שאלות על הבגרות

Ballerino

New member
הרבה אצלנו אמרו 3 ואמרו להם שטעו

אני עשיתי 1 ואמרו לי שצדקתי. העניין הוא וככה המורה שלי הסביר- כושר נשיאה זה היכולת של בית הגידול לקיים את היצורים שבו, בכדי ללמוד על כושר הנשיאה צריך ללמוד על הטורפים והנטרפים בבית הגידול. חוץ מזה שהדברה ביולוגית היא לאו דווקא של טריפה.

LA EyEs

New member
דיברתי עם

המורה שלי.. שהיא גם בודקת בחינות.. היא אמרה שבכלל אין עדיין תשובות סופיות!! ויכול להיות שיקבלו 2 תשובות.. ב2 שאלות.. ואמרה שהם יקחו 1000 מחברות רנדומליות ואם יראו שיש בעיה עם שאלה מסוימת כנראה יקבלו 2 תשובות...

Mori 4 Ever

New member
הייתה לי אותה במתכונת..

רשמתי שלביצה יש את כל התנאים הדרושים להתפתחות עובר. כלומר, העובר עטוף בקרומים פנימיים ומוגן בקיפה חיצונית המונעת התייבשות ופגישות פיסיות. לכל אחד מהקרומים יש תפקיד ביצרית הסביבה המתאימה לעובר. משו כזה תרחיבי את זה.. ומאיפה לקחת השאלה הזאת?! יש לך שאלות להעלות לכאן? או את המתכונת שהייתה לך?

תודה על התשובה!

ואף על פי שעברה כבר הבגרות, אם תרצי לדעת לפעם אחרת, אז לקחתי את השאלה מהבגרות של שנה שעברה. את רוב הבגרויות של השנים האחרונות בכל המקצועות, משרד החינוך מעלה לאינטרנט. את יכולה לחפש אותן על פי ההסבר שבקישור הזה
<http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=321&msgid=74634354 >

a 90s Noah

New member
../images/Emo26.gif שאלות על הבגרות ../images/Emo36.gif

נשימה עמוקה לפני כל כתיבת הודעה

בקצרה, זה מה שאני כתבתי:

-הגנה על האנזימים מפני גורמי הסביבה, שכן - ידוע כי לאנזימים קיימים טווחי פעולה ספציפיים( pH וטמפ'), ואריזתם גורמת לשמירה עליהם. -אריזה בקופסית שומרת על כך שרק ברגע הנתון והנכון האנזימים יצאו לפעולה, ויהיו אגורים בצורה מסודרת בתוך תא הזרע, ולא "יתבזבזו" במים הים באופן חופשי כאשר תא הזרע ישוט [
] לו במים

onix 88

New member
פיי כתבתי בדיוק כמוך

ואני הייתי בטוח שאני מחרבש לגמרי את התשובה

onix 88

New member
שאלה

בשאלה 1 במע' הובלה הגנה והפרשה, בסעיף א', כתבתם שתהליך קרישת הדם זוהי תגובה ייחודית או לא?

לא ייחודית

התהליך יחל בכל חספוס שיווצר בצינור. זוהי למעשה הסכנה בטרשת עורקים.

onix 88

New member
יופי, תודה!

ועוד משהו קטן, בסעיף ב', שהיה צריך לכתוב את תהליך הקרישה, באופן כללי כתבתי את התהליך נכון, אבל לא ציינתי את את הפיברון ונופיברון (או איך שלא קוראים להם) כי לא ידעתי מה זה, אתם חושבים שיורידו לי על זה הכל? או שאולי רק כמה נק' בגלל שהתהליך עצמו נכון?

חפ1234

New member
פיברין ופיברינוגן..

מצטער אבל הפיברין והפיברינוגן הם חלק בסיסי ומהותי בתשובה כך שכנראה ירדו לך בה הרבה נקודות בשאלה זו

האמת שאני חושבת שיורידו הרבה

ביקשו הרי באופן מפורש.. בריאקציה עצמה פיברינוגן, חלבון מסיס הופך לפיברין, חלבון בלתי מסיס האוטם את הפציעה.

eclipse angel

New member
התשובה לדעתי...../images/Emo9.gif

ההסבר הוא שפחמן דו חמצני שמתמוסס במים גורם לכך שהדם יהיה חמוצי יותר החומציות בדם מגרה את המוח לשאוף ולנשום כדי לסלק את הפחמן הדו חמצני לעומת זאת החמצן עצמו לא משפיע על הבקרה במוח ובכל אין לו השפעה ישירה על הנשיפה והשאיפה ירדן

למעלה