קצרים לשבת

בשעה טובה מאוד!

איזה כייף! וכמובן - שיהיה בהצלחה במציאת מקום עבודה מתאים! ו...שיהיה במזל טוב לאחותך.

מור שלז

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

איזה כיף לסיים תואר שני, יש משהו מאוד מכביד ומעיק בשלבים האחרונים של התיזה, גם כשזה תחום שאוהבים ונהנים ממנו מתחברת מאוד לתחושת ההקלה. בהצלחה בהמשך

tamark4

New member
נפלא, כל הכבוד.

בתור אלופת העולם בלמרוח מטלות כאלו, אני מצדיעה לך.

susieada

New member
הצבת מטרה, השקעת והישגת! כל הכבוד../images/Emo70.gif

אני מרגישה כמה את גאה בעצמך! כמה מאושרת על סיום שנתיים עבודה, על סיום בזמן שקבעת לעצמך. על סיום בזמן להיות עם אחותך ועם אחיך. על סיום פרק אחד בחיים שלך והעזה לפתוח דלת לפרק חדש מלא אפשרויות מרגשות! כן, כן - באמת יש לך צלחת מלאה כל טוב!!! בתאבון!!! חיבוק, סוזי

עוקבת אחרייך :)

ממש בעניין אחר , מור יקרה רק רציתי להגיד לך שאני קוראת בשקיקה את כל הכתבות/חויות שאת משתפת אותנו בהם במהלך האימונים לישראמן , ויותר מזה ישר אני משתפת את גידי במעללייך (גאה בך כאילו אני שותפה:) ) אין עלייך פשוט להסיר את הכובע על הדרך הנחישות והמקצוענות , חבל שהתחרות באילת הרחוקה אחרת הייתי באה לעודד אותך , בחיי . שימרי על עצמך מתאונות (כן קראתי..) והמשיכי בדרך להגשמת החלום שלך !!!! שרית

מור שלז

New member
וואו, תודה ../images/Emo13.gif

וכן, את שותפה. כמו שאר הנשים הנפלאות כאן שיודעות לתת, ולתמוך ולפרגן. לשלוח אנרגיות מדהימות. פשוט תודה

מור שלז

New member
שבת ארוכההההה ../images/Emo178.gif../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif

וואו, איזה שבת... אימון משולב של רכיבה+ריצה שנמשך למעלה משבע שעות (שבע שעות ורבע, אבל למה להיות קטנוניים
) והפך רשמית לאימון הארוך ביותר בחיי. קל זה לא היה, מבטיחה תיאור מפורט יותר, עכשיו אני ג-מ-ו-ר-ה האימון הסתיים מאוחר כל כך, שלא הספקתי לעבור בבית – ישר לבילוי משפחתי עם הילדים: אכלנו במסעדה טובה (הקפדתי להחזיר את כל הקלוריות ששרפתי באימון
) ומשם לסרט (קיויתי שיהיה סרט משעמם, ואני אשלים קצת שינה, אבל היה סרט ממש שווה, כולנו נהנינו, וכמובן שלא ישנתי...) יצאתי מהבית בחמש וחצי בבוקר, חזרתי בשמונה וחצי בערב שפוכה, אבל מאושרת

שבע ורבע שעות../images/Emo35.gif../images/Emo47.gifואחר כך בילוי משפחתי../images/Emo35.gif

מעניין למה את שפוכה עכשיו
עוד יותר מעניין זה איך את עדיין ערה.... וגם באיזו מסעדה אפשר להחזיר קלוריות של שבע ורבע שעות ריצה ורכיבה
ואיך לא נרדמים בסרט... התשובות לכך היא שאת אשת ברזל בלי שום קשר לתחרות. מדהימה. הבטן בסדר
יש כבר פרוטוקול מנצח

WOW !

7 ורבע שעות (לא מוותרת לך על הרבע)- מדהים מדהים מדהים! אני בשוק שאת עוד מצליחה לתפקד אח"כ עם המשפחה, כל הכבוד! בהחלט מגיעה לך שינה ארוכה עכשיו, מקווה בשבילך שמחר זה יום קליל לילה טוב

מרב.

