שוב התייעצות(או בלבול מח)

רונה 30

New member
../images/Emo26.gifשוב התייעצות(או בלבול מח)../images/Emo36.gif

מדי פעם נופלת עליי ה"תוגה"...... מצטערת אם אני הופכת את זה להרגל, פשוט נראה לי הכי טבעי לשתף /להתייעץ איתכם. ישבתי לי ב -
וחשבתי לעצמי ..... חשבתי על הקיץ שמתחיל על הלחות והחמסין
על זה ששנים לא הייתי בים וראיתי
מקרוב
ולא שמעתי את ה"ארטיק ארטיק שוקולד,בננה לימון"
,על זה שמזמממממממממן לא שיחקתי
(ואני
בזה...) בקיצור ח´ברה, על זה שיותר מדי זמן אני פשוט לא חיה כמו שבחורות חיות בגילי וזה עצוב. אז, נכון ש"בלבלתי לכם ת´מח " לפני שבועיים עם ההרהורים שלי (שהתפתח לשרשור ארוך ומלא תגובות, ובהזדמנות זו תודה לכל מי שענה ותמך) אבל....תגידו, מה עושים כשלא כ"כ מוכנים (נפשית) לעוד ניתוח אבל יודעים שבלעדיו (או בלעדיי דיאטה לשם "שינוי הרגלים" שדי צולעת,ואני מנסה.....) - העתיד לא נראה אופטימי ?!?! לא יודעת למה, שומדבר לא הולך לי !!! (במיוחד דיאטה ...) אני ממש שמחה לקרוא כאן על כל ק"ג שנושר מגופכם ומייחלת ליום שבו אוכל גם אני לבשר לכם חדשות רזות ואופטימיות יותר. שיהיה לכולכם
רבה <אל תדאגו אני לא נעלמת או משהו כזה......סתם הייתי צריכה להוציא את אשר על
י>. אולי זה בגלל המצב הבטחוני - שלא מסתמן שום פתרון באופק והמצב שנעשה בלתי נסבל...... ואולי זה בגלל המצב הכלכלי שהולך ונהיה חונק יותר ויותר שלא תחשבו שאני מנסה /מחפשת את מי/מה להאשים.....פשוט אני מנסה להבין מה אפשר לשנות / מה צריך לעשות
מה אתם אומרים
<ותודה למי שקרא עד פה....
>

Dayana

New member
תחייכי ילדה

קודם כל תחייכי..כי בלי זה אין לנו כלום.. לא רוצה להישמע שיגרתית.. אבל..למה שלא תלכי לאחת מאותן יועצות/פסיכולוגיות/איךש לא תקראי להן..מה שמגיע לך דרך כל קופת חולים ותנסי להבין ביחד איתה ואיתנו כאן..מה זה הדבר הזה שחוסם אותך היום מלהתחיל ולשנות משהו בחיים. חייבת לאמר לך שלמרותש לא ממש עשיתי את ז עם איש מקצוע..דיברתי על הצורך שלי בשינוי עם כל כך הרבה אנשים עד שהבנתי שאם אני לא אעשה משהו בשביל עצמי, אף אחד לא יעשה כלום בשבילי. היום שבועיים וקצת לפני התאריך המיועד, מרגישה יותר ויותר שלמה עם ההחלטה להחליט לעשות, הרבה בזכות הפורום הנפלא הזה אבל הרבה בזכותי בזכות מה שאני רוצה לעצמי.. שולחת לך המון נשיקות ותמיד כיף לשמוע אותך כותבת...אני מה זה מבינה אותך..ואולי כולם פה כבר היו בסרט הזה שאת מציירת כל כך הרבה פעמים בחיים.. תחליטי להחליט המון הצלחה ממני תמיד

רונה 30

New member
שלומלום דיאנה !!! ../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif

אהבתי את המשפט שלך "תחליטי להחליט"........ אני יודעת שאני ח-י-י-ב-ת לעשות את זה ובמהירה. כמו שאמרתי רק רציתי לשתף אתכם בתחושותיי ....
לך על העין הקשובה. חוצמזה (כי אני כבר מתחילה להשמע דרמטית מדי...) מה שלומך ? מתי רואים אותך במחוזותינו ? בינתיים לילה טוב
תשמרי על קשר.

