שרשור תודה

ענתלה 1

New member
../images/Emo26.gifשרשור תודה../images/Emo36.gif

רק רציתי להגיד תודה לכולנו שאנחנו מעבירות את הזמן כה בנעימים בכתיבת דברים שרק לנו יש סבלנות לשמוע כל כך הרבה פעמים וכל יום מחדש אז תודה בנות ויופי שיש אתכן

allmus

New member
תודה לכולנו../images/Emo24.gif

כאחת שאובססיבית להריון שלה, אני יכולה רק לרחם על הסובבים אותי - לא מדברת על שום דבר חוץ מההריון שלי ולא חושבת על כלום. אז תודה גם להם
אבל לא היה לי את הפורום הזה זמין בכל דקה כשאף אחד כבר לא מסוגל לשמוע אותי - לא יודעת מה הייתי עושה. אז תודה לכן

yberry

New member
תודה זה בהחלט במקום

אני עברתי לפני חצי שנה בעקבות הלימודים של בעלי לבאר שבע, והולך לאט להכיא פה אנשים. הפורום הזה גורם לי להרגיש כאילו מאה החברות הכי טובות שלי נמצאות כל הזמן בהישג יד... וכשאין לבעלי כח כבר לשמוע את התיאורים המגעילים שלי, פה אפשר להיות כמה בהמה שאני רק רוצה... אז תודה לכולם.

polinomialy

New member
אוסיף תודה משלי גם כן....

אין ספק שהפורום הזה לבית חם בחודשים האחרונים, ואני בטוחה שהוא ישאר כך עוד זמן רב (גם אחרי הלידה). בעלי ממש לא סובל כבר לשמוע על ההריון (הוא טוען שבהריון הזה אני מתעסקת יותר מדי בהריון והיה לו יותר כיף בהריון הקודם שהייתי פחות בעניינים...) ועם אנשים אחרים - זה לא מעניין אותם, או שאין לי זמן לדבר איתם או שלא נעים לי להעלות כל הזמן את נושא ההריון.... אז באמת מזל שיש אתכם...

|לב../images/Emo51.gifלב|

תודה למי שמצליחה לכתוב בפעם ה-504 המלצות לבדיקת סוכר/רופאים/עגלות/כדורי ברזל.
תודה למי שמביאה קישורים
.
תודה למי שמחזיקה אצבעות
.
תודה לבעלות הידע הנרחב.
תודה למי שמעלה חיוך
תודה לכל מפרסמות התמונות המקסימות [מזמן לא השוויצו כאן בבוגרי פורום!].
תודה למי שקוראת את מה שאני כותבת [לאף אחד בסביבה שלי אין ממש סבלנות לשמוע
].
ותודה - לפורום הזה, שמעביר לי יופי את ההריון

למעלה