סקר > למה אתם מהמרים ????

winnerm

New member
../images/Emo26.gif סקר > למה אתם מהמרים ????

הרבה מהמרים יש בפורום . אני באמת רוצה לדעת - למה אתם מהמרים ??? * הנאה (בשביל הכיף) * הרגל (התמכרות) תודה מראש

winnerm

New member
אני - הנאה

אני מהמר נטו בשביל הכיף . כשהכיף יוצא מההימור אני מפסיק להמר לתקופה לא מוגבלת (וזה קרה כבר כמה פעמים)

Kgt1

New member
אצלי זה שילוב של השניים...

מצד אחד זה נטו הנאה, אני מהמר רק בסכומים מינימליים בידיעה שאין אפשרות להרוויח ככה, ובמקביל בידיעה שאני לא אפסיד הרבה כסף... מצד שני אני גם מכור לנושא הזה, של ההימורים הקטנים... בוא נגיד שאני מכור לזכיות, הכסף זה לא פקטור (זו בונוס
)

כדי להרוויח כסף כמובן...

וברצינות? ההנאה מההימור..הריגוש..האשליה שאפשר לעשות כסף..לפעמים כי קצת מתמכרים..לדעתי אלה הסיבות של כל מהמר.

w i n n e r r r

New member
פעם זה היה הנאה היום להרוויח כסף

זה כבר נהיה כמו עישון ההנאה כבר לא כמו פעם מצד שני הכסף הרבה יותר טוב מפעם.

dedi22

New member
אך ורק להרוויח כסף. לפני הווינר הרי היה צ'אנס

שמאנס, לוטו, גירודים, טוטו וכו'.. במשחקי הלוטו השונים מעולם לא נגעתי. אפילו לא שקל, וטוטו הייתי שולח פעם בשבוע 7 כפולים מצומצם שעלו לי 32 שקל (אין לי מושג כמה זה עולה היום). מזל תמיד צריך, אבל בווינר זה לא עניין מרכזי כמו בשאר התחרוות ואפשר לעשות המון המון כסף מזה, כמובן שבשילוב עם טעויות מועצה קשות אבל לא רק.

sexydaniel

New member
הנאה.שמחייבת גם רווח כספי.אחרת זה שקר.

יש לי מגוון הנאות בחיים... אמנם ההימור מרגש מהנה אבל כשזה יחייב הפסדים כספיים זה לא שווה. כלומר רק כאשר יוצאים מורווחים מזה...לאחר תקופה מבינים את החשבון

למעלה