עצומה נגד קופרמן הפקות
ההסבר המלא...

../images/Emo26.gifעצומה נגד קופרמן הפקות../images/Emo41.gif ההסבר המלא...

בפרקים האחרונים באח הגדול אנחנו רואים זלזול בצופים, אני אומרת מעכשיו שאני לא פונה לקהל סעראיילה אלה לצד החזק של הבית. בתוכניות האחרונות החליטו בקופרמן ( מפיקי האח הגדול) לכוון את הצופים על פי מה שהם חושבים ועל פי מי שהם רוצים שהיה בגמר. הם רוצים את איילה את אלירז את ארז וסער.. שואלים למה? כ-ס-ף זה רק מה שמעניין.. אל תחשבו שרק אני חושבת ככה.. אני פעילה בפורום הרשמי של האח הגדול באתר תפוז.. לכולם זה כבר נראה מוזר שתמיד מראים את המשולש שקופרמן יצרה לעצמה ארז איילה וסער בכל הפרקים מוציאים תמשולש הזה הכי טוב שאפשר.. עם זה שסער מלמד את ארז לשיר ועם זה הפוצי מוצי שכבר עושה לי בחילה של סער ואיילה עם זה שכל פעם שיש קטע קורעע מדהים של אלירז או סתם משהוא מצחיק שקורה לא יראו את זה! ישנם הרבה שמועות שסער מקורב למישהוא בהפקה.. שימו לב כי כל הפרק מייצגים את סער בצורה נפלאה.. הוא קלף טוב לגמר.. הרבה כסף שהשאיר בבית.. ועכשיו, כשהודיעו על שמות המועמדים להדחה - אלין, אלירז ואיילה.זה כל כך ברור שהם תיאמו הדחות אבל האח הגדול הפך להיות כזה קטן.. כמו ששמעתי פעם כשעשו תוכנית אל מאחורי הקלעים של האח הגדול. הם אמרו " יש דברים שאנחנו לא תופסים ולכן ישנם דברים שלא עולים לשידור מכייון שלא צולמו" ב-ו-ל-ש-י-ט!! קופרמן עשו טעות שחשבו שככה יוכלו לבזות את הצופים, אנחנו לא רוצים בזה יותר.. רוצים עריכה שבה כולם שווים.. שמציגים בה את הכל. שלא מוצאים בכל פרק את אלירז רק גרוע יותר כך שמעריציו יתעוררו ויתחילו לסמס לו דיי לתת שירות לקופרמן!! לכן ביום ראשון 28.2.10 הפגנה נגד העריכה שגורמת לנו להתבזות בואו כולם , כל מי שחושב כמוני לבית האח הגדול לצעוק ולהפגין שהיי! אותנו לא מנצלים.. לדאוג לכך שכולם ידעו! די לניצול!

למעלה