קצרים ליום ראשון

אדי האדרנלין עוד מהדהדהים בראשי ../images/Emo9.gif

מאוד שמחתי להצטרף לרכיבת שטח חביבה באזור של כשעה וחצי. מזג האוויר קריר עם מעט טיפטוף רק שיפר את המסלול. נפלא! הרגליים כבר לא כואבות, אז מחר אחזור לרוץ. איזה כייף!

ובי אוחז געגוע...

אחרי 48 שעות אינטנביות יחד, הפרידה קשה. איזה כיף לך שרכבת. אם היית פה בסביבה, הייתי אפילו רוכבת איתך בשטח
איזה כיף שמחר תשובי לרוץ. אני מקווה מחר לשוב לרכוב. היום השחיה בספק בגלל מזג האויר. הבריכה נפתחת בשלוש. מקווה שעד אז יהיה יותר חם...

מור שלז

New member
נו, שחית?

יופי שאת נותנת לגוף שלך קצת התאוששות אחרי הריצה. הגוף שלך הרויח את ההתאוששות הזו ביושר!

../images/Emo10.gif לא שחיתי

האמת - התקשרתי לליהי בבוקר והיא שכנעה אותי. אני לפעמים מסוכנת לעצמי... אחרי שביומיים האחרונים השרירים שלי שרים שיר הלל להר לעמק, החלטתי לא להתעלל בהם בטבילה במים קרים. לא שמחה מזה. שונאת להפסיד אימונים אבל מזכירה לעצמי שגם את שרירי האיפוק יש לאמן מפעם לפעם...

מור שלז

New member
../images/Emo45.gifאכן חשוב לאמן את שרירי האיפוק

וחשוב שיהיה מי שיזכיר לנו את זה

מור שלז

New member
אפילו אני מסתחררת מאדי האדרנלין שלך../images/Emo13.gif

איזה כיף היה לקרוא את התיאור שלך, איזה יופי לשמוע שזה ממשיך עד היום. וכן, גם אני אהבתי את הגשם היום בבוקר – בדרך כלל בבוקר שאחרי מדורות ל"ג בעומר אי אפשר לנשום. היום האויר היה קריר ונפלא.

ofec bar

New member
סיכום הר לעמק

http://www.endure.co.il/?categoryId=15057&itemId=111609 הגרסה הלא מצונזרת...

מור שלז

New member
איך אני אוהבת את הכתיבה שלך

כתבת מקסים! כל כך התחברתי לתיאור, לקושי, לתחושת האכזבה, וגם... לפיוס. שמחתי לראות שה-3 ק"מ הנוספים גרמו לך להרגיש יותר טוב
את באמת קשה עם עצמך... מזל שהטעו אותך בכיוון.

ריגשת אותי שוב, יקירתי../images/Emo24.gif

הסיפא שלך עשה לי את זה - "עם הגעתי לביתי אשר בקריית יובל נפרשת לפני על שטיח אדום התקופה הקרובה מלאה בהרפתקאות ואתגרים. אני נזכרת בנוף הנשקף מעליות הקיץ, מעורפל וחסר וודאות, ולמרות ההנאה העצומה שהייתה בתקופה ההיא מלאת החופש, לראשונה מזה זמן רב אין מקום או תקופה אותם הייתי רוצה לחוות, מאשר הכאן והעכשיו" זה המקום שאליו אני מקווה שאכן הגעת. מקום מצויין. מקווה שתשארי שם. אם היה לי חלק קטן בהגעה לתובנה הזו, אני שמחה עוד יותר על כך שבחרתי להצטרף אלייך ועל כל קילומטר שרצנו וגם על אלו שהוספנו. חייבת לתקן - לא סבלתי מכל רגע. היה קשה, מודה, אבל זמן האיכות שלנו יחד והידיעה שאפשרתי לך להשאר עם חשבון סגור עם המירוץ הזה, עשתה את זה שווה את הכל. מי אמר שאנחנו לא נהנות כשאנחנו סובלות?... בשביל מה אנחנו פה?

מור שלז

New member
נזכרת מחדש מה זה שרירים תפוסים... ולא הכתפיים

אחרי שכל התקופה האחרונה רק שרירי הכתפיים שלי נתפסים שוב ושוב, היום בבוקר קמתי ונזכרתי בקיומם של שרירים שכבר הרבה זמן לא שמעתי מהם... ארבע ראשי? תאומים? מה זה השרירים האלו?
אז לקחתי את שרירי הדואבים לבריכה ושחינו שחיית שחרור של 3 קילומטרים, בסטים של 500. מדהים - פעם 3 קילומטר היה מרחק שחייה ארוך בעיני. היום זה השחרור ....

יפה לך לשחרר ב3K שחיה... ד"ש לשרירים הכואבים

שלפעמים מרגישים כמו מדליות כבדות שנענדו על הצוואר ומעידים כמה עבדת קשה...

susieada

New member
הכל יחסי!

איך אהבתי לקרוא על ה3 ק"מ שחיית שיחרור! כל הכבוד על ההתקדמות האדירה לקראת היעד הבא שלך! - 21 ק"מ בכינרת! סוזי

מרב.

New member
את יודעת מה הזכרת לי עכשיו..?

את ההודעה הזו
(תחליפי 3 ק"מ שחיה ב-22 ק"מ ריצה
) way to go מור! את באמת מדהימה, ואני חושבת שלא סתם היית מושבתת שבועות אורכים אחרי הישראמן. אני כזו שמאמינה שדברים לא קורים סתם, ואילו היית ממשיכה לרוץ כאילו כלום, לא היית מגלה את עולם המים הקסום. אז הנה, הרווחת הרבה מהפציעה הזו

למעלה