קיידרוני שלי

joy24

New member
../images/Emo26.gif קיידרוני שלי ../images/Emo36.gif../images/Emo50.gif

הייי יקרה אחת שלי..התקשרתי אליך עכשיו ואת בשיעור.... {מה את עונה לטלפון בשיעור ??? נו נו נו
} חשבתי מה אכתוב לך לקראת מחר ...משהו שיעודד אותך וירומם רוחך... מחר את יוצאת לדרך חדשה..ובידיך את מקבלת כרטיס יציאה.... כרטיס בכיוון אחד...כרטיס יציאה מהמחלה הארורה הזאת ... וחששות ופחדים שבך זה כל כך טבעי ילדונת ..אפילו אני קצת חוששת עבורך... מקום חדש, אנשים חדשים, נהלים חדשים, סדר יום חדש..מיטה חדשה... מותר לפחד, את יודעת אבל אסור לתת לפחד לנצח ואסור לוותר ... התחלת מאבק אך לראשונה זהו מאבק במי שמגיע לה שילחמו בה וזאת המחלה הזאת.. היא לא חלק ממי שאת והגיע הזמן שתשנסי מותניים יקרה שלי ועם התמיכה של האוהבים אותך ועם הכח שבך ...תלחמי בכל כוחך להבריא ולהביא לך ימים אחרים ..... אוהבת אותך ומאמינה בך פה לצידך לאורך כל הדרך.... .. שלך אושר....

joy24

New member
בשבילך ...

דרכנו - שרית וינו אלעד וחני פירסטנברג, מילים יענקל´ה רוטבליט ולחן יזהר אשדות: אור הנר נמהל באור הירח על הכר שערך שפוך בחלון צמרת עץ פורח והשקט חזר רואים לפי חיוך סערה הייתה הנה חלפה לה ופנייך שוב רוגעות כפני הים עם האור נוסיף ללכת הלאה עוד הדרך רבה המסע עדיין לא תם לא קלה היא לא קלה דרכנו ועינייך לפעמים כה נוגות עוד שדות פורחים יש לפנינו עוד הרים גבוהים וצונני פסגות רסיסים של עור בדמעותייך וחיוך שוב מגשש דרכו אלי כל הטוב עודנו לפנייך שימי ראש על כתפי תני לי ידך בידי עוד מעט ייתם הנר לגווע עוד מעט יובס השקט המבורך המולת היום תתחיל לבקוע לא תלכי לבדך אני אהיה שם איתך

joy24

New member
וגם זה...

ח ת י כ ת ש מ י י ם - לכל צעקה שתצעק מאיש מישהו באיזה מקום ירגיש לכל שאלה שמחכה לתשובה מישהו מנסה לגלות אותה בכל סיפור, בכל עולם מישהו מגלה שם את עצמו קיים לכל שורה שמישהו אומר מישהו יכול עוד שורה לחבר לכל איש ולכל אישה יש איזה חבר או חברה לכל ספסל שמחכה לבדו מישהו בסוף ימצא אותו לכל חלום שאנחנו חולמים יש קשר אצלנו בחיים לכל בדידות שגדלה בצל צריך לתת מקום ולערסל ואני יודעת שבים יש גל אחד שהוא שלי ועץ אחד שהוא שלי וכוכב אחד שלי וילדה קטנה שהיא שלי וחתיכת שמיים לכל צעקה שתצעק מאיש מישהו באיזה מקום ירגיש לכל שאלה שמחכה לתשובה מישהו מנסה לגלות אותה בכל סיפור, בכל עולם מישהו מגלה שם את עצמו קיים לכל שורה שמישהו אומר מישהו יכול עוד שורה לחבר ואני יודעת שבים יש גל אחד שהוא שלי ועץ אחד שהוא שלי וכוכב אחד שלי וילדה קטנה שהיא שלי וחתיכת שמיים

joy24

New member
לפני אחרון...

" ..יש אי שם מישהו חושב עליך מישהו רוצה אותך נורא יש אי שם יש אי שם מישהו חולם עלייך מישהו אוהב אותך כ"כ יש אי שם אז אל תבכי הלילה, ראשך הניחי כאן כוכב נופל מאיר את לילך שואל- לאן ומה תבקשי מלמעלה? אם זה אותי אז הנה אני שלך מזמן שיר לך שר שיר עצוב סנטימנטלי שיר שלא משאיר אותך לבד שיר לך שר יש אי שם מישהו חושב עליך מישהו רוצה אותך נורא יש אי שם.."

joy24

New member
ואחרון לבינתיים ../images/Emo24.gif

מילים - מיכה שיטרית, לחן - לאה שבת) יהיה מה שיהיה ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ יהיה מה שיהיה אני עוד אשנה אני אגשים את חלומי נושאי בשורה רעה מכות או עוד גזירה לא ישנו את מהותי אני, את והאל שלצידי עוד ננצח לא בגלל הכוח רק בגלל הרוח הנושבת בגבי רק בגלל הרוח בתוכי, במוחי, בנשמתי רק בגלל הרוח בתוכי, בדמי, בנשמתי את שיש לי להגיד אני עוד אצרח אפילו בירח ישמעו מי שיגיד: "לא כך" אותו לא אשכח יבוא היום, אוכיח צדקתי אני, את והאל שלצידי עוד ננצח לא בגלל הכוח רק בגלל הרוח הנושבת בגבי רק בגלל הרוח בתוכי, במוחי, בנשמתי רק בגלל הרוח בתוכי, בדמי, בנשמתי
אוהבת אותך אני.

למעלה