מסרים

גריני

New member
../images/Emo26.gif מסרים ../images/Emo36.gif

עבר כבר המוווווווווווון זמן, מאז שנתתי מסרים. וחוץ מזה, בשבת הקרובה רובכם תהיו עסוקים בהכנות לנסיעה אלי: סנדוויצ'ים לדרך, מפות, תדלוק בדיחות חדשות וכו'... אז - לחברי הפורום הפעילים - נא שרשרו בקשותיכם למסר שבועי מקלפי אושו. את המסרים אתן באהבה בשבת אחה"צ.

מבקשת מסר רוחני.

אתמול קיבלתי בשורה לא קלה. זה לא שחידשו לי משהו, ידעתי את זה כבר מזמן, אבל... איך אני תמיד אומרת ? זה אחרת שמוציאים משהו שאת יודעת בפנים, ושמים לך מול הפנים, על השולחן. אז אני מבקשת ממך גריני יקרה לתת לי מסר מאושו. מסר רוחני. מסר כיצד אני יכולה להתמודד הכי טוב שרק אפשר (אם עבורי ואם עבור משפחתי) עם הבשורה שקיבלתי אתמול.

גריני

New member
מסר להילה ../images/Emo23.gif

החלום ייתכן שלא יהיה קל, הילונית, לקבל את המסר בהקשר ששאלת, כי הוא אומר כך: "אהבה אמיתית באה לא מתוך ניסיון לפתור את ההזדקקות שלנו ע"י יצירת תלות באחר, אלא ע"י פיתוח העושר הפנימי שלנו ובגרותנו". כאשר אנחנו מפתחים את העושר הפנימי שלנו, קל לנו יותר להתמודד עם קשיים שונים שמסלול החיים מפגיש אותנו איתם.
יקירתי

פשוט מדהים עד כמה המסר מדבר

אלי באופן הכי מדויק שיש ונוגע בנקודות הכי נכונות ורגישות. תודה רבה גריני.

אוי כמה אני רוצה מסר של אושו

גריני תודה. מבקשת מסר בנוגע לעומס שלי: מעבר דירה, עבודה, זוגיות, המיזוג בין המשפחות עכשיו. איך יהיה השבוע הקרוב? האם אעמוד בכל המשימות? האם אני תופסת שוב עמדה של סופר וומן, או שלמדתי את הלקח ואני ממזגת בין מה שאני יכולה ומה שאינני יכולה?

גריני

New member
מסר לעופרה ../images/Emo23.gif

המורד ושוב את מקבלת ממני את המורד...
שאלת האם את תופסת שוב עמדה של סופר וומן? - כנראה שכן... הקלף ששלפתי עבורך בא כדי לעזור לך בשבוע קשה שכזה - לשבור את שרשרת ההתניות והדעות המדחיקות של החברה. את כבר מכירה אותו ויודעת, שהוא מאתגר אותך להיות אמיצה מספיק כדי לקחת אחריות למי שאת ולחיות את האמת שלך. וכשתגיעי באמת לקבלת עצמך - כפי שאת, נטו - בלי הצורך להיות סופרוומן - הכל יהיה קל יותר! שבוע נפלא, ושיעבור בכיף

גריני! תודה.

זה מסר נפלא. אכן, אני לא סופר וומן. לא מסכימה להיות. לא מסכימה להיות מושלמת, לא צריכה להיות מושלמת, ואוהבים אותי כמו שאני. זה הכי כיף. הרגשתי את זה היוב בסוף השבוע, ואני מרגישה את זה עכשיו. פשוט נהדר. ופרח בשבילך, גריני היקרה, אני חייבת לבוא לבקר בבית החדש, פשוט לא יכולתי להחמיץ את ההצגה החגיגית של בני, אז לפחות פרח לשבוע הקרוב: היברטיה. יהיה שבוע שבו תתחברי לידע העצמי שלך, לא תהיי תלויה בידע מבחוץ. יש לזה השלכות של קבלה עצמית, כלומר, לקבל את הידע שלך ביתר ביטחון עצמי, ולא לחפש ידע מאחרים. בכולנו יש ידע קדמוני שאינו קשור בסביבה ובניסיון החיים שלנו. השבוע הוא יהיה אצלך דומיננטי. שבוע להטמיע את הידע שכבר נרכש ולא לחפש דברים חדשים.

