שרשור משפטים זכורים

RaZiK4

New member
../images/Emo26.gifשרשור משפטים זכורים../images/Emo36.gif

בשרשור זה תכתבו את כל המשפטים שזכורים לכם מ"מיכאלה"
בואו נראה מה אתם זוכרים
משפטים מצחיקים, מעפנים
, עצובים וסתם משפטים שממש חרוטים בראשכם

RaZiK4

New member
"אל תחתמו, דן יודע את האמת."

"אסי שחר אוהבת אותך" "לא חוגגים לגרשון על התחת"

טוב חחח../images/Emo6.gif

שכזה גיא אמר לאסי "בלבי על ספידים" ושהיה את: "גט , 50% גט , 50% אם לא תיתן לי את הגט זה לא יגמר. אז שלא יגמר.."

גט חמישים אחוז גט חמישים אחוז על גו

פתי אני נשבעת לך אם לא תיתן לי את הגט הזה זה לא ייגמר אז שלא ייגמר תפסיק להתקמצן כבר ותשחרר אותי ממך את בחיים לא תראי ממני חמישים אחוז,בחיים לא ! קמצן שפן חראאאאאא !!!! מה נהיה ממך ? פעם היה לך סגנון ! מכשפה קלפטע אבל עם איזה דיגניטי,תראי מה נהיה ממך ! טרול !! משגע אותי אתה משגע אותי טרול משוגע בילבי על ספידים אני בילבי לא כלום אני מקצצת הופה היי תעזוב אותי תעזוב אותי !!! תעזבי את המספריים תעזבי כבר
+ אנחנו הזוג הכי גרוע בעולם ממ..בגלקסיה ממ..ביקוווווווום ב..אתה כל כך מעצבן שאתה לא יכול להאשים אותי שאני מתעללת בך להאשים אותך ? מה פתאום,את השטן נכון זה העבודה שלך
נכון אני השטן ואתה מלאך קטן ומתוק..ותמים..ורגיש ומסכן.. את לוציפר אתה המלאך גבריאל את הבעל זבוב אתה מלאך חבלה את לילית אתההה.. אההההההההההההה..
+ גיא ? אני אוהבת אותך,אסי שחר אוהבת אותך
+ אני ? ישבת וטחנת פופקורן כמו..נהג משאית ! אני התביישתי בשבילך,יא מופלטה !! אז תשמור את הבושה שלך לעצמך
מטורפת מעניין למה אני הולך לישון גם אני לילה טוב מטחנה בבון משאית פוסטם מפלצת

SofyTofy

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo103.gif

אויייייייי נוסטלגיה

ה7.10.73 מזל מאזניים../images/Emo84.gif

יאאלה תנעלי נעליים הולכים.. לאן? לאןהולכים ? למיכאלה היה קעקוע על הבטן... מהזה? לאחותי יש קעקוע על הבטן.. לא,לאלאלאלאלא מותק ! אין סיוכי עד כאן ! מה אני איזו פרה שאתה הולך לצרוב לי מספר על האוזן? על הבטן ! שיהיה על התחת מצידי! לא עושה קעקוע, אין לך מה לדבר אין ללך מה לשכנע אותי לא עושה קעקוע נקודה

לא רוצה לא צריך..מה אני איזה חולה ?

שצריך לתקוע לי מחטים בגוף סתם ? בטח שלא תראה,הסכמתי להרבה דברים,באמת.. אכלתי הרבה מאוד חרא מאז שאני כאן אבל קעקוע ? אתה נורמלי ? יש גבול ! זה זה זה לכל החיים,זה לא איזה תספורת שצומחת,זה לא איזה בגד פלצני או משהו.. זה סימן שיהיה לי חרוט על הגוף לכל החיים !! כן..כל החיים מה..מה היא תקעה לעצמה שם הפרינססה ? פיה ? מלאך ? מה היא תקעה לעצמה שם ורד וואלה ורד,יופי ורדים תשים לי על הקבר לא על הגוף

mary17

New member
התקבלתי לעבודה בספא../images/Emo12.gif../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif

מעניין תתחת

לא בדיוק משפט,אבל../images/Emo152.gif

"לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא"
משה

SofyTofy

New member
לא................/images/Emo103.gif

"תרבעי את העיגול" "תאפסי את הסיסטם"

למעלה