קצרים ליום ראשון: שבוע טוב

את במחשבותיי ../images/Emo24.gif

חושבת עליך לאורך כל היום. מקווה שעבר בקלות. מחכה לראות אותך שוב בפורום.

מור שלז

New member
טריינר. אינטרוולים. 4:0 לטובתי. 6 ימים לטייפר

איזה עייפות
והשבוע רק מתחיל... מה יהיה?

vivikoob

New member
נראה שהכיוון שיהיה טוב-

בטוח - המספרים עובדים לטובתך. שולחת לך אנרגיות לחיזוק ( נשארו לי קצת משבת ...)

העיקר שניצחת...

אחרי מה שאת עושה לעצמך בסופ"ש, את מתפלאת שאת עייפה בתחילת השבוע?
וכאמור, שישה ימים לטייפר. מה זה שישה ימים בינך ובין העייפות?

יהיה טוב! ../images/Emo8.gif ../images/Emo13.gif

אחרי כל כך הרבה ניצחונות מוחצים (לטובתך) את עוד שואלת?!?! תחזיקי מעמד! שבוע אחרון לעייפות הגדולה.. רק עוד 6 ימים..

susieada

New member
אור (טייפר) בקצה המנהרת השבוע!

תשמרי על עצמך בשיא העייפות הזאת!!!!!

omaopa

New member
הנה, כבר 5 ימים למעשה.....

השבוע התחיל ומה יהיה? כמו שהתחיל הוא גם ייגמר! והטייפר בוא יבוא! ולך, מור אשת הברזל, תבוא קצת מנוחה

מור שלז

New member
עדיין 6 ../images/Emo4.gif

שבת יש לי אימון קריעה אחרון במחנה האימונים, ואז... טייפר!

הכי כיף מחנה אימונים!

כמו קיטנה, בלי שום מחוייבויות של חיים אמיתיים, רק לחם ושעשועים! טוב, פסטה ואימונים קורעים, אבל זה בדיוק מה שאנחנו אוהבות, לא? תקרעי את עצמך בהנאה רבה! אני כבר מקנאה...

תהייתי איך סיימת את האימון של אתמול

מאיפה הכוחות????????????????? עוד 6 ימים, עוד 6 ימים, עוד 6 ימים

dganitm

New member
WOW איזה סופ"ש היה לי ../images/Emo186.gif

מאז ומעולם אהבתי גשם, חורף, מעילים, שלוליות וגפיים ושמיכות פוך, חולשה שכזו, עד הרגע בו התחלתי לרכוב על אופניים והבנתי שימי הגשם גורמים לנו לבלאגן לא נורמאלי. ביום שישי, נפגשנו כהרגלנו קבוצת הנשים המדהימה בראש העין, פנתרות אמיתיות, אפילו שירד גשם בלילה והן חששו שהאימון יתבטל, הן הגיעו! ליאור לקחת את קבוצת המתחילות לכיוון קיבוץ עינת ואני את הקבוצה המתקדמת לכיוון הגבעות של ראש העין. כבר אחרי הטיפוס הראשון נתתי להן טיפים להתמודדות בשטח בחורף. המשכנו ברכיבה והתחלנו לרדת לכיון שביל כורכר. הדרך היתה חומה אבל לאט לאט הצמיגים שלנו התמלאו בוץ, אני לא מתרגשת מקצת בוץ, אבל הבוץ היה מהסוג הדביק, הוא נדבק ונדבק עד שלא יכולנו יותר להזיז את הגלגלים. אמרתי לכולן להפסיק לרכוב, המעביר האחורי שלי כמעט נתלש ממקומו, מאה מטר מאיתנו עצרו זוג רוכבים נוספים שהשרשרת שלהם והמעביר האחורי נשברו. במשך רבע שעה ניסינו לנקות את הבוץ הדביק. המשכנו בהליכה עד דרך הכורכר. שם הבנתי את גודל הבעיה! לאחת הבנות הסתבך המעביר האחורי בשפיצים של הגלגל. לא היה לי מספיק כוח כדי למשוך אותו החוצה כך שנאלצנו ללכת ברגל, כשהאופניים על הגב!!!! מזל שבעלה היקר הצליח להגיע והלך לקראתנו ופגש אותנו כדי לסייע לנו. משם טסתי לאימון הפתוח בפארק הירקון (שכבר הסתיים) והיה כל כך כייף לפגוש את כולן! כאלו מדהימות! קפה עם אסתר (כדי קצת להירגע מכל מה שהיה ולדבר על כל הנושאים בעולם
איזו אישה!) נסיעה הביתה והתארגנות (אחרי ששבועיים לא הייתי בבית!!!) ואז כמובן סילבסרררררר (חייבים לחגוג קצת!!) השכמה מוקדמת בבוקר ונסיעה לכיוון בית גוברין לאימון. השמיים לא בישרו טובות. התחלנו את הרכיבה עם קור וטיפטוף קל. מה שטוב באופניים הוא שנרטבים רק פעם אחת! לאט לאט הגשם התחזק וכבר לא היה לי כייף בכלל
הקצב היה גבוהה בדיוק בשיא הגשם התחילו להגביר בטירוף, לא ראיתי כלום במשקפיים חוץ מאת הגלגל של יובל דולין שמשך אותנו. סיימנו אחרי 4 שעות, הייתי כחולה כמו דרדסית, רטובה כולי והכי מעצבן הוא ששכחתי את הבגדים להחלפה שהכנתי
אז הייתי רטובה לגמרי. איזה חוויות קורות כשרוכבים על אופניים... היום לפחות נחתי

נשמע קרררררר ורטוב ../images/Emo24.gif

אני ראיתי גשם ומיד ויתרתי על הרכיבה.. לפחות את הבוקר בילית במיטה החמה

למעלה