שרשור היכרות

עדידי15

New member
אני +חדשה ../images/Emo3.gif

שם:עדי גיל:16.7 איזור:חיפה אייסיקיו/מסנג'ר: שיר אהוב: איך התחלת לראות את הסדרה? קראתי עליה בפנאי פלוס והחלטתי לראות. דמות אהובה: בלייר ונייט! דמות פחות אהובה: צ'ייס. דברים שאתם אוהבים בסדרה: הבגדים
ונייט. תמונה:

Just Freckles

New member
../images/Emo13.gifהיי

שם: נויה גיל:13 וחודשיים
איזור: מרכז אייסיקיו/מסנג'ר: במסר שיר אהוב: איך אפשר לבחור? יש כל כך הרבה! איך התחלת לראות את הסדרה? ראיתי את הטריילר בארצות הברית, ואז פשוט חיכיתי בסבלנות עד שהיא תגיע לארץ. דמות אהובה: בלייר דמות פחות אהובה: אמא של בלייר (כמה מקורי מצדי!) דברים שאתם אוהבים בסדרה: את הדיבור של גוסיפ גירל ברקע, ואת הבגדים
תמונה: -

MeItOsH

New member
אנייי...:]

שם:מיתר גיל:15 איזור:נצרת עילית אייסיקיו/מסנג'ר:
שיר אהוב:יש יותר מדי...אבל עקב עצבנות רצינית מ-CSi:NY נלך על -Carrie Underwood- Before he cheats איך התחלת לראות את הסדרה?היה לי משעמם..ולא היה לי מה לראות..אז התחלתי להוריד ת'סדרה והתהפנטתי. דמות אהובה:סרינה דמות פחות אהובה:צ'אק.מזכיר לי מישהו שאני מעדיפה לשכוח. דברים שאתם אוהבים בסדרה:אני אתחיל בלהיות שטחית ואגיד שהבגדים.אח"כ כמובן בגלל שזה מנהטן ואפר איסט סייד ובסוף..בגלל שזה באמת מעניין וכל פרק יותר מהפנט מהשני. תמונה:Burn Danny,Burn.

SShaii

New member
גם אני ממש אוהבת את Before He Cheats../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

Shexy Peanut

New member
לא הבנתי...

את אוהבת את לינדזי או לא?
[דני
. לא סובלת את לינדזי. בע.]

MeItOsH

New member
../images/Emo58.gif

אוהבת את לינדזי.בטירוף. אבל דני המנייאק הזה בגד בה! *אאאאאאאאאאאאאאאאאארג* ואני עדיין בהלם מזה. אחרי כל הדברים שהם עברו כדי להיות ככה..ואז הבנזונה הזה בוגד בה. זה גורם לי להסתכלות שונה לגמריי על הדמות. [אבל היי,כרמיין-השחקן תמיד נשאר מדהים
]

Shexy Peanut

New member
הוא מה ../images/Emo6.gif?

[סליחה אבל אני פשוט לא סובלת אותה
] איזה חמוווד
היא לא מספקת אותו. נראית כמו ילדה בת שלוש.

SShaii

New member
אני זוכרתתתתת אותך מטב"ע!!!!!!!!!=0

היה לי כינוי אחר כמובן

../images/Emo129.gifעונה^^

שם: לורי. גיל: 16 איזור: צפון. אייסיקיו/מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב: אין אחד הכי אהוב, אבל אני אוהבת את הלהקות נייטוויש, אפיקה,וית'ין טמפטיישן, קמלוט ועוד.. איך התחלת לראות את הסדרה?לפני כמה חודשים ראיתי הורדה לפרקים באיזה אתר הורדות והסדרה סקרנה אותי, אז הורדתי^^ דמות אהובה: בלייר וולדורף 3> דמות פחות אהובה: דן, הוא פשוט קצת מעצבן. דברים שאתם אוהבים בסדרה: היוקרה, הבגדים.. הלוואי עלי
תמונה: סתם תמונה לא קשורה, של ויקטוריה פראנסס
הודגש באמצעות מדגישומטיק

XOXO

שם: דנה גיל: עוד מעט 14 איזור: מרכז אייסיקיו/מסנג'ר: שיר אהוב: כל מיני איך התחלת לראות את הסדרה? מהפרק הראשון באקסטרה הוט דמות אהובה: דן 3> דמות פחות אהובה: בלייר וצ'אק דברים שאתם אוהבים בסדרה: הכל, מכורה תמונה:

L D N

New member
../images/Emo215.gif I'm here ../images/Emo3.gif

שם: שני גיל: 15 וחצי איזור: רמה"ש אייסיקיו/מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב: Lily Allen - Smile איך התחלת לראות את הסדרה? שמעתי על זה מחברים אמריקאיים ומעיתונים ומהאינטרנט ואז ממש חיכיתי שזה יהיה בארץ. דמות אהובה: ג'ני ודן. דמות פחות אהובה: צ'אק דברים שאתם אוהבים בסדרה: האופנה!
תמונה: אין לי כוח

תמרוש5

New member
:)

שם: תמר גיל:17 איזור:ירושלים אייסיקיו/מסנג'ר: שיר אהוב:ממ אין משהו ספציפיP: איך התחלת לראות את הסדרה? ראיתי פרסומת באקסטרה הוט לפני שהתחיל והחלטתי שבא לי לראותP: דמות אהובה: סרינה,,דן,ג'ני,אריקP: דמות פחות אהובה: בלייר! דברים שאתם אוהבים בסדרה: מעניינת וכיפית. תמונה:

למעלה