קצרים ליום ראשון

מור שלז

New member
../images/Emo26.gifקצרים ליום ראשון../images/Emo36.gif

בוקר טוב
(וחדות העין בטח שמות לב לפי השעה שמישהי ישנה כאן
והרבה...
) שיהיה יום דבש

בוקר דבש

התעוררתי כבר ברבע ל-4:00, שעה ורבע לפני השעון, בחמש וחצי יצאתי עם השכן לדשדוש חצי שעה לשחרור חומצת חלב מהרגליים אחרי המסכמת, קינחנו בקפה הפוך בתחנת הדלק הקרובה לשכונה ואני במשרד הישן, ממתינה שהמובילים יסיימו את פינוי המשרד, ובעוד כשעה כבר אהיה בכתובתי החדשה בקומה 25 בבניין ה"טיל", משקיפה על הים בדיוק במקום בו גולש ההר אליו. יום קסום (וחבל שאין לי פנאי לרכיבה ביום כזה...) ושבוע נהדר

מעוררת השתאות ההתעוררות שלך לפני השעון

קורה לי רק פעם ב... ורק אם אני מתרגשת לקראת משהו. איזה נוף מדהים מחכה לך במשרד החדש
עם נוף כזה יהיה לך מאוד קשה לעבוד...

יעל :-)

New member
מזל טוב על המשרד

יש איזה סיכוי שזה יפתח גם חשק לספורט ימי כלשהו?

dganitm

New member
../images/Emo5.gif חאלס עם המחלות האלו!

אחרי אימון שבת כייפי ביותר עם בנות X TEAM שרוכבות פשוט מדהים, חזרתי בצליעה הביתה... אוקיי, אז המשחות והטיפות ההומאופטיות לא הצליחו להתגבר על הדלקת בגיד אכילס, ניתן צ'אנס לוולטרן
עם כמה שאני סולדת מזה... רוצה לחזור להתאמן ולהפסיק להיות חולה או פצועה... יאללה, שיהיה שבוע מדהים דגנית

קישתא מחלות../images/Emo57.gifבריאות לגיד אכילס

מקווה שהוולטרן יעשה את העבודה ולא יודע את תחושותייך כלפיו. שימשיך שבוע אימונים מצויין.

בוקר מצויין

בתור הורים מזניחים, שחררנו את ילדינו מיום לימודים לטובת נסיעה משפחתית לאגמון החולה. עם האופניים. הגדול כבר רוכב לבד ומרגיש עצמאי ומאושר (וגם אני
) והצעיר רכב בטנדם עם אבא והיה מבסוט עד השמיים. האגמון משגע בעונה זו. הכל ירוק, החרמון כבר מושלג בכיפה. 32,000 עגורים נספרו, ועימים כל הטוב שיש לטבע להציע: ברווזים כל מיני (ברכיות, שרשירים, צהובי מצח, טדורנות ) כמו גם אגמיות, סופיות, שקנאים,טבלנים, צוללים, לבניות גדולות וקטנות, מלא שלדגים לבני חזה ושלג גמדי אחד, 2 עיטי צפרדעים וכמה זרוני סוף, דוחל שחור גרון כמה, כחולה חזה אחד מגלנים חומים ובטח שכחתי כמה מינים. המשפחה ביחד והכל שַלֵו - מה צריך יותר? בערב פילאטיס, וסיכמנו התחלה נפלאה לשבוע

איזה בוקר תענוג. אחלה הורים מזניחים שבעולם

קוראים לזה "יום בריאות הנפש" וזה מצויין למניעה של כל מיני צרות בבלוטות החשק... איזה כיף שאתם יכולים לפרגן לעצמכם כזה יום משפחתי. האגמון נשמע מדהים בעונה הזו ודיווש מסביבו נשמע חוויה קסומה. מתאים גם לאמא הצפרית והמטבעת המתלמדת. כיף של בילוי, תענוג של שלווה. ומה עם תמונות? לפחות של הציפורים? הן לא מצונזרות פה....

יעל :-)

New member
העם דורש תמונות!

התיאור נשמע יפה. עכשיו רוצה גם תמונות. ואני רוצה לראות את כל 32,000 העגורים שספרת
חחחח ובשביל דברים כאלו... שווה להבריז מלימודים :)

סופסוף

השבוע אני אמורה להתחיל להעלות קצת ולרוץ שעה ואפילו קצת יותר. הידד! אני יוצאת מהמחשכים של חדר הכושר ושבה לדגום את הפארק
אז אם תראו מישהי זוחלת לאיטה, וקצת צולעת- תגידו שלום
החלטתי להקשיב לאורתופד שייעץ להתעלם
מהמתרחש ברגל ולהמשיך באימונים מתוך מחשבה שמתישהו הרגל
תרפא את עצמה (או שאני אתמוטט, מה שיבוא קודם). שיהיה לנו שבוע מעולה ו wish me luck ...

מור שלז

New member
סופסוף ../images/Emo13.gif תיהני, אין כמו לחזור לרוץ

גם אני חזרתי לרוץ פעם אחרי פציעה קשה עם כאבים, באישור רופא הספורט כמובן והפלא ופלא - זה באמת עבד מחזיקה לך אצבעות שאכן הרגל תרפא את עצמה

למעלה