מתחילים מההתחלה, שוב

../images/Emo26.gif מתחילים מההתחלה, שוב

שלום פורום יקר אני גולשת במעוזות אלה כבר כמעט שנה, ההצעה הייתה לפני שנה וקצת ומאז התבשלנו קצת בעניין, ועכשיו כששנינו Well Done התחלנו לגלגל עניינים. יש לי ניק אחר, אבל לאור היותי סמויה בעיקר החלטתי לצאת מהארון בניק חדש (כמה קשה זה לבחור ניק, באמת) וכאן מטרת ההודעה - גני רשפון על הכוונת, ודצמבר זה היעד. אשמח לשמוע קצת דעות מעבר למה שנכתב כאן בעבר, והאמינו לי - קראתי הכול מה דעתכם על הקייטרינג עץ השדה, האם יש הערות על המקום עצמו ושירות מטריות (אין להם כיסוי מהחניה לכניסה) - האם זה באמת מגניב כמו שזה נשמע?
. ובכלל קצת משוב יהיה מבורך יהיו עוד שאלות אני בטוחה, ואולי רמת הפעילות אף תעלה, למרות שאנחנו ביישנים... המממ במרחב הוירטואלי לפחות מזל טוב לכולם, וזה פורום באמת מקסים וחם, לא לשווא יש קיצור דרך מהדסקטופ שלי הישר לכאן

ט ו ש ה

New member
שלום לך.

אני יכולה להגיד שוב את מה שאמרתי קודם. אני חושבת שהמקום עצמו מקסים (נפל אצלנו לפני הטעימות אז לא יכולה להגיד כלום על האוכל). בכל מקרה, הבעיה שלי עם המקום היא הגודל שלו. כשהוא סגור (ואני מניחה שבדצמבר הוא סגור)הוא מכיל במקסימום שלו 300-320 איש. במקום טוענים שנכנסים 350 אבל זה ממש לא נראה לי ריאלי, כשאת חושבת שלאותו שטח צריכים להכנס גם המזנונים (אם יש) שולחנות, עמדה של הדי'.ג'יי, חופה, רחבת ריקודים ועוד קצת ספייס בשביל לנשום. אם החתונה שלכם יותר קטנה מזה, אז לא צריכה להיות בעיה. המקום עצמו יפיפה

תודה, וכן אנחנו קטנים

יש לנו 200-250, הבעיה שלי היא שהם מבקשים התחייבות על 200 ואם יהיו לי רק 250 מוזמנים זה קצת מסוכן. בכל מקרה תודה, ואיך בסוף הסתדרו העניינים עם האחוזה? נראה לי שפיספסתי את ההודעה הזו...

ט ו ש ה

New member
את מסגירה את עצמך...

בכל מקרה, דברים התסדרו לא רע, אבל אני עוד לא בשלב ה"יו, איזה מגניב יש לנו חוזה, כי הניירת עוד לא חתומה והצ'קים עוד לא אצלם.... מקווה שעד יום ראשון אפשר יהיה לברך על המוגמר (וגם לחלוק את הקריזות בדרך...

אין לי בעיה להסגיר עצמי, בינתיים../images/Emo98.gif

עוד לא סיפרתי דברים סופר אישיים... אבל תראי לאן הגעתי - ואין תגובות... כנראה שאני אצטרך להיות יותר פעילה כדי לצבור פופולריות תגובתית נא להוציא את הפומפונים בבקשה, אנסה שוב אחרי העבודה

catcatcat

New member
מזל טוב וברוכה הבאה!!!!

אני בטוחה שהתגובות יגיעו- יום חמישי היום- כולם מתחתנים...

לולה!

New member
אנחנו סגרנו שם

היינו בטעימות של עץ השדה ומאוד לא אהבנו. היינו בחתונה של חברים במקום אחר שהיה שישקו וגם לא אהבנו אניני טעם אנחנו לא - אני מבטיחה לך - ובטח לא צ'. ובכל זאת אלה הדילים הזולים של רישפון ואנחנו החלטנו לא לקחת אותם. לא הבנתי את עניין שירות המטריות. תוכלי להעיר את עיני? באופן כללי - לדעתי המקום קטן, אנטימי ומקסים, בגלל זה אנחנו שם. עוד שאלות?

שירות המטריות ../images/Emo66.gif

היות והדרך מהחניון לכניסה עוברת תחת שמיים, במידה ויש גשם הם מספקים שירות מטריות=ליווי מהרכב לכניסה (אני מקווה שמהרכב, לא נכנסתי לפרטים עדיין). בכל מקרה זה נשמע משעשע ומזכיר לי את הדורמנים האלה שיש בניו יורק בכניסה לבתים... על איזה קייטרינג הלכתם בסוף? ומתי החתונה? אנחנו בטעימות בשבוע הקרוב, מקווה שיהיה מוצלח כי כבר נמאס לנו לחפש מקומות נראה לי שאם לא יהיה גרוע נלך על עץ השדה, כי בדיל הזה הגן יותר גמיש (במחיר ובמה שהוא כולל). תודה ובהצלחה גם לכם

לולה!

New member
החתונה בתחילת נובמבר

ואחנחנו (כנראה) סוגרים עם קטלית.

למעלה