קצרים לשבת

מרב.

New member
כל הכבוד נעמי!

מה שחשוב, לדעתי, הוא שעשית אותה, ומנטאלית את יודעת שאת מוכנה. נשמע שהיתה לך ריצה כיפית ומופלאה. את באה מחר למסיבה של איילות? אם כן, ניפגש שם

הי מרב. מאוד רציתי אבל

שני ושלישי אני חוזרת הביתה ב- 19:00-20:00 (בשניהם) ועשיתי חישוב שעוד יום כזה - וזורקים אותי מהבית
. דווקא חשבתי על מפגשון וזה די מגרד לי ברשיון (נהיגה). אבל השכל הישר אומר שצריך איזונים בין בית-עבודה-ריצה אז אין ברירה. תודה על העידוד. היה לי כייף על הבוקר ולקרוא.
נתראה.

מרב.

New member
איזונים?

מה פתאום. צריך איזוטונים
מקוה שנתראה בפעם אחרת

../images/Emo24.gif

אם נתארגן על זה מראש, אני מוכנה ללוות אותך. אני כמובן ב
, אבל זו בכ"ז חברה ועידוד. כל הכבוד על הכח, סיום המשימה והשינון: "עשיתי את המיטב שלי" וזכרי: כל אחת מנצחת, ו... כיף להיות את!

את באמת מוכנה ללוות אותי? ../images/Emo2.gif

אני רצה ל א ט אבל מאוד אשמח לעזרה מוראלית מצד שני - לא נעים לי זה יום שלם שנשרף ואנחנו עוד לא מכירות בכלל
תחשבי על זה את ממש לא חייבת בכל מקרה -

וואו איזה יופי../images/Emo13.gif

אני מתארת לעצמי איזו הקלה עצומה מרגישים אחרי ריצה כזו עם חששות וחברות לא מפרגנות,עמדת בזה בכבוד לגמרי, שיהיה לך המשך שבוע רגוע

מור שלז

New member
כל כך שמחה בשבילך ../images/Emo24.gif

איזה יופי, איזו הקלה. וגם אני מנהלת דיאלוגים שלמים עם עצמי תוך כדי, מתחברת תחושת הסכיזופרניה הקלה. (מצד שני, שמעתי פעם הרצאה של פסיכולוג ספורט שתיאר את ה"דיבור עצמי" כאחת הטכניקות המקובלות להתמודדות במצבים כאלו - אנחנו בחברה טובה
)

dalitrin

New member
WELL DONE../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כל הכבוד נעמי - נשמע שזו הייתה ריצה נהדרת אני עוקבת אחריך וחושבת על עצמי - ההצלחות שלך נותנות לי רוח גבית חזקה - כנראה שאפשר לעשות הרבה בעזרת כוח הרצון. מקווה שגם הריצות הבאות יהיו טובות לפחות כמו זו. דלית

MayaShuShu

New member
העליה של צובה... אאההההההההה

היה קשה בטירוף. חוץ מזה הייתה לי אחלה רכיבה. מזג אויר נפלא. נוף פשוט מדהים.

איזה כיף לך../images/Emo70.gifמדהימה../images/Emo47.gif

אחד המקומות הכי יפים בארץ. איזה כיף זה להיות מסוגלת לעלות אותו באופניים. השיפועים שם מפחידים אבל אין על הנוף. וואו.

מור שלז

New member
חשבתי עליך../images/Emo24.gifיופי לשמוע שהיה לך אחלה

גם אני נורא אוהבת את הנופים שם. רכבת בסטף? עם מי רכבת בסוף?

MayaShuShu

New member
ואני עליך../images/Emo6.gif

"נשאר לי זמן אז עליתי את העליה של צובה"
קבעתי עם חבר.. רכבנו עד העליה של צובה ואח"כ פגשתי אותו ב"בר בהר" כשמיליתי מים הוא סיים את הקפה שלו..... בתחילת העליה עוד דיברתי ואז הוא שאל אותי אם אני מכירה את העליה.... כשעניתי לא הוא אמר "אז כדאי שתפסיקי לדבר"
לא נכנסתי לסטף. (המסלול היה נחשון-שמשון-צובה- בר בהר-ירידה נס הרים-שמשון-נחשון - והמשכתי עוד חצי שעה להשלים ל-4.

