קצרים ליום חמישי

../images/Emo10.gif הטריינר שהושאלה לי התקלקל ../images/Emo4.gif

כבר פעם שניה שאני מנסה לרכוב עם הטריינר. בפעם הקודמת איכשהו החלקתי את העניין אבל הפעם זה ממש לא זה!!
או שהוא לוחץ הרבה יותר מדי את הגלגל או שהוא משוחרר מדי ואני בכלל לא מתאמצת! אחרי 20 ד' שאמורות להיות חימום בהם עליתי כיוונתי, חזרתי לרכוב, ירדתי כיוונתי וכך הלאה, אמרתי נואש. אוף! לא התכוונתי להוציא עכשיו עוד כסף! אבל אם אין ברירה... מישהו? טריינר יד שניה במצב טוב? מזל שאחה"צ ארגנתי לעצמי אימון שחייה.

susieada

New member
מצב מתסכל - מכונות אמורות לשרת אותנו!!

נורא מתסכל לשריין זמן לאימון ובגלל תקלה טכנית, לא להצליח! האם ניתן לקחת את הטריינר לחנות אופניים לבדיקה או לתיקון? תהני מהשחייה!

susieada

New member
מתנת השחייה!

אני מאחלת משהו כייף וזורם לכל אחת! שלי זאת שחייה. בגדול אני בתקופה, אחרי טרי' עמק הירדן בסוף חודש אפריל, שאני נפצעת מאוד בקלות - מקור ה"ברכה" מפרק הירך הימין ה"יותר מתאמץ" (תודה אופק בר על הניסוח) שלי. מתיחה / קריעה המסרינג שלקח עד טרינשים להחלים. ואז ההליכה הנהדרת שלי בחול עמוק ביום א' השבוע, הסתבר כ"יותר מדי" ושוב כאב באותו המקום ואי-נוחות בהליכה. ביום ג' השבוע, המאמן שלח אותי לאימון שחייה במקום הדר יוסף - כייף! (אבל מתסכל שהגוף שלי לא עושה מה שאני רוצה!) והיום - עוד אימון שחייה, שעה של עבודה ואז.... הזרימה והמתנה. אחד בקבוצה מתאמן לאיש ברזל הראשון שלו, בפחות מחודש!, והיה אמור לשחות עוד 20 דק'. כבר סיימתי את האימון שלי, כבר יצאתי מן המים, כבר הורדתי כובע שחייה ומשקפת... אך נורא קרץ לי ללוות אותו, בקצב ה"איזי" שלו. לא מיהרתי לאף מקום, אז נכנסתי , שאלתי אותו אם ניתן ללוות אותו, ובהסכמתו שחיתי לידו, לעוד 25 דק'. פשוט נעים לי שיש משהו שאני זורמת בו. פשוט נעים לי לתת למישהו אחר. פשוט נעים לי היה להיזכר בצליחת הכנרת לאורך עם מור בשנה שעברה! פשוט מתנה. יש המון שיתף אנרגיות חיוביות באימון בשניים. היה טוב לשנינו! והיתה דרך נפלאה להתחיל את היום. ושוב, אני מאחלת לכולנו משהו כייף וזרם שניתן להתענג בו.

מור שלז

New member
וואו, איזו מתנה מופלאה סוזי../images/Emo24.gif

איך שתמיד את מסוגלת להוציא את הטוב שבכל מצב. גם כשאת לא יכולה לעשות אימון הליכה, ונשלחת לבריכה במקום, את מוצאת את הדרך לתת מעצמך. אני זוכרת שלי אחד הדברים הכי קשים באימונים לאיש הברזל היו אימוני השחייה שנמשכו כמו מסטיק ולא נגמרו. איזו מתנה נפלאה זו לקבל ליווי צמוד (ועוד שלך!) באימון שחייה בלתי נגמר שכזה. אכן מתנה נפלאה לשניכם

איזה כיף למי שזכה לליווי שלך

עם כל כך הרבה שמחה ואור. אכן, דרך נהדרת להתחיל את היום - לשים בצד את החלקים הפחות טובים, להנות ממה שאת עושה כל כך טוב ולעשות טוב גם למישהו אחר.

חגה22

New member
מזדהה כל כך...