שרה16

New member
רונה פעמונה../images/Emo141.gif

לפעמים אדם צריך איזה ניעור רציני בחייו ,כדי להתפכח ולהבין שכך אי אפשר יותר!!!!!!!!!!! אני מקווה שפה ועכשיו את עוברת את אותו ניעור! אם חסרה לך דחיפה קטנה כדי להתחיל בשינוי,אז,היי הופ!
.... קדימה!האוטו מוכן!המפתחות בפנים......ואנחנו תמיד איתך!(מאחור ליתר בטחון....) מחזיקה לך אצבעות וסומכת על שיקול הדעת שלך!

רונה 30

New member
../images/Emo51.gif שרהל´ה ../images/Emo45.gif

אני ועוד איך עוברת ניעור (יש הרבה אבק... זה בטוח
). "דחיפה קטנה"........ הממממממ ג-ד-ו-ל-ה תהיה יותר משמעותית עבורי
בכל מקרה
מעומק ה
על העידוד.

באיה

New member
רונה"לה ../images/Emo23.gifי איתך ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

אוי כמה שאני מבינה אותך, אבל, זה טוב שאת מוציאה את זה החוצה, ולא מפנימה. חשוב מאוד לשטף, אחרת הבן אדם נעשה עצבני ונרגן. אין דבר שאת עוד לא החלטת, קחי לך את הזמן שלך. אף אחד לא יכול להגיד לך, שלא ניסית. עובדה שעשית ניתוח כדי לשפר את מצבך, אך לא באשמתך זה התפקשש. אני יודעת שאת רוצה להיות בים. ולמה שלא תלכי. ארזי אומץ, תלבשי בגד ים ורוצי לשם. אין לך במה להתבייש. אני מזמן לא הייתי שם, וגם לא מתגעגעת לים, אבל מנסיוני, טיפוסים שאת תראי שם יעשו לך הרגשה טובה. צפצפי על הכל, ותראי שזה לא נורא כמו שאת חושבת. אני אספר לך סיפור מצחיק, אותי זה מצחיק.
כשהתאשפזתי לניתוח לטבעת, לבשתי שמלת חלוק מהבית בצבע אדום, כי כמובן לא היו פיג´מות שיעלו עלי. את הערב לפני ביליתי רוב הזמן "בסלון" של המחלקה. בשלב מסוים ישבו שם גם מבקרים של חולה אנושה שהייתה איתי בחדר. זו הסיבה שישבתי בחוץ ולא בחדר. אחד הגברים של המפשחה הבמקרת בגיל שלא נראה לי יותר מחמישים, החל לשוחח איתי. כששמע שאני הולכת לעבור ניתוח קיצור קיבה, הביט עלי כמו על משוגעת. מה פתאום? אמר, את בכלל לא נראת כל כך שמנה. למה לך? מן הון להון, הגיע לידי זה שהביע רצון לראות אותי לאחר שאשתחרר מבה"ח. הוא פשוט התחיל איתי. ואני חשבתי שבגילי ובמשמני אף אחד לא מסתכל עלי. איש נשוי, בעל ילדים, (חקרתי אותו) פשוט חיפש סטוץ. ואת מי מצא, אותי. מסטבר, שבעניו לא הייתי שמנה, ואולי השמלה האדומה הפעילה את קסמיה. אז, מוסר ההשכל הוא, שתקני בגד ים בצבע אדום, ותראי שגברים בים יפלו לרגליך כמו זבובים. מה דעתך? עכשיו ברצינות. באמת, למה שלא תלכי? באמת. את צעירה ויפה ואין לך במה להתביש. אז, יאללה, אחרי השבת הזו, אני רוצה לשמוע רשמים מביקורך בים.
תזהרי ממדוזות
אני לא אהיה באיה, אם רוני לא יגיב על הסיפור שלי

רונה 30

New member
באיה ../images/Emo140.gif (ואיפה התגובה של רוני..)../images/Emo6.gif

הוא מאחר היום......
תאמיני לי ......אין יום שאני לא מודה שיש את הפורום הזה כדי שאוכל (כמו כולם) לשתף אתכם בתחושותיי (את מי שזה מעניין כמובן...
) הכנות.
לקחתי זמן.. יותר מדי זמן...עכשיו זה הזמן להחליט
לים ? המממממ אין סיכוי בעולם שבשלב זה אלך לים....(אולי רק לים סוף, שם אני באמת לא עומדת בפיתוי....) בכל מקרה, תודה רבה על ההקשבה , את נפלאה !

