למי שלא נמצא בצ´אט

../images/Emo26.gif למי שלא נמצא בצ´אט../images/Emo36.gif

בואו, אנחנו כבר שם והתחלנו לדון על העניין.

ערב טוב לכולם... הודעה חשובה.

אז ככה... אני פה כדי למסור לכם הודעות ועידכונים. היום בלילה נפגשנו מעט מאוד אנשים... קרן מחיפה, קולאז ואנוכי. בדרך אפילו פגשנו אפרסק נחמד שמשרה אווירה פסטורלית. קצת היה מאכזב כי רצינו להגיע להחלטות, דיברנו אמנם הרבה מאוד אבל זה היה קשה בלעדיכם.. ובהחלט אני לא מאשימה אף אחד, הייתי צריכה להודיע קודם. לפיכך, החלטנו ביחד שמחר נקיים שוב פגישה... בשעה 23:00
וכל מי שחשוב לו הפורום שיבוא. אנחנו צריכים לסגור ענינים (מיוזיק דוד אם אתה לא יכול לבוא אז תודיע לנו כי בלעדיך זה לא שווה האמת) כל מי שרוצה לשמוע על מה דיברנו שלושתנו, מוזמן להגיע מחר לצ´אט, להציע ולשמוע רעיונות ולדבר קצת עם חברי הפורום ולהכירם (באמת שזה נחמד). אז... אנחנו מצפות לראותכם מחר! בשעה 23:00 כל המתכוונים להגיע, נא לשרשר את הסמל הידוע
ויהיה אפילו יותר טוב אם ההודעה הזו תוקפץ ותהיה עם תוכן. אמנם כבר שיגענו אתכם בעניין, אבל שווה לסבול עוד יום אחד בשביל שנסגור את העניינים בצורה שקטה, נעימה ומקובלת על כולנו. מאיתנו, קרן מחיפה, קולאז ורוח של תשוקה.

naps

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

לילה טוב לכם. אני הרגע הגעתי הביתה ככה שלא ידעתי בכלל שנפגשתם. ההודעה באמת הייתה קצת מאוחרת... בקשר למחר- אני ממש לא יכול להבטיח כלום. ביחוד בהתחשב בעובדה שמחר יום חמישי וחברים מתחילים לחזור מהצבא. עם כל הכבוד לחשיבות הפורום ועתידו (שכבודם באמת במקומו מונח...), סדר העדיפויות שלי הוא קודם כל לראות חברים שלא ראיתי שבועיים וזה בא לפני הכל. זה בא לפני תוכניות טלוויזה, זה בא לפני לישון, זה בא לפני לראות חברים שכבר כן ראיתי השבוע, וזה גם בא לפני האינטרנט בכלל וגם הפורום הזה בפרט... זה בא לפני הכל... ככה שאני יכול להבטיח שאם אני אהיה בבית אני אבוא ואשתתף וכו´ אבל במידה ואני אצא עם חברים אני לא אוכל להגיע. אני מקווה שאתם מבינים... בכל מקרה, גם אם אני לא אגיע, את דעתי פחות או יותר הבעתי כבר במספר הודעות בפורום. נראה כבר מה יהיה מחר...

Michelle602

New member
../images/Emo31.gif

יש ביום שישי בגרות בלשון
ובגלל זה...אני לא אוכל להגיע היום לצ´אט

המממ

New member
הכוונה שלי היא ../images/Emo45.gif

אבל נחיה ונראה. יומטוב ושקט שיהיה לנו!

music dude

New member
סחתיין על היוזמה

אבל אני אוכל רק בין 19:00 - 20:00 או במהלך היום

אז מה מחליטים?

אני כבר לא יודעת.. לא חשבתי שזה יהיה קל להחליט על שעה לא יודעת... לשנות את זה ל-7, 8-? תעזרו לי פה... כל הזמן קובעים ומשנים.. צריך למצוא משהו שיתאים לרובנו.. אתם יכולים בסביבות 7 בערב? אי אפשר בלי המנהל... (רק אל תזרקו עלי עגבניות.... מחפשת מוצא)

קולאז

New member
כרגע אני כאן

ואתם יודעים שאני באה אבל... ההורים שלי רבים איתי ומשגעים אותי אולי לא אוכל להשאר הרבה... כבר נראה מה יהיה... ואני רוצה למסור ח´ח´ לרוח כל הכבוד...U GO GIRL!!!

למעלה