גם אצלי זה ממש ככה בשחיה. אני תמיד צוחקת שבגלגול הקודם שלי בטח הייתי איזה שרימפס ... אוהבת את השקט הזה, אין יותר מידי מקום לחפירות וטכניקות (האמת, יש - אבל אני לא נכנסת לזה). שוחה הרבה מלפני שאני זוכרת את עצמי. לא עושה את זה כ"כ מהר אבל עם הרבה ביטחון. הוכחתי לעצמי את זה בטריאתלון נשים כשניכנסתי בפעם הראשונה בחיי לשחיה בים ופשוט...זרמתי. לא שלא היה קשה אבל זה בכל זאת היה החלק הקל ביותר בחבילה. וגם אני תמיד יוצאת מהבריכה ומרגישה שבכיף הייתי נשארת לעוד אי אילו בריכות. אף פעם לא מספיק...

איזה יופי לשמוע !

ולי היום היתה ביקורת אצל האורטופד (אחרי ההתרסקות בטרי' נשים). ומה הוא אמר? אם לא כואב (טוב, רק קצת, לפעמים...) אז תתחילי פיזיוטרפיה- לכי לשחות. יששששששששש איזה אושר!!! אבל עכשיו אני צריכה ללמוד להפנים את המילים: לאט, בהדרגה... אתן מכירות את זה?

בשורות טובות

תשחי לאט ובהדרגה, בינתיים נראה שההחלמה שלך מהירה וטובה. הסבלנות משתלמת.

../images/Emo24.gif היה מעולה !!!!

שחיתי קל, קל, קל, קל, סוף סוף יש פנאי לחשוב על סגנון. ארוך ולאט, בהתחלה פחדתי להזיז את היד והכתף אבל אחרי 100 מ' גיליתי שלא כואב, המשכתי ואחרי קילומטר עברתי לרגליים עם קרש, אבל משום מה, זה כן כאב לי קצת, אז חזרתי לשחות, אחר כך קצת סגנון חזה ושוב חתירה, יצא 2 ק"מ... וואו אני גאה בי. מחר אחה"צ אנסה שוב. שבת שלום....

מור שלז

New member
באסה!

איך היה לך באימון השחייה? לגבי טריינר - הטריינר שלי לא למכירה, אבל לשמחתי הוא מובטל כרגע. אם יש לך איך להגיע ולקחת אותו, את מוזמנת (בהשאלה כמובן, מתי שהוא אני ארצה אותו בחזרה)

האימון נדחה לערב

מפאת חילופי משמרות עם בן הזוג - הוא יגיע מהעבודה ואני אצא להנות לי
. מפרגן האיש שלי. לגבי הטריינר - תראי אין לי אלוהים - אני אברר בחנויות הרכיבה שבנהריה - משגב, ואם לא אמצא תשובה מתאימה אשמח לשאול ממך את הטריינר. ברור ומובן מאליו שאני מבטיחה, לשמור עליו מכל משמר!

היה אימון מדהים!

פגשתי עוד חברה שמתאמנים איתי והם הביאו את האימון שהמאמן השאיר בטרם נסע (תכננתי אימון קל אחרי כל התחרויות שהיו לי החודש). אבל אחרי שהם הביאו את דף האימון המתוכנן לא נותר לי אלא להצטרף. לא התאמנתי ממש איתם כי הם יותר חזקים ממני אבל גם לא ויתרתי. יש לי עוד דרך לעשות כדי לחזק את הזרועות ובזה השקעתי את כוחותי.

יכולה להציע לך פיצוי על שתי רגליים../images/Emo24.gif

אכן באסה שהטריינר התקלקל. מגיעה באופן לא מתוכנן לאיזורך מחר. יש מצב לפיצוי זוגי?

חגה22

New member
../images/Emo207.gif סליחה נעמי... חייבת ניצלוש טריינרים...

אף פעם לא יצא לי לנסות רכיבה בטריינר... למעשה, בגדול, שמעתי על זה לראשונה פה (ידעתי שיש אבל לא ממש שמעתי על שימוש...) אז אפשר קצת מידע? בעיקר כי אני מאוד חלשה באופניים ומאוד לא זמינה לרכיבות קבוצתיות... איפה קונים? כמה עולה +- ?, האם שווה ערך לרכיבה בחוץ? לרכיבה באופני כושר? בקיצור מה הסיפור איתם.... תודה.