מתרוצצת

New member
סיכון המסכנת

איזה סוף שבוע מעולה היה לי. ביום שישי ההתחלה היתה קצת מבעסת. הזוגה לא הצליחה לסיים את העבודה כמו שצריך כי היא כל הזמן נתקעה בפקקים. הגעתי הביתה אחרי שאספתי את התפרו לי בגד עם כיסים שלי, וגיליתי (כמחווה לעוד נועה) שלולית ענק בחדר השינה. הם פשוט עלו וביעבעו בשמחה רבה מבין המרצפות. זה קורה כל חורף, אז כאילו התרגלנו לזה, אבל לא. זה ממש מרגיז. מה שכן, זה אומר שהבית מקבל אחלה שטיפה כי כשאני מורידה את המים אני כבר מנצלת את ההזדמנות ועושה ספונג'ה
מה שכן, לא כך כך ברור לי איך בקרית גת גרתי בוילה סופר חדשה ומצוחצת, וכאן אני גרה בקופסת ארגזים דולפת! העיקר שמלכלכים על הקריה... בסופו של דבר הזוגה הגיעה, ארזנו את עצמו והופה! יצאנו לדרך. תודה לאל, ללא פקקים. הגענו, ביקרנו את המשפחה המארחת ונסענו למסעדת צל תמר (מומלץ!) לפגוש חברות לארוחת ערב. ישבנו איתן קרוב לשעתיים ואז השארתי איתן את הזוגה ונסעתי לפגוש את רצי רמת השרון בדגניה ב' לתדרוך וצפיה בכמה סרטים הקשורים למרתון. אחרי קרוב לשעתיים חזרתי למסעדה - והחברות והזוגה עוד ישבו שם. כמה כיף. חזרנו לצימר, התארגנות זריזה לבוקר ותוך דקות ספורות נחרנו. היא נחרה, לא אני. אני אף פעם לא נוחרת. לריצה זהבה הצמידה לי בחור נחמד בשם חיים והוא גם יופי של ארנב. לא דברן גדול, אבל קשקשנו מדי פעם בדרך. על הריצה עצמה, תאמינו או לא, אין הרבה מה לספר, חוץ מזה שהיתה פשוט מעולה. רצתי בקלילות תוך שאני עושה מאמץ לשמור על קצב ממוצע של בין 5:50-4:45. בשום שלב לא היה לי קשה מדי. אחת לכמה קילומטרים פשגו אותנו והציעו מים או איזוטוני, דאגו לנו, ביקרו אותנו רק לראות מה העניינים. היה המון עידוד בדרך מרצים אחרים ומ'תחנות מים' של הקבוצות האחרות. מזג אויר שחבל על הזמן - פשוט פנטסטי. מדי פעם הגוף כאב והרצועה דאגה להזכיר לי שהיא מלווה אותי. לרגע דאגתי ואז נזכרתי שהזוגה אמרה "את רצה מרתון. ברור שדברים יכאבו" - ובזה פטרתי את עניין הלדאוג ולהתייחס לכאבים. הזוגה ביקרה אותי במהלך הריצה וזה היה ממש נחמד
מה שכן, באיזשהו שלב פשוט השתעממתי. הריצה עברה בסבבה, אין דרמות מיוחדות, אבל מה לעשות שאני ככה דברנית כזו עם חוש הומור אעפס... מיוחד כזו, וחיים הנחמד קצת יבש (כי הוא ארנב, מה לעשות). אז היה עלי אייפוד, אבל לא נעים, כי אנחנו רצים ביחד. אז הסתכלתי מסביב וחשבתי לעצמי בראש: "אני אשיר את כל השירים על הכנרת שאני מכירה". וכך היה. שרתי לי שירים, כשלא ידעתי את המילים בדיוק רצתי ושרתי לעצמי בלב "לה לה לה" (זה נורא הצחיק אותי משום מה). כשסיימתי את שירי כנרת (ועוד שכחתי את 'קסם על ים כנרת'!) עברתי ל'על כנפי הכסף' וקינחתי ב 'Don't worry, be happy'. חשבתי לעצמי שאם אחרי 30 קילומטרים אני עוד שרה שירים, כנראה שמצבי ממש טוב. בחמישה האחרונים הגברתי קצב וירדתי מתחת לקצב מרתון, רק לראות שהכל שם למטה בסדר - והכל סבבה. לסיכום: 37 קילומטרים, קצב ממוצע 5:47. היום אני תפוסה להפליא וגם כל מיני כאבים לא ברורים ברגל שמאל. אגב, נהגתי מכנרת חזרה לתל אביב, ותוך כדי נהיגה הרגשתי איך אני נתפסת בטירוף. ואכן, כשקמתי לצאת מהאוטו כמעט קרסתי והרגליים פשוט לא רצו לדבר איתי. ניסיתי להסביר להן שאני אוהבת אותן ושזה לטובתן, וכשהן יגדלו הן יבינו את זה, אבל הן לא היו מוכנות לשמוע. לא מבינה למה. מצ"ב צילום "מפגרים אבל אופטימיים" - דקות לאחר סיום הריצה.

