון) אלא רק משהו בטוח מבחינת הידע... (ברור שלא במקום רופא). אם את בעניינים אני אשמח ואשלח לך מסר. בכל מקרה, תודה!

ענתש

New member
עניתי לך וצירפתי סלולרי שלי כדי

שבפעם הבאה לא תפסיקי לנשום אלא תתקשרי... וכולן יכולות לרגע, הכל בסדר. ולטובת הכלל: כאשר מופיע ערך ב-IGG והוא נורא נמוך ולא מופיע ערך ב-IGM חשוב לדעת ש- בהדבקות ב-CMV רואים קודם כל עליה ב-IGM ורק אחרי זה עליה ב-IGG (כי IGG נוצרים יותר לאט) לכן תוצאה של IGG ללא IGM תקרה רק בשני מצבים: 1. חליתן ב-CMV וזה היה כל כך מזמן שה-IGM נעלם כבר מהגוף ונשאר רק החיסון (IGG). והכוונה במזמן זה למינימום שבמינימום 8 חודשים עד שה-IGM נעלם. 2. ה-IGG הוא טעות בבדיקה. במיוחד אם הוא נמוך. IGG של הדבקות הוא במאות, 100, 400, 500.... לא במספר קטן מ-1 (0.4 למשל). כשבספר של בר כתוב שמחפשים עליה פי 4 ברמת נוגדני IGG הכוונה היא ביחד עםנוכחות של IGM והמספר עצמו צריך להיות גדול מאד - בעשרות או במאות.

למעלה