מור שלז

New member
בבקשה, המלצות לגבי טריינרים בשאלות נפוצות

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Faq/Question.aspx?ForumId=2139&qId=23591 בגדול, כמו שכתבתי גם בתשובה לשאלה, אני מאוד ממליצה לא לקנות טריינר, אלא בשלב ראשון לשאול ממישהי, ולראות אם זה מתאים לך. אני מכירה אנשים שנשבעים שטריינר זה הדבר הכי טוב שקרה להם ולרכיבה שלהם. כאלה שגם כשהם יכולים לרכוב בחוץ יעשו לפעמים אימון טריינר כי הוא יכול להיות הרבה יותר איכותי וממוקד. ומצד שני, אנשים כמוני, שעולים על טריינר רק אם אין ברירה. בתשובה לשאלתך: אם את חלשה באופניים, ולא זמינה לרכיבות קבוצתיות, טריינר יכול להיות פתרון לא רע. בעקרון אומרים שטריינר זה אימון מרוכז יותר מרכיבה בחוץ, מכיוון שאין הפסקות. זה אימון טוב יותר מאופני כושר, כי את רוכבת על האופניים שלך, בתנוחת הרכיבה שלך, ולכן זה אימון ספציפי יותר מבחינת השרירים שאת מפעילה, וכמובן את יכולה לרכוב מחוברת עם הקליטים. לגבי שאר השאלות, כאמור האינפורמציה בתשובה שקישרתי לך.

חגה22

New member
תודה רבה!!! וכמובן שאלת השאלות...

על אילו סכומים מדובר מאות? אלפים? ככה בגדול...

תלוי כמובן

הפשוטים למשל אצל עוזי - 800 ש"ח - שאלתי על תיקון שלי והוא כבר אמר לי מה יש אצלו. היתר יותר יקרים לבדרך כלל. אבל כמו שמור כתבה לך - עדיף לשאול ממישהי לפני שתקני דינוזאוור שישב לך (כמו ההליכון או אופני הכושר שרבים קנו). למה? כי האימון על הטריינר הוא מצד אחד נוח כי לא יוצאים לכבישים ואפשר בכל שעה ומצד שני הוא ממש לא קל מנטלית! מניסיון. ז"א יותר קל לוותר פה ושם ואז מטרת האימון יוצאת בחסר.

ריצת בוקר בארץ פלגי מים

אנחנו בחופשה משפחתית בצפון. החלטנו לא לבטל למרות שזה דרש ממני לנהוג (עד היום, שש שנים מאז שיש לנו 4 ילדים, לא נהגתי מעולם ברכב הגדול. גם ככה אני שונאת לנהוג)

ברח...

החלטנו בכל זאת לא לבטל, למרות שהאיש לא כשיר לטיולים וחייב ממילא לעבוד (כמה טוב שיש מחשב נייד ואינטרנט אלחוטי בכל מקום...). אתמול נסענו צפונה ועבר בשלום. נראה לי שהנהיגה הארוכה לא ממש עושה לי טוב לרגליים אבל בשביל לסדר את זה יש טיולונים קצרים וקלים (חם מדי לטייל ממש עכשיו. עונת הטיולים נכנסת לפגרת קייץ). אחרי החצבני ותל דן (שנים לא היינו כי זה טיול לקטנטנים. כך שירה ורוני לא זכו להיות בשמורה היפה הזו, אחרי שחרשנו אותה שוב ושוב עם אחיהם כשהיו קטנים) ישנו בלילה בשאר ישוב. קמתי בבוקר אל ריצת בוקר בנופים הקסומים של ארץ פלגי מים אל מול גולן. לצערי, עקב הורדת נפח הריצה, לא יכולתי לרוץ כמו שרציתי. סיבוב קצר סביב הגדר ההקפית, קצת על הטיילת מדפנה ועד גן הצפון וכבר צריך לשוב. אבל איזה אויר ואילו נופים. פשוט מדהים. גם הרגליים שיתפו פעולה. לקינוח לקחתי את האפרוחים לשביל התלוי בבניאס. את השמורה פותחים רק בשמונה בבוקר אבל אחרי הירידה, הכל קריר, נעים ומוצל. מול הזרימה העזה של הבניאס אפשר לשבת שעות, לבהות ולתהות אם אנחנו בארץ... מדהים. ממשיכים לאירוע משפחתי על חוף הכנרת. עוד לא החלטתי אם לרוץ מחר (להנות מהנוף אבל לא משהו יום אחרי יום...) או לדחות לצפון הבא שבשבת - חוף הים בנהריה. נראה.....

למעלה