שירשור הפרק היומי
פרק 95

../images/Emo26.gif שירשור הפרק היומי ../images/Emo127.gif פרק 95 ../images/Emo36.gif

כל מה שקשור אך ורק לפרק של היום, נא לשרשר לכאן
אם יש לכם ספוילר לא לשכוח לשים את האיקון =
. שתהיה לכולם צפייה מהנה

ספיר201

New member
ואוווווווווו :O אחד הפרקים הכי חזקים שהיו!!!!

אלוהייייייים ישמורר אני לא יכולהה אפילו להתחיל לתאר את הפרק הזההה פשוט אחחד הטובים.אם לא הכי טוב שהיה!!! וכל מילה נוספת ממש מיותרת

../images/Emo47.gifשגיא,י../images/Emo10.gifאריק יובל אהבל,מרי שרלילה../images/Emo9.gif

שגיא הזה מזה מתקרצץ לכולם אבל הוא עובד את העבודה שלו בצורה מעולה כל כבוד לו כפרעליו איזה שרלילה מרי נהייתה ,מבית דתי מתפשטת חופשי מול גברים זרים,ועושה אהבה בלי הפסקה לא יאומן איך אריק הישתגע,לקרוא לבת שלו בוגדת ממש מפגר,טוב שלקחו אותו הרופאים איזה מפגר יובל הזה הולך לבד למקום חשוך כזה ואפילו לא חמוש,במקום להביא גיבוי

גל גדות

New member
עושה אהבה בלי הפסקה?פירוש העניין?XD../images/Emo66.gif|שף

וצודק בכול מילה,כמעט.XD פרק אחד הטובים

../images/Emo47.gifאיך שהיא עושה את זה עם תומר

מתנשקת עם שמואל,מצטלמת עיירום מלא והכי חשוב דתיה עלקקקקק

loly161

New member
איזה פרק ענק! אני יודעת איפה המסיבה!

דוד של חברה שלי עובד בהפקה! מחר בערב זוהר ליבה (עמית החתיך!!!!) וכל השאר במסיבה במועדון תיאטרון ביפו

מה ?

הלוואי עלי להיות שמה. רק שיביאו תמונות...
ובעיקר של אבי קורניק

מעולה!!! תודה!!!...חוץ מזה פרק אחד הסופניים

לפני שהתחיל כבר נגמר - כל כך טוב הוא היה!! ואי הסדרה הזאת חייבת אבל חייבת עונה שנייה !!!

../images/Emo47.gifממש,תיאטרון יפו זה מועדון גייז

וגם כן לא נראה לי שבהפקה יבלו שם חח בטח לא עמית

אחח הקנאה בעיניים של תומר,הרצל מתפכח.../images/Emo58.gif

סוף סוף הרצל אומר למויש את האמת ומדב4ר אליו כמו שצריך מרי עאלקק דתייה בעעע שגיא כזה חמוד עאלק "מה? משהו לא בסדר"? ווואי ראיתי את הפרומו לפרק האחרון זה הולך להיות פרק חזק!!! יובל כנראה לא ימות ויספר לתומר על דנה תומר ומרי יתנשקו ותומר יגיד לה שהוא לא יכול להיות איתה כי היא תמות אריק ינשק את נאוהה..הזוי!! טוב בטוח בסוף הסוכנויות יתאחדו נאוה ואריק יפרשו ותומרי ינהלו את הסוכנות עמליה ויבל ביחד מויש בטח יעשה איזה מעשה מטורף כדי ךהחזיר את הרצל כדי להראות לו שהוא חושב עליו כל הזמן שיבין מה יש לו בידיים...

michalb19

New member
וואו וואו!! איזה פרק מדהים!!../images/Emo192.gif

מסכנים אריק ומרי
הסצינה שלקחו אותו הייתה כל כך יפה ועצובה.. כמעט ובכיתי אתם... איך עמליה נכנסה להיסטריה מזה שגיא מעשן!! והיא עוד מתפלא למה יובל לא סיפר לה... שירן
יואו מעניין מה יקרה עכשיו ליובל!! בטח היא תתפוס אותו אבל לא תרצח אותו...

דעתי על הפרק ../images/Emo15.gif ד"א - אני חדשה בפורום../images/Emo9.gif

שלום, אני חדשה בפורום וקוראים לי נעם - אני בת 12 וחצי, רואה בובות באופ ןקבוע. לדעתי היה פרק ממש מגניב היום, אהבתי את הקטע בסוף שיובל נכנס למעבדה ופתאום דנה באה ^^ אני מקווה שלא יקרה כלום ליובל, לא כי אני בדיוק אוהבת את הדמות שלו - אלא כי ... רוצים סוף טוב. מסכן אריק, איך שהם הובילו אותו, כל כך ריחמתי עליו, הוא היה כל כך מסכן, עם איך שהוא השתגע. לא הבנתי מה מוניק מתכוונת לעשות, אבל נו.. שיהיה, שיתפסו כבר את שיקו הזה! חחחחח , ממש מעניין ומצחיקה אותי מה שקרלה תעשה, נו - היא בטח תצליח :) בכל מקרה ממש אהבתי את הפרק של היום, ראיתי את הפרומו לפרק האחרון ונראה שהולך להיות ממש מותח! ערב טוב לכולם 3>

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לבסוף לא יתפסו את שיקו כי הוא הולך לברוח לחו"ל עם הכסף שמוניק תביא לו. ואהה שתהיה לך השתלבות מהנה וצפייה נעימה (עוד 6 פרקים).

גל גדות

New member
חברה,מה חשבתם?../images/Emo66.gif../images/Emo71.gif

שמרים תכנס לעולם הדוגמנות ותצא דתייה?
ממש לא. זה היה צפוי כול הקטע של היום. מאוד צפוי.

michalb19

New member
../images/Emo127.gif נכון!!../images/Emo192.gif

אני ברגע שהוא אמר שהוא רוצה את זה בעירום הבנתי שבטוח היא תעשה את זה... בעיקר בגלל ההתערבות...

למעלה