מי יודעת איפה אפשר להשיג

happy

New member
../images/Emo26.gifמי יודעת איפה אפשר להשיג

תבליט לציור של כיבשה לקיר וגם תבליטים לציור כוכבים וירח. אנחנו רוצים לצייר בחדר של הנסיכה כבשים, כוכבים וירח. ולצעריי יכולת הציור שלי ושל החצי זוועתית. אז חשבתי לקנות תבליט ופשוט למלא בצבע ע"ג הקיר. אני פשוט לא מוצאת בצורה של כבש/ים, כוכבים וירח

naamamushki

New member
כבשים...

יש לי שבלונה מדליקה ואני יכולה לשלוח לך את הציור שיש בה... אני אצבע לך בשחור שת מה שצריך לגזור וכל מה שתצטרכי לעשות זה להדפיס על קרטון ולגזור לפי הקווים... מעוניינת? אם כן שלחי לי את המייל שלך במסר... אם את רוצה יש לי גם פינגווינים...

naamamushki

New member
אני אכין ואשים כאן בפורום כי במסר

אי אפשר לצרף קבצים... תוכלו להוריד מכאן גם כבשים וגם פינגווינים...

happy

New member
מעוניינת

את יכולה לשלוח לי במסר זה מגיע ישירות ל EMAIL שלי תודה תודה תודה!!!!!

naamamushki

New member
טוב... הנה זה בא...

כמו שכבר כתבו כאן אז לגזור את כל מה ששחור... אפשר בהדפסה לקבוע בדיוק את הגודל הנחוץ ואז אין בעיה עם קטן מידי... הצביעה בעזרת מכחול - לטבול ממש במעט צבע ו"לטפוח בעדינות על החורים (לא למשוך את הצבע אחרת הוא נכנס מתחת לשקף,פלסקיט או מה שתבחרו) לא לשכוח לתת רקע לחדר אם אתם לא רוצות לבן - לפני השבלונה ולתת לו להתייבש טוב טוב על הקיר... אז... נגלה ראשונה - הכבשים...

להדפיס ולגזור זה ממש נוח

גם אם רוצים לעבוד שני אנשים - ואז לא צריך לקנות שתי שבלונות. ד"א, אני העתקתי את הדוגמא לשקף עבה ואז חתכתי בסכין יפנית - נראה לי ששקף יותר פרקטי כי קרטון יכול להירטב מהצבע. ועוד משהו לחיסכון בעלויות - אנחנו קנינו את שלושת צבעי היסוד + לבן ושחור וערבבנו לנו בכוסיות פלסטיק את הגוונים שרצינו (כל החוויות מעיצוב חדר לבת של חברה - עשינו פס עם דובונים בכל הצבעים. יצא מדהים).

וואנאבי

New member
Hש בחנות פיינט מגיק בת"א

ובשאר חנויות מורשות של פיינט מג'יק- נירלט, את השבלונה שאת מחפשת. בנוסף לזה קונים שם חומר שפכטל, מצמידים את השבלונה לקיר עם מסקנטייפ (רצוי לשפשף אותו קודם על הג'ינס שלא יוריד צבע) ואח"כ מורחים עם כף שפכטל על השבלונה. מסירים בעדינות את השבלונה והשפכל מתייבש די מהר. וכך נוצר תבליט של כבשים וזה מדהים.. אח"כ צובעים בצבע אקרילי ויש לך כבשים יפהפיות.אפשר גם להדביק עיניים מתגלגלות כאלו שקונים בחנויות תחביבים. אני מצרפת כתובות של חנויות כדאי להתקשר קודם לברר על השבלונה הספציפית. בהצלחה. אם צריך עוד סיוע, תצעקי לי אני פה.

happy

New member
תודה תודה תודה

אתמול השבלונה היחידה שמצאתי היא של כבשים ברצף והן היו ממש ממש קטנות. שאם אני מציירת אחת על הקיר צריך זכוכית מגדלת בשביל לראות אותה אני אקפוץ אליהם אחרי העבודה!!!! תודה

אם את אוהבת את הדוגמא

תיסרקי, תגדילי ותדפיסי על שקף. ככה את יכולה גם ליצור את אותה כבשה במספר גדלים.

happy

New member
לא חשבתי על זה!!!

אין לי שום יכולת יצירה!! זה מדהים אותי!!!

וואנאבי

New member
שקף זה אחלה!!! פשוט לא רציתי לסבך..

אני מאוד בעד שתנסי רקודם לבד. כדאי שקף עבה יחסית כדי שכשאת מצמידה לקיר זה יבלוט טיפה ואז זה לא ימרח. הכי טוב אם יש בבית שקף כחול כזה של צילום רנטגן. ובעזרת סורק את יכולה להקטין להגדיל ולשחק עם זה כראות עינייך. וגם לנסות לצייר על השקף בעצמך.. אבל זה הבנתי ממך שלא בא בחשבון. בכל מקרה לא כדאי לוותר על עניין השפכטל. רונים בכל חנות חומרי בניין, + מרית למריחה. ואז הכבשים, כוכבים, ירח וכו'.. יוצא בולט ויפה לאללה. אה, ועצה הכי חשובה- לעשות את הנסיון הראשון מאחרוי הדלת או במקום שתבוא שידה /ארון. ורק אח"כ לעבור לאזורים החשובים!!! בהצלחה.

../images/Emo45.gif אין כמו המקום מאחורי הדלת

האמת שעכשיו כשאני חושבת על זה עשינו כמה ניסיונות גם על קרטון לבן שהיה בבית, ככה לקבל את התחושה של המכחולים והספוגים. אוי ועכשיו נזכרתי - בעבודה עם שבלונות מאד מומלץ לעבוד עם מכחולים קטומי שער (יש להם ציצת שער קצרה יחסית), כי אחרת הצבע נמרח (לא רלוונטי אם משתמשים בשפכטל). ואפשר גם לקנות ספוגי ים כדי לעשות אפקט של טיפוף עדין. יוו, שכחתי כמה זה כיף. אולי בכל זאת אני אעשה גם אצלנו? עד עכשיו חשבתי שלא כי צבע על הקיר זה אחד הדברים שמשעממים אותי הכי מהר.

happy! מקווה שלא סיבכתי אותך!

תאמיני לי שלפני הפרוייקט הזה לא החזקתי מכחול מאז שיעורי מלאכה. זה נורא פשוט לתפעל ולא שייך רק למוכשרים למיניהם!. גם ציור בשלושה צבעים בלי אפקטים יוצא מדהים. מכל הסיפור הזה הכי חשוב שיהיו לך את המכחולים המתאימים ולדאוג לקחת עליהם מינימום צבע. זאת כל התורה.

למעלה