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

את לא תיאמני. פירוט מדויק בבקשה. שימי לב לדרישה: 1. של האימון 2. של השדים 3. של הארוחה 4. של הסרט 5. ובאיזה שעה הלכת לישון

מדהימה וצדיקה!

איך את מסוגלת לתפקד אחרי כזה אימון? אצלי אחרי ריצת 40 ק"מ כבר אין עם מי לדבר ובן הזוג מעביר את הבוקר עם הבנות בלעדיי...

את פשוט אלופה../images/Emo13.gif

כל פעם שאני קוראת אותך אני מבינה שיש לי עוד לאן לשאוף,את פשוט מעוררת קנאה במובן הטוב של המילה

מור באנגלית זה "עוד" (more) לא? ../images/Emo6.gif

מור אין עליך! אין ספק שפה את כבר אשת ברזל מזמן! פתאום שמתי לב שהשם שלך בשינוי איות "קל" זה more - מתאים לא? באיזה שלב את אמורה להתחיל להוסיף שחיה ואימונים המשולבים? איזה סרט ראיתם?

" סוגרת" את הקצרים של שבת ../images/Emo9.gif

קמתי לפני השמש כדי לסיים "מוקדם" כי אצלי ריצה של 36 ק"מ זו ריצה א ר ו כ ה מ א ו ד. רצתי 20 ואל ה- 16 אחרונים הצטרפה חברה מדהימה שלי שעוזרת לי לא להשבר פיזית ומנטלית. הים היה מדהים! סוער, גבה גלים ומעורר התפלאות. הגעתי עם חולצה של רכיבת אופנים כי אני לא מתכוונת לרוץ ת'מרתון עם חגורה (שמניסיוני מסתובבת ומפריעה) ולא עם תרמיל (כי עוד לא רכשתי ומה שרציתי עולה 500 ש"ח +). היתרון של החולצה - אפשר לשים בכיסים את ה- MP (שביום שישי דאגתי להטעין) והרבה תמרים עטופים בנילון נצמד כי הג'לים לא עושים לי ממש טוב. הדבר היחיד ששכחתי היה ניר טואלט...
אבל הטבע היה נדיב אלי...
. בקיצור מאוד מאובזרת יצאתי לריצה. משננת לעצמי שהעיקר זה להנות ולהצליח לסיים. זכרתי את המונח "האימון המנטלי" אותו תבעה מור בפורום ושיננתי אותו לעצמי כשהיה צריך. זו הפעם הראשונה שאני רצה עם MP וזה היה רעיון לא רע שכנראה אקח איתי לטבריה. בקיצור, הצלחתי לסיים לא רע. כמובן כהרגלי התבעאסתי על הזמנים - כמעט 10 ד' יותר משנה שעברה... אבל שנה שעברה עבדתי פחות שעות, הייתי יותר פנויה ולא נתפס לי הגב-ברך-הגיד היקר אכילס. זה נשמע כמו תרוצים אבל אני משננת את זה לעצמי כי אחרת החברה הביקורתית שבי נשמעת יותר חזק מזו ששמחה שהצליחה למרות הכל! סימנים של סכיזופרניה קלה
. אז זהו - הריצה נתנה את אות הסיום לתקופה של המון מתח ואני אגיע לטבריה, גם עם החברה המפרגנת והמעודדת וגם עם החברה הבקורתית. ולפני - עוד אי אלו ק"מ אבל יש כבר הקלה שהגוף (שלי?!) עמד בזה בכבוד. שבוע טוב לכולנו.

נעמי, זה נפלא../images/Emo13.gif. איזה כיף לקרוא אותך...

מלווה אותך עם כל הצרות האלו דרך הפורום והשבוע היה לי העונג הגדול גם בלייב. החזקתי חזק אצבעות שהגב והקרסול שלך יעמדו בזה... לא פשוט להיות כל כך לבד עם מטרות כל כך מכובדות ועם פציעות שמאיימות להשבית אותך מהמטרה.
על המלחמה בכל אלו וגם על הנצחון המתוק. ה10 דקות הנוספות הן תשלום ממש קטן כדי לקבל את כל מה שקיבלת - הצלחת לרוץ את הארוכה ואת בדרך לטבריה. איזה כיף
לך. מלכה

למעלה