ronnymp

New member
בטח שתהיי באיה - איזו שאלה ../images/Emo140.gif

אז הבנתי ..... בפעם הבאה שאני מגיע להזדנגף לי - אז אני רואה את התמונה הזו : כל הנשים מסתובבות שם בחלוקים אדומים
וכל הגברים "נופלים לרגליהם" כמו
והנשים ככה מטיילות בין הגברים ..... חזון אחרית הימים
- פשוט נפלא ....
רוני - שאוהב חלוקים אדומים (בעיקר את אלה של ביה"ח - שפתוחים מאחור)

שרה16

New member
נא להביא,בבקשה,את הגירסה ...

ה"כחולה",של החלוקים לגברים... (אדום לנשים,כחול לגברים...)
(הכי קרוב לחלוק עם שרוכים...)

ronnymp

New member
שרה - יטופל לאלתר ../images/Emo88.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אז תני לי קצת זמן - והעניין יטופל .... (את יודעת - לא כל היום כאן , וזה במחשב האחר ...) רוני

שרה16

New member
רונה מדימונה../images/Emo20.gif

אני משהו בין אדום עז לכחול עמוק
(מתאים למצעד מחר,משהו מצטרף!) יותר נכון סגלגל
...
באה לים? תאמיני לי!גם ה-
ימלטו מאיתנו באימה!
אבל אנחנו נשים פס!ונהנה מהחיים!

רונה 30

New member
אני ב-ש-ו-ק , רוני !!! (מהתמונה) ../images/Emo6.gif

הרסת אותי טוטאלית...... שאלה אחת : היא לא שילמה את החצי השני של האגרה
אין עלייך...... אתה מספר 1 !

ronnymp

New member
רונה ..... שתי קצת ../images/Emo96.gif וכנסי

אני בשוק אני בהלם אני המממוווומממהההה .... זו תמונה לאלה ששילמו רק את חלקה הראשון של האגרה כשתביאי אישורים על החצי השני - תקבלי את מלא התמורה .... ייתכן שזו התמונה שמיועדת לאלה שלא התאפשר להם כלכלית לנסוע הקיץ לטורקיה רוני

באיה

New member
אמן ואמן! מה אמרתי לך רונה, הא../images/Emo35.gif

איזה מזל שהוא מכניס לנו כאן קצת פלפל הונגרי, שיהיה פיקנטי.

באיה,לה....כל מילה שלך....בסלע../images/Emo23.gif

רונה....וגם באיה, אין סיבה שבעולם, שגברים לא יתחילו איתנו בגלל שאנחנו שמנות זה הכל בראש שלנ, ורק נדמה לנו אני עד לפני שבועיים הייתי כמעט 120 ק"ג היום הייתי בוולפסון, נשקלתי 10 ק"ג פחות לענייננו, במשקלי המופלג, הייתי אישה מחוזרת עד מאוד, גם היום (סתאאם שלא יהיו ספקות) זה תלוי במה שאנחנו משדרות לגבי עצמנו תמיד אהבתי את עצמי, בכל משקל ובכל גודל, לא הרגשתי נחותה מעולם לא זו הסיבה שלשמה ביצעתי את הניתוח אתן יודעות שאני גרושה, ובגדול פנויה, ואני היום, כמו בעבר יותר עסוקה בלהדוף מחזרים. רונה,לה, בדיוק כמו שבאיה אמרה, לים ומייד לא רק לים, לכל מקום, בגב זקוף וראש מורם וסתם לקינוח, אתמול בשעות אחה"צ, הלכתי עם ביתי ובעלי לשעבר לים, הייתי עדיין עם צינורית שיוצאת מהבטן, לא לבשתי בגד ים, אני חושבת שזו הפעם הראשונה בחיי שהייתי בים, בשעות רחצה ללא בגד ים. אז הרבה הרבה בהצלחה ואל תשכחי בראש מורם
נטע

למעלה