קצת מפה וקצת משם

רותי ע

New member
שקולניק

מקצועי, עדין ונחמד ויחסית זול. וכדאי להציץ בקישורי הפורום-יש שם לינקים לאתרים של מוהלים.

גונן קצת יבש-צצקס עושה שמח

שר ומדבר הרבה תלוי איך המשפחה שלך אם המשפחה שקטה כדאי להביא את צצקס הוא כבר יעיר אותם ואם הם יותר רצינים אז תביאי את גונן. צצקס בא הביתה את צריכה להודיע לו מייד לאחר הלידה

מה כל כך שמח כשכורתים למישהו עורלה?

גם אם הילדון היה עובר ניתוח אחר היית אומרת שהמנתח עושה שמח? נשמע לי סיבה ממש מוזרה לקחת מוהל כזה, כי הוא עושה שמח בזמן הניתוח. שינתח בשקט ועם הכי פחות סיבוכים שאפשר. בשביל לעשות שמח - כדאי להביא בדרן.

ט ע ו ת -זה כן ארוע משמח

במיוחד כשהתינוק לא מרגיש כלום ולא בוכה. לא צריך להתייחס לזה כמו לניתוח נא לא להגזים.לא פותחים לו שום איבר בגוף.ולא תופרים לו כלום. וגם עם משחה אח"כ הוא לא סובל. ואם כבר עושים ברית עם כירורג אז על אחת כמה וכמה אפשר להנות מהברית. בברית שמביאים רב האמהות תמיד מפוחדות ושהתינוק בוכה הן בוכות במקרה של כירורג -אין מ צ ב לבכי.להיפך כולם שמחים שגם חתכו וגם לא בכה.

לא פותחים, אבל בהחלט חותכים

וכשחותכים חלד מהגוף - זה ניתוח. ומי בדיוק אמור להנות מהברית, התינוק? אכן, הנאה לשמה, כשחותכים לך ת'בולבול.

עמית@

New member
וזה בהחלט כואב לו.

ומה לעשות- גם אותי זה בכלל לא משמח, וזה בהחלט ניתוח, למרות התדמית העליזה.

ואגב, על מנת להזים את שמועת הכירורג

וה"לא כואב לו". נכון שאם עושים הרדמה, בזמן החיתוך לא כואב לו. אבל כשההרדמה פגה - התינוק צורח גם צורח. וזה נמשך 24 שעות נוראות ומיוסרות.

24 שעות? לא בבית ספרינו../images/Emo57.gif

צצקס ביצע עבודה למופת וגיא ישן "כמו תינוק" כל הלילה לא שמעתי ממנו אפילו לא בכי קצר היה שווה את ההשקעה הכספית ואת חגיגת השמחה להולדת ילד בכור ונכד ראשון!! אכן חגיגה משמחת!!!!!!!!!!

נ ס ע

New member
איכס ../images/Emo5.gif

אני כל כך מזועזעת מהתגובה הזו שפשוט אין לי מה להגיד חוץ מאיכס

guykush

New member
צצקעס יושב בכלא על העלמות מס

והוא עשה לטום ולדעתי הוא מעולה אבל גם גנב ,כך קבע ביהמ"ש. ביי גיא

נ ס ע

New member
שילב, מוצצים אולי בחנויות אחרות

תרימי טלפון לפני שאת קונה. וכהערה, זה להיט ! קניתי לבת דודתי, והיא מוכנה להשבע בזה.

למעלה