גריני

New member
אההה - יקרה שלי ../images/Emo51.gif

התחברות לידע קדום שלי עצמי - משאת נפשי משכבר הימים! איזה כיף לי - המלאך רפאל מרשף והפרח הנפלא הזה ממך, וואו! - אפשר לחתום קבע על מתן מסרים?
וכמובן שאנחנו מחכים לביקורך בביתנו החדש

רשף כשף

New member
שמתי לב לכך...

שהדברים מגיעים כאן בשלשות. במקרה שלך נתת מסרים, וקיבלת פעמיים "ידע קדום", מעניין מי יהיה הפעם השלישית... ומהצד השני את המקרה של לבנדרית שקיבלה שלושה מגדלים... מסר משולש הוא תמיד הרבה יותר חזק ועוצמתי, והוא בא לבשר על משהו עמוק. אני נותנת לו משמעות חזקה.

גריני

New member
מסר ליפעת ../images/Emo23.gif

תמימות ליהנות מהפשטות של החיים, זהו המסר שלך לשבוע הקרוב, יפעתי. האישר הזקן בקלף זה מקרין עונג של ילד מהעולם. יש תחושה של חסד שמקיפה אותו. התמימות שנובעת מהתנסות עמוקה של החיים היא דמויית ילד, אך אינה ילדותית. התמימות של ילדים היא יפהפייה! התחברי לילדה שבך ושיהיה לך שבוע שובבי וטוב לבב

תודה. לא כל כך יודעת איך סתם

להנות מהפשטות של החיים. תמיד יש לי רצון שייקרה "משהו מיוחד" אחרת משעמם לי והחיים נראים סתמיים. אולי השבוע אני אקח את זה יותר טוב, בזכות המסר.

גריני, אני מקווה שעוד תראי את

ההודעה, כי היא כבר כמעט בסוף הדף. השבוע כמעט נגמר ואני שמחה להגיד לך שבאמת נהניתי מהדברים הקטנים והפשוטים של החיים השבוע. לא קרה שום דבר הרה-עולם, אבל היה שבוע בכייף, נפגשתי עם אנשים נחמדים, קראתי ספרים מענינים, ונהניתי מהחיים באופן כללי, מה שלא קרה לי כבר די הרבה זמן. תודה על המסר המוצלח.

מסר בנושא פרנסה

מבקש לדעת מה צופן לי השבוע הקרוב מבחינת פרנסה, היות וכמה פרוייקטים נגמרים לי בסוף החודש ומעניין אותי לדעת מה יהיה.

גריני

New member
מסר לקפוצי'נו ../images/Emo23.gif

השתתפות זהו קלף של שיתוף פעולה, ידידי. הוא אומר לך שיש לך כעת הזדמנות לשתף פעולה עם אחרים כדי לתרום את תרומתך ליצירת משהו גדול ויפה יותר ממה שכל אחד מכם היה יכול לארגן לבדו. ההשתתפות שלך לא רק תזין אותך, אלא גם תתרום משהו יקר לשלם. בהצלחה!

batgalim

New member
כולם היום רוצים רוחני...../images/Emo121.gif

אז גם אני...
תודה, גריני.

גריני

New member
מסר לבת-גלים ../images/Emo23.gif

סיום וואו! כאן החלק האחרון של הפאזל מונח במקומו, המקוום של העין השלישית... ואיך זה בתור מסר רוחני?
כל מה שספג את זמנך ואת האנרגיה שלך מגיע כעת לסיום. בהשלמתו את תנקי את המרחב לקראת תחילתו של משהו חדש. חגגי השבוע את סיום הישן וההגעה של החדש! תיהני משבוע מופלא

למעלה