מתרוצצת

New member
ושכחתי עוד משהו חשוב!

במוצ"ש קפצנו לבקר חברים שגרים ברמת גן, מעבר לכביש מגבעת המופעים וראש ציפור (באמת מעבר לכביש. פשוט חוצים אותו וזהו). הם סיפרו לנו שהם החליטו לעזוב את הדירה המהממת שלהם ולעבור לדירה גדולה יותר, כך שהם מחפשים שוכרים. בלי אפילו לדבר בינינו הזוגה ואני אמרנו שיפסיקו לחפש ואנחנו ניכנס. הם מפנים את הדירה בתחילת-אמצע אוגוסט, אנחנו בתחילת ספטמבר מסיימות חוזה כאן... מושלם
ביי ביי הדר יוסף, ברוכים הבאים חיי בורגנות ברמת גן!

נשמע שהיה לך מעולה

כל השבת חיכיתי לשמוע ממך איזה יופי שעבר לך בסבבה, אהבתי את מה שהזוגה אמרה, זה באמת הגיוני שיכאב משהו...את עומדת לרוץ מרתון פור גוד סייקס
ככה את נוטשת את השכונה? קצת מים ובורחים? סתאאאאאם כדאי מאוד שגם אני עד אוגוסט לא אהיה בשכונה הזאת (אלא אם אזכה בלוטו ואז אקנה דירה בשכונה) יאללה מתי יש לך ריצת ערב קלילה שאוכל לראות אותך ולצחוק איתך?

y a n g

New member
אני יודעת שאנחנו לא ממש מכירות

אבל, זה אומר שאת תהיי שכנה שלי. צריכה כוס סוכר?
אחלה אזור לגור בו אגב.

איזה יופי של דיווח. מסכנת מצויינת...../images/Emo106.gif

נראה שעלינו פה על משהו - ספונג'ה לפני (ואחרי) ריצה. עובד מצויין למניעת פציעות. אני עדיין בכל זאת בעד
... אפעס נראה לי יותר כיף.... 30 ק"מ של שירי כנרת. נשמע מצויין. נראה לי שלמרתון עדיף שתחליפי את הארנב.
את צריכה מישהו שאפשר לבדר אותו והוא ממש לא צריך להיות אנרג'ייזר - (אבל חשוב שיהיה קצת פחות יבש. אולי תקחי חיים עם טחינה
). מקווה שהבוקר את הרבה פחות תפוסה. אם עדיין לא, מחכה לך ספונג'ה בדירה החדשה
שיהיה בשעה טובה

מרב.

New member
ליאת, תעשי לי ילד!!

חולה עלייך. הקצבים שלך מדהימים, ההומור שלך קורס, תבטיחי לי שבשנה הבאה אם לא תעשי את המרתון תלווי אותי לפחות את חציו?

למעלה