שרשור טורים ליום חמישי

שלי להיום לא ראיתי ששינו את הפלוס באינדיאנה

ואידיסובה גפלה ב 1+ אינדיאנה יחס כולל 5

astricks

New member
לא הסקפתי לשלוח עם אידיאנה.

שיניתי ליוסטון מנצחת

Kgt1

New member
טור הטניס היומי

נדאל, דיוקוביץ' ואיוואנוביץ'. איוואנוביץ' קשה קשה... אבל בטניס בלי גיבויים. יהיה מה שיהיה. בהצלחה.

daiva5

New member
שלי

טור 1 ארגנטינה יוסטון 100 שקל. יכול לזכות ב243. טור 2 (גיבוי) ארגנטינה יוסטון-ניו יורק X 50 שקל. יכול לזכות ב189. היום הלכתי על כמה שיותר בטוח. ארגנטינה נראה לי באנקר, וקשה לי להאמין שניו יורק תנצח. אז יכול להיות זכיה של 39 שקל אן 93 שקל צנועים. בהצלחה לכולם!!! ודרך אגב, המלצתי פה על אינדיאנה ואני עדיין תומך בה, פשוט אני לא רוצה לקחת היום סיכונים. (כן..אינדיאנה זה סיכון לא קטן..)

U DUN

New member
שלי

שערים גטבורג/גפלה 1 קולומביה -1 שערים ארגנטינה/פרגוואי 2 השקעה נמוכה.

טור מנצח ליום חמישי

76. גטבורג - גפלה (1+) 2 (יחס 1.80) 78. קולומביה - ארה"ב 1 (יחס 1.95) 82. ארגנטינה - פרגוואי X (יחס 3.35) יחס כולל: 11.8

שני טורים שלי:

לוי/ראם ניקול ואידיסובה אהובתי
אינדיאנה +5 (כן כן...בבוקר היה +% לאינדיאנה במקום ללוס אנג'לס) שערים ארגנטינה X2 (כפול) בהשקעה נמוכה. סורי על הפרסום המאוחר..הייתי בלימודים כל הבוקר ושלחתי אותו בהפסקה..ולא היה לי איך לפרסם ורק עכשיו נזכרתי בו
בהצלחה לכולם!

dedi22

New member
טור שלי:

כרגיל, טור לא קל אך שווה ערך מבחינתי. קולומביה יותר מגול (בול בגול מחזיר השקעה) גמביה השעירה ארגנטינה על גמביה פירטתי באחד מהשרשורים כאן היום. קולומביה כמובן שלא קל, וגם יכול אולי ליפול למרות הגיבוי, אבל לדעתי היחס פנטסטי וגם אפשרי לתפיסה, הייתי חייב לנסות אותו. קולומביה סה"כ נבחרת לא רעה בכלל. היא הובילה מול ארגנטינה בהתחלה, ואפילו כבשה שער נוסף כשהיא ב-10 שחקנים. מול פרגוואי היא גם לא היתה כ"כ גרועה- היתה חסרת מזל להחמיץ פנדל בהתחלה, ו-3 מתוך 5 השערים שספגה נפלו בדקות האחרונות מול פרגוואי. היא עדיין עם סגל לא רע בכלל מול ארה"ב שהסגל הצעיר שלה וחסר הנסיון עומד בעוכריה ודיברנו על זה כאן לא מעט, ולדעתי היחס על קולומביה היה צריך להיות נמוך יותר. מרכיב חשוב בהימורים הוא להתנתק לפעמים מגורמים שעלולים להשפיע על שיקול הדעת שלא לצורך. כשהיה קולומביה-פרגוואי היחסים היו זהים לשתיהן, ועבר רק שבוע.- אלו עדיין אותן נבחרות באותו סגל. נכון שקולומביה הפסידה לפרגוואי ולארגנטינה, כמו שעשתה ארה"ב, אבל עדיין קולומביה טובה בהרבה מהסגל של ארה"ב הנוכחי. יש מצב שגם מאמן ארה"ב יתן במה לשחקנים שלא שיחקו עד עכשיו הרבה, כלומר יכול להיות הרכב שהוא יהיה אפילו יותר חסר ניסיון- הוא מדבר עד כמה חשוב שהשחקנים יקבלו ניסיון בינ"ל כאן ושזהו שכר הלימוד של הדור הבא, ובקיצור מבחינתי זה שווה את הניסיון. חשוב לזכור שהקהל המקומי עויין לארה"ב (ונצואלה-הוגו צ'אבס) ואין אוהדים אמריקאים בכלל שם. בקשר לארגנטינה, כנראה גם היא וגם יריבתה יעלו בהרכבים חסרים, שזה אומר יתרון לארגנטינה. לא יודע בוודאות אם ארגנטינה מעדיפה את מקסיקו או פרו, אבל נראה לי שאת פרו היא יותר מעדיפה. עם מקסיקו היתה לה בעיה במונדיאל (ארגנטינה נגררה להארכה איתה שם) וגם המשחק של פרו בשלב הבא יהיה בכל מצב במגרש שעליו תשחק ארגנטינה היום, ככה שהיא בטח תשמח לא להתחיל לטייל למקום אחר כאשר ההפסקות בין המשחקים הן קצרות. אם הייתי יכול, הייתי מסתפק בקולומביה ובגמביה אבל אין דאבל והעדפתי את ארגנטינה על הגולים שם. הטור לא קל (כרגיל) ולכן ההשקעה לא גבוהה.

