מישהו מכיר ברית pride?

nmn2006

New member
../images/Emo26.gifמישהו מכיר ברית pride?

2 מדינות משם תקפו אותנו ועשו קצת נזק, אבל לא משהו שאי אפשר לתקן. השאלה עם מה יש לנו עסק. השם שלהם מוכר לי אבל אני לא סגור אם מדובר בברית גדולה באמת או במשהו שבעיקר עושה רעש. אם יש לכם מידע אני אשמח (אם זה כולל מספרי מדינות וכאלה - רק בפרטי כמובן)

mig77

New member
זה בערך

הברית הלא ישראלית הכי חזקה שקיימת :S

nmn2006

New member
סבבה. יש להם אויבים רציניים?

כי אם יש הייתי שמח ליצור איתם קשר. יכול להיות שהגיע הזמן שהם יקבלו קצת בום בום על הראש ממתי ברית לא ישראלית מעיזה לתקוף ישראלים?!

shitbreak1

New member
אל תתחיל איתם

לא כדאי לך להתחיל איתם במלחמה.... גם הם ברית מאוד חזקה, וגם יש להם שיתופי פעולה ממש חזקים. אני במקומך הייתי מנסה לסדר את זה בדרך אחרת

klod bokevski

New member
אמממ אין להם אויבים שידוע לי עלהים

אבל יש להם כמה וכמה בני ברית..גם בחול וגם ישראלים..סוגי הבריתות שעדיף לדלג עלהין ברשימת החיסול...

haimxl

New member
ברית גדולה וחזקה..

לאחד שלא שמע אליהם סימן שאתה בדרוגי ביינים + בשבילך הם חזקים..

Fireside

New member
ברית חזקה !

SFI לשעבר! בשית''פ פעולה עם: IRONZ 00AA00 RIHSONEMPIRE WOW INFINTY RRA GANGBANG

nmn2006

New member
יש איך לדבר איתם?

ואל תגידו לי מסך יחסים. זה שהותקף אצלנו הלך קאפוט. לא בא לי לתת להם עוד קורבנות.

tapuzoren

New member
תנסה את הפורום של גינדיס באנגלית

רבים מהם נמצאים שם. כולל מנהיגי הברית. יש כמה ישראלים שחברים בברית כך שקריאת עזרה כאן בפורום עשויה לעזור. והם ברית מאד חזקה.

tenen

New member
הם אנשים מאוד נחמדים :)

הם יותר מנומסים, תענוג לדבר איתם לעומת שיחות עם ישראלים :) בנוגע למלחמה לא הייתי חושב על זה במקומך :) באליסטיק ניסו ולא כל כך הלך להם :) יום יומיים וכל הברית שלהם הלכה...

nmn2006

New member
סבבה, אם יש כאן מישהו מ pride...

שידבר איתי. אני אשמח אם יוכל לשלוח מסר בפרטי עם מסנגר. משא ומתן תמיד עדיף על מלחמה

למעלה