שרשור היכרות

CarmitF

New member
../images/Emo26.gifשרשור היכרות../images/Emo36.gif

קודם כל,מזל טוב לכבוד הפורום החדש:) שם: גיל: איזור: אייסיקיו/מסנג'ר: שיר אהוב: איך התחלת לראות את הסדרה? דמות אהובה: דמות פחות אהובה: דברים שאתם אוהבים בסדרה: תמונה:

CarmitF

New member
אני

שם:כרמית גיל: עוד חודשיים 17 איזור:מרכז אייסיקיו/מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב:כרגע Make The First Move איך התחלת לראות את הסדרה? ראיתי שיש פרקים להורדה אז למה לא? דמות אהובה: דן,נייט,בלייר דמות פחות אהובה: אמא של בלייר דברים שאתם אוהבים בסדרה: מה שקריסטן בל אומרת בהתחלה. וגם את המוזיקה שיש שם.. תמונה:

Keren 104

New member
היי :)

שם: קרן גיל: עוד מעט 15 איזור: השרון אייסיקיו/מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב: כרגע New Soul איך התחלת לראות את הסדרה? חברה שלי דיברה על זה כמה פעמים אז החלטתי לנסות ולהוריד דמות אהובה: בלייר דמות פחות אהובה: אמא של בלייר דברים שאתם אוהבים בסדרה: אני אוהבת הרבה דברים.. את התלבושות,ף המוסיקה.. כמעט הכל :) תמונה:

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

שם: קרן גיל: ב27 לחודש בת 18 איזור: אני מקנדה
אייסיקיו/מסנג'ר: אשמח להביא במסרים שיר אהוב: Gotta go my own way/Vanessa Hudgens איך התחלת לראות את הסדרה? אני קראתי את הספרים לפני שהסדרה התחילה ואז ראיתי פרסומות בטלוויזיה וככה התחלתי.. דמות אהובה: ג'ני דמות פחות אהובה: אמא של בלייר דברים שאתם אוהבים בסדרה: הכל
תמונה:

SShaii

New member
../images/Emo13.gif

שם: שי
איזור: מרכז
אייסיקיו/מסנג'ר: כנ"ל כמו קרן.. במסרים
שיר אהוב: Monaco - What Do You Want From Me איך התחלת לראות את הסדרה? שמעתי עליה בטלוויזיה (שהיא שודרה בארה"ב מן הסתם
) ואז HOT התחילו לשדר
דמות אהובה: סרינה
דמות פחות אהובה: ג'-נ-י!
דברים שאתם אוהבים בסדרה: נייט
ואת האיזור.. (אפר איסט סייד
) תמונה:

אני :)

אני על מחשב נייד, בעצירה בדרך לאילת .. *מתלהבת
* שם: רוני . גיל: 12, >< איזור: נ"צ אייסיקיו/מסנג'ר: שניהם. מסר
שיר אהוב: יש טו מאצ'
איך התחלת לראות את הסדרה? קרן, היא גם פה ..
דמות אהובה: סרינה דמות פחות אהובה: אין ^^ דברים שאתם אוהבים בסדרה: הכל
תמונה: מחשב נייד ......

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif ווואי שוס

אבל למה קוראים לזה נערת הרכילות חחח זה נשמע ממש רע. שם: רותם גיל: 18 איזור: חיפה שיר אהוב: גט לואו איך התחלת לראות את הסדרה? ראיתי בחדשות ערוץ הבידור סדרה של זאתי מאחוות המכנסיים ומיוצרי האו סי ואמרתי אני חייבת! דמות אהובה: סרינה דמות פחות אהובה: נייט דברים שאתם אוהבים בסדרה: כמעט הכל :p תמונה:

SShaii

New member
חח ../images/Emo45.gif למה לא "אחת שיודעת"? וזה אחוות

הג'ינס

Dark and Twisty

New member
ולמה לא פשוט גוסיפ גירל? באנגלית..

יש עוד סדרות שלא תרגמו את השם שלהם לעברית, ועדיף ככה

SShaii

New member
כי בחיפוש פורומים של תפוז זה רק בעברית..

אחרת ברור שעדיף Gossip Girl..

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifאבל אפשר לכתוב גם בעברית גוסיפ גירל.

אחת שיודעת זה נשמע כמו סתם תרגום חופשי לשם חח עוד לפני שהביאו את הסדרה לארץ בכלל חשבתי על זה כ"נערת רכילות"..

SShaii

New member
נכון(; אני למשל, כשאני מדברת על הסדרה

(מתי שיוצאXD) אני כותבת בעברית גוסיפ גירל

Dark and Twisty

New member
עונה../images/Emo3.gif [חדשה]

שם:רוני גיל:כיתה ט'
איזור:מרכז אייסיקיו/מסנג'ר:יש, אבל לא מתחברתP: שיר אהוב:you had a bad day איך התחלת לראות את הסדרה?היה את פרק הפילוט חינם באייטונס [תוכנת המוסיקה של אפל], הורדתי.. ומאז אני רואה באינטרנט דמות אהובה:בלייר דמות פחות אהובה:צ'אק דברים שאתם אוהבים בסדרה:הבגדים
תמונה:אין

למעלה