הפועל ב

New member
דדי אני דווקא חשבתי על השערים בארגנטינה כנס

היחס על ארגנטינה בעולם מאוד גבוהה לעומת מה שמציע הווינר ולשהשלים טופס בישביל 1.35 זה לא כל כך שווה יש לך את השערים שם שבעולם יש עדיפות לאובר 2.5(1.65) ובווינר יש עדיפות לסהכ שערים 0-1(2.8) גם בכל המשחקים של שתי הקבוצות עברו את ה-4 גולים מה גם שהחלוצים של ארגנטינה הם מאוד טובים טבז ופלאסיו וגם הקישור טוב יש שתי שחקנים בהגנה שהם לא מי יודע מה וזה טוב ככה פראגווי תוכל להכניס גולים אני חושב ששערים בארגנטינה יותר שווה ועל גמביה כבר שמתי לב

dedi22

New member
יש מצב, וכמובן שחשבתי על הגולים, אבל לא הייתי

הכי שלם עם זה. הלוואי 4:0 לארגנטינה, תאמין לי שאני לא יצטער. בהצלחה לכולם.

soccerstand

New member
בהצלחה דדי לקחתי חשבתי אינדיאנה במקום אבל אני

פתאום מפחד קצת כי הרי מתישהו ספארקס ינצחו לא?

גם ארה"ב היתה חסרת מזל

היא היתה אמורה לנצח את פראגוואי 5-1 פראגוואי כבשה מטעות שלא רואים כל יום את השני וארה"ב החטיאה כמו לא יודע מה אם ארה"ב עולה עם אותו הרכב כמו מול פארגוואי כדאי לשים עליה

טור שלי:

גמביה שערים 2 ארגנטינה\פרגוואי (X מחזיר השקעה) שערים 2 יוסטון\ניו יורק (X מחזיר השקעה) בהצלחה לכולם.

HARMAN1111

New member
מה דעתכם?

78 קולומביה - ארצות הברית 1 אין 1.95 80 אוסטריה עד 20 - קנדה עד 20 1 אין 1.95 86 יוסטון - ניו יורק 1 אין 1.80 89 לוס אנג'לס (5+) - אינדיאנה 2 אין 1.80 סכום זכייה צפוי: 123.20 ₪ סה"כ לתשלום: 10.00 ₪

bboyoren

New member
טור שלי :

שיטתי 4\3 : ארגנטינה צ'ילה (עד 20) קולומביה יוסטון

winnerm

New member
רק אני חושב שארה"ב לא מפסידים??

אני בכלל לא מזלזל בארה"ב ! במשחק האחרון לא הגיע להם להפסיד ,הם החמיצו כמו שרק שחקנים מהMLS יודעים להחמיץ. אני בכלל לא בטוח בקולומביה.

למעלה