עידכון פורום!

../images/Emo26.gif עידכון פורום! ../images/Emo23.gif

מה חדש בפורום?
קטגוריית שאלות נפוצות (תודה רבה לאיריס על העזרה!
) יש אפשרות להוספת שאלות, אז כל מי שחושב שיש שאלה שתעניין את הגולשים ואינה מפורסמת שם, מוזמן להוסיף!
ברצוני לעדכן את קטגוריית חברי הפורום, כל מי שרוצה להתווסף לרשימה, שישלח לי במסר אישי את הפרטים הבאים: כינוי בפורום, שם פרטי, גיל, על עצמי, אימייל/איסיקיו. -
- אם יש פרט שאתם מעוניינים לא לחשוף אל תכתבו אותו. מי שכן רשום שם, וראה שפרטיו לא מעודכנים, נא לשיב את תשומת ליבי במסר אישי.
רעיונות לסקרים ייתקבלו בברכה במסר אישי
בקשת המנהל
כל אחד שמתכוון לשים פה הורדות (אהמ רותם, קיריל..) ייצטרך לתת לינק לאתר שבו נמצאת ההורדה, ולא לינק ישיר להורדה. זו אפירת זכויות יוצרים ותפוז מקבלים תביעות על דברים כאלה. בנוסף, אנחנו המנהלים מעדיפים שכל פעילות שאחד מכם מעוניין להפעיל בפורום, (גם זאת של קיריל ושל רותם) תצטרך לעבור דרך אישור המנהלים. ישנם חוקים מסויימים להנהלת הפורומים שאנחנו המנהלים צריכים להקפיד עליהם (כמו אפירת זכויות יוצרים). ולכן מכיוון ואנחנו המנהלים יכולים לברר את ה"חוקיות" של הפעילויות אללו עדיף שזה יועבר דרכנו, חוץ מזה שגם נוכל לעזור לכם בכל דרך שנוכל.
שירשור השבוע
למרות שהשירשור נמחק מכיוון שהיה לא חוקי, אין ספק שמגיע לו להיות השירשור השבועי. אני בטוחה שקיריל שלנו לא רצה לגרום בעיות ורק רצה לתרום לגולשים
(שלא נדבר על ההשקעה) אז שירשור השבוע הוא- שירשור ההורדות הגדול של קיריל (TBMJF) כל הכבוד על ההשקעה, פעם הבאה תעביר את זה דרך המנהלים
גולש השבוע
הוא ניסה, וניסה, וניסה ומה נראה לכם - הוא הצליח?!... כן! הוא הצליח.
קיריל!
ראיתי שחל שיפור בהתנהגות שלך (חח בטח, חנפן
) כל הכבוד על היוזמה
סקר השבוע
השבוע נשאלתם:
איך אתם חושבים שמייקל נראה בתמונות מוושינטון
רוב הפורום חשב שהוא נראה נמממ.. בסדר (12 קולות) 9 אנשים חשבו שהוא נראה פצצצצה
ורק 1 היה לו בא להקיא מהמראה שלו (מי הפושע?!
) סה"כ 22 מצביעים, תודה על השתתפותכם! סקר חדש הועלה אתם מוזמנים לענות. עד כאן העידכון השבועי. המשך שבוע נעים והזהרו בדרכים (?)

חחחחחחחחח קיריל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo80.gif

ברכותיי!!!! מזל טובב אתה גולש השבועעע
על הכפוט

g a g a

New member
../images/Emo9.gif העונג כולו שלי בובילה ../images/Emo23.gif

קיריל -
! איחוליי!!
בנוגע לסקר - יש לי הרגשה שאני יודעת מי הפושע... אבל הסוד הזה יהיה שמור עימי בכדי למנוע שפיכות דמים בפורום
שבוע נעים לכולכם ובמיוחד לאורית המקסימה והמסורה כל כך

גו אורית דו אורית../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

פושע מי שבחר ב"בעע
"
וקיריל באמת ראוי להיות גולש השבוע

Yana Jackson

New member
כל הכבוד אוריתו'ש!!!

וכמובן כל הכבוד קיריל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עידכון טוב ומעדכן מאוד!!!(חחחחח....)

Nogush

New member
קירילללללל-גבר גבר שיחקת אותה

אבל... לא נמאס לך לראות את השם שלך פה בפורום

Nogush

New member
יש זה עובד!!!!!!!!!!!!../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

../images/Emo10.gif ../images/Emo23.gif

שירשור ההורדות השני של קיריל נמחק גם. מאותם סיבות שנמחק בעבר.

Susie

New member
זה לא קצת אכזרי? מאיפה לדעתך נקח

את כל השירים וקליפים?

אורית כל הכבוד לך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אחלה מנהלת
איזו השקעה! וקיריל, בהחלט מגיע לך להיות גולש השבוע, תודה על כל התשובות שנתת לי לשאלות

למעלה