עבודה בנושא תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo26.gifעבודה בנושא תחבורה ציבורית

שלום רב לחברי הפורום הנני סטודנט לתואר 2 שעושה עבודה בנושא הרפורמה בתחבורה הציבורית בארץ. מבקש עזרתם באם אפשר אם יש לכם נתונים/ מאמרים/ כל חומר עזר בנושא אודה על כל עזרה שתנתן!

חברים..../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif

שלום רב לחברי הפורום הנני סטודנט לתואר 2 שעושה עבודה בנושא הרפורמה בתחבורה הציבורית בארץ. מבקש עזרתם באם אפשר אם יש לכם נתונים/ מאמרים/ כל חומר עזר בנושא אודה על כל עזרה שתנתן!
חברים..

תודה על העזרה...מבקש שוב את עזרתכם בנושא!

ארזS

New member
גיא, שלא תחשוב שהאנשים רעים...

חברים..

תודה על העזרה...מבקש שוב את עזרתכם בנושא!
גיא, שלא תחשוב שהאנשים רעים...
כנראה שאין את המידע שאתה מבקש לאנשים בפורום. ולפעמים צריך סתם קצת סבלנות כי לא כולם נכנסים לעיתים קרובות. בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה.

צחקן

New member
חברות חדשות....

חברות חדשות....
ב"ה שמות החברות החשדשות שאני מכיר : מטורפילין, סופר-בוס, הורן את ליבוביץ' (ביתר - תור) קווים (בקרוב), נתיב אקספרס, GB טרוס (מפעילה 2 קווים בחיפה),חברות ישנות : אגד, דן (זה מה שזכור לי). בתמונה : אוטובוס של אחת החברות החדשות ושמה נתיב אקספרס.

איליה.

New member
ג'י.בי. טורס היא לא חברה חדשה.

חברות חדשות....
ב"ה שמות החברות החשדשות שאני מכיר : מטורפילין, סופר-בוס, הורן את ליבוביץ' (ביתר - תור) קווים (בקרוב), נתיב אקספרס, GB טרוס (מפעילה 2 קווים בחיפה),חברות ישנות : אגד, דן (זה מה שזכור לי). בתמונה : אוטובוס של אחת החברות החדשות ושמה נתיב אקספרס.
ג'י.בי. טורס היא לא חברה חדשה.
נצרת נסיעות תיירות וג'י.בי.טורס מפעילות כבר הרבה שנים את הקווים 331 חיפה-נצרת ו-332 חיפה-נ.עלית. בנוסף נצרת נסיעות ותיירות מפעילה את קו 342 מרכזית המפרץ - נצרת עלית הר יונה. שתי החברות האלה, או אחת מהן - לא יודע - מפעילות גם קווים בעיר נצרת ובאיזור.

david80

Member
שכחת את קואופרטיב 'באר שבע'!

חברות חדשות....
שכחת את קואופרטיב 'באר שבע'!

TDR

New member
רפורמה בתח"צ

רפורמה בתח"צ
אם רצונך ברקע היסטורי שהביא למצב הקודם מומלץ לפנות לדני גולדשמיט בארכיון אגד שתמיד מוכן לעזור תוכל למצוא שם מכתבים של בןגוריון ודוד רמז הלוחצים על החברות להתאחד מטעמים כלכליים ועוד כמדומני ישנה גם עבודת B.A בנושא שנכתבה באונ' חיפה אצל פרופ' יוסי בן ארצי שאביו היה מראשוני הנהגים באגד במידה ועבודתך עוסקת בהבטים כלכליים ממליץ לפנות לח"כ לשעבר נחום לנגנטל שהיה מנכ"ל משרד התחבורה ובזמנו יצאה התוכנית מהמגירה לאוויר העולם.

משעשע

רפורמה בתח"צ
אם רצונך ברקע היסטורי שהביא למצב הקודם מומלץ לפנות לדני גולדשמיט בארכיון אגד שתמיד מוכן לעזור תוכל למצוא שם מכתבים של בןגוריון ודוד רמז הלוחצים על החברות להתאחד מטעמים כלכליים ועוד כמדומני ישנה גם עבודת B.A בנושא שנכתבה באונ' חיפה אצל פרופ' יוסי בן ארצי שאביו היה מראשוני הנהגים באגד במידה ועבודתך עוסקת בהבטים כלכליים ממליץ לפנות לח"כ לשעבר נחום לנגנטל שהיה מנכ"ל משרד התחבורה ובזמנו יצאה התוכנית מהמגירה לאוויר העולם.
משעשע
לקבל מאגד חומר לגבי ההפרטה... זה כמו לפנות לבזק ולבקש חומר "אובייקטיבי" על פתיחת שוק התקשורת הבינ"ל לתחרות, לא?

TDR תודה רבה אבל..

רפורמה בתח"צ
TDR תודה רבה אבל..
איך אני מגיע לאנשים האלו? יש לך אולי נתונים נוספים?

רן בר טל

New member
המאמר שאתה מחפש....

המאמר שאתה מחפש....
שבוע שעבר שמתי פה קישור למאמר בנושא השינוי הארגוני ברכבת ישראל. מאמר מקיף ומעניין. בדקתי עכשיו והקישור לא עולה. בכל זאת אני מצרף אותו ותבדוק עוד כמה ימים יכול להיות שזה יעלה. קישור אני אחפש לך עוד דברים.

רן בר טל

New member
עוד מאמרים

עוד מאמרים
נזכרתי ששמתי באתר שלי קישורים לכל מיני ארגונים שמנסים לקדם תחבורה ציבורית , באתרים שלהם יש מאמרים על כך ולא לא קידמו אולי זה יעזור לך.

רן תודה רבה...

עוד מאמרים
נזכרתי ששמתי באתר שלי קישורים לכל מיני ארגונים שמנסים לקדם תחבורה ציבורית , באתרים שלהם יש מאמרים על כך ולא לא קידמו אולי זה יעזור לך.
רן תודה רבה...
חבל שהקישור של המאמר לא עולה..אולי יש לך אותו בסריקה? ואודה על כל חומר עזר שיתקבל.. תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה