לכל מי שאני אוהבת
כנסו...

../images/Emo26.gifלכל מי שאני אוהבת../images/Emo23.gifכנסו...

אוווחח כמה שאני מאושרת אין לכם מושג... טוב אז ככה אני לא אתחיל לינקוט בשמות כדי שאני לא אשכח כמה מכם אבל מי שחשוב לי באמת יודע
קיצ... כמו שאתם כבר יודעים אני משרתת בשייטת-13... אז ככה היום קמתי בבוקר <כמובן שאיחרתי לרכבת ולא הייתי בבסיס גם היום
>...והיתעוררתי לבשורה משמחת.....שהיא: א י ש ר ו - ל י ה ע ב ר ת - ב ס י ס!!!!!!!!!!!!!!!!! יוווווווווווווווווווווההההההההההההההההההההההההווווווווו
*קלההללהלהלהלהל שתבינו אני אשכרה צורחת עכשיו * ולא סתם בסיס לאילתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אווווחחח אוווח אלוהים
וזה אומר שאני בקרוב אפרוש לי מנהריה הרקובה הזווווו סוף סוף! וכמובן מהצאט
....ות´אמת אני כבר מיתגעגעת אליכם כמה שזה נישמע מצחיק ככה זה נכון אתם באמת ניכנסתם לי ל
....כמו שרובכם יודע אני בחורה שלא ניקשרת מהר .... אז אני רוצה לאחל לכולכם כבר מעכשיו למרות שהעברה תיתבצע כנראה בתחילת שבוע הבא אבל לא משנה אז שתיהיה לכולנו שנה טובה ומתוקהההההה כמוכם!!! שיהיה לכם הכי כיף ,הכי שמח, הכי אושר שיכול ליהיות !!!!
א ו ה ב ת -א ת כ ם -ה מ ו נ י םםםםםםםם!!!
והכי חשוב כמה שיותר סקס ואהבה
אילתתתתתתתתתתת אני באהההההההה
חיחיחיחיחיחחיח מוווווואה צ´א צ´א

ביליייי

New member
ט´פוווווו......

בואי הנה!!!!! מה אילת, מה?!...... כוס אוכתק......תקשיבי לי טוב עכשיו..... (בילי, חאלס כבר......היא נוסעת, די.......תתמודד עם הפרידה..) לא מוכן!!! לא רוצה!!!! :(( (בילי, לא יעזור....) ס´אמק....חכי חכי אני בא לאילת...סלאח שבתי מי לא מפליק לך ~~~~ ת´שמרי על עצמך, ו........חסר לך שאת לא משחררת ת´טלפון לפני שאת עפה מפה...... סי´ה בייב ;)

../images/Emo4.gif אינדי....../images/Emo11.gif,../images/Emo9.gif

ששמעתי אותך שמחה הייתי כ"כ מאושרת רק ששמעתי ממה... קצת כאב לי... אבל יודעת אני שאת עכשיו מאושרת אז אני עוזבת... רק רציתי שתהיי מאושרת ושתשמחי כל הדרך רק תשמחי ותצחקי רק אל תשכחי שפה אוהבים אותך והמשפחה הקרובה שלך תמיד תאהב אותך אל תשכחי ילדה שאני בכל מקום איתך אל תשכחי נשמה שיש לך כוכב שאם את תרגישי רע את תפני אליו לעולם אל תפחדי לצלצל בכל שעה אני אענה ואם אני אהיה מנותקת ואת תצתרכי תדעי שאני כ"כ כואבת רק תזכרי נשמה שאני איתך בכל הדרך יש לי פה דברים שאת צריכה לקחת כדי שזה ישמור עליך לא יכלה לסוע המקום הזה ארור אבל אני יודעת דבר אחד שאני כ"כ אוהבת ותזכרי את זה לעולמים ותמיד שאת עצובה ואני לא עונה יש לך את הכוכב כוכב הצפון הכוכב של שתיינו תזכרי את זה לעד אינדיאנית שלי... פוף

../images/Emo41.gifכ ו כ ב - ה צ פ ו ן../images/Emo41.gif

. כ ו כ ב - ה צ פ ו ן .
אתה נתת לי את הכוכב כוכב הצפון השארת אותי פה בודדה ואני פה איתו אמרת שהכוכב הזה ישמור עליי בעתיד ושמחתי שבאמת אתה תהיה איתי תמיד היו שאתה שומר מלעמלה נתתי את כוכבינו לבחורה מקסימה בחורה שאני כ"כ אוהבת אני יחד איתך ואיתה ועוד שני אנשים שאתה בחרת בכוכב והחבר שלך יחד איתנו באותו מצב ועכשיו היא איתנו אתן כמה מילים אוהבת אני אותך בלי הרבה דיבורים תזכרי לעולמי עד את הכוכב הכוכב שלנו כוכב האהבה שתרגישי איי פעם עצבוה בודדה תמיד הכוכב היחד והמיוחד יהיה איתך הוא יהיה איתך אינדיאנית איתך לעד....

../images/Emo85.gif ה ד ו ב ה - ה ג ד ו ל ה../images/Emo41.gif

. ה ד ו ב ה - ה ג ד ו ל ה .
הדובה הגדולה כל האנשים שאני אוהבת נמצאים... הדובה הגדולה כולנו יושבים שמחים,מאושרים עצובים שונאים הדובה הגדולה אני ואת נמצאות אני וכל האנשים האוהבים סביבנו יחד איתנו הדובה הגדולה נותנת לנו את דרך הבית הדובה הגדולה שמומרת עלינו בלילות אנחנו שמה שמחות ומאושרת הדובה הגדולה זה כמו לי ולך בבית הדובה הגדולה זה כמו הבית... אז ברגע עצוב של כאב תחפשי את הדובה הגדולה ואז יתרפא כל הכאב.....
שירני אני לא רציתי שזה יתפרסם בחיים אבל אין מה לעשות את עוזבת... זה דברים שכתבתי ביום שהכרנו שהתכתבנו באיי סיי זוכרת את זה? בכל מקרה שירני אני מקווה שיהיה לך את כל הטוב שבעולם ושתמשיכי לצחוק ולחייך כי אני בין הכוכבים ובין כל המקומת האלה אהיה תעשי לי טובה בואי אליי השבת הזאת אהההה בעצם את סוגרת את זה בצבא טוב נו נדבר כבר לא יודעת בכל מקרה.... אני שמחה שאת מאושרת תמיד אמרתי את זה אבל בכל מקרה נשמתי היפה.... תזכרי שאני איתך ואם את צריכה אותי כמו שאת יודעת אני לא ישנה וגם אם אני אשן (מה שלא קורה בזמן האחרון) את יכלה להעיר אותי יאללה נשמתי חולה עליך ויש לי משהו לספר לך.... אז כמו שאומרים נ ש ת מ ע

בובי אני לא סוגרת ת´שבת בבסיס !!!

מה את בכוח רוצה להרוג אותי ...?!??!?? י´גנובה זה הישתנה ממחר אני מוציאה טופ טיולים שזה אומר שאני לא שייכת לשום בסיס אז שידחפו ת´תורניות המסריחות שלכם ואת הנכסים לאומיים שלהם לתחת !!!!!!! אינדי האז לאפט דה פאקינג שייייייטתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אווחחח אט לאסטטט -אט לאסטטטטט

איי איי ילדונת מוכשרת שלאינדי../images/Emo23.gif

בואי לפה תביאי
!!! ילדה אני יבוא לבקר תיהי בטוחה .... ואני אתן כמה גיחות לפה מידי פעם שכאני יהיה בבית אוהבת אותך תמיד <ואת המשפוחה שלי רחמים :) לעולם אל תישכחי את זה ... אני ישתדל לבוא למרכז ליפני שאני נוסעת
האינדיאנית שלך לנצח נצחים

(((((((((((((אינדי)))))))))))))

נשמתי? קרן,אמא,אבא,פרח,ואני..... מ א ח ל י ם - ל ך - א ת - כ ל - ה ט ו ב - ש י ש ו ש ת ה י י - מ א ו ש ר ת - ו ר ו ן - ו ר מ י - מ ו ס ר י ם א ל י ך - ת ו ד ה - ע נ ק י ת (אין לי מושג אל מה אל ת´שאלי אותי) ו ר ו ן - ר ו צ ה - ל ר א ו ת - א ו ת ך א ז . . . . . מ ח צ י - ר "ג - ו מ כ ו ל - מ י - ש מ כ י ר - א ו ת י כ י - א ת - א פ י ל ו - ר א י ת - ע ד - כ מ ה - א ת - מ פ ו ר ס מ ת פ ה . . . א ז - מ כ ו ל נ ו - כ מ ש פ ח ה - ע נ ק י ת - מ א ח ל י ם ב ב ב ב ב ב ה ה ה ה ה ה צ צ צ צ צ צ ל ל ל ל ל ח ח ח ח ח ה ה ה ! ! פוווווווווווווווווף

יווווו כנסי כנסי

מסריייייייי לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם לאבא שליייייייייייייייייייייייייייי
שאני אוהבת כל כך >ומילא לי ועדיין ממלא לי חלק חשוב ש"אסרף" ת´מיד החסיר :/ ולאמאאאאאאאאא אווחחח חולע עליה מווואה
ולקאטיייי אחותינו הגדולהההההההה ולפרחחח וצ´סטר הכלב הכי מציק בארף :) חיחיחי סתאאאאאם >הייתי רצינית <
ולרון ולכולם שאני אוהבת ואל דאגה הם יראו ת´סחורה שלך
בקרוב בקרוב
אני יבוא ממי ... >נו מה חשבת קנית לי מתנות לא ??? קלהלהללהלללה< קיצ... ילדה רק תעריכי מה יש לך בידיים .... ואני תמיד יהיה איתך ... במרחק פון ממך
שטויות זה עוד מיבחן בשבילינו בובי ונעבור אותו לוב יו המוניות

יוווווווווווווווו הגבתי ;)

כפרע, תראי רון בא לפה יום שבת ז"א שאת צריכה להיות פה השבוע!! אם לא את סתם Zונית אני רוצחת אותך כפרע חודש שלם!!! שלם!!!!!!! לא ראיתי אותך ובפוף? בקושי דיבור היה למה?? "אהבה נכזבת"קיצררררררררר את באה ולא מזיז לי רותם לא רותם אמא לא אמא לא אכפת לי!! מצידי שכל המשפחה שלך + רותם ת´בוא לפה!! מובן?!?!?!?! יאלללה יא Zונית עופת את באההההההההההההההההההה ולא אכפת לי !!!! פוף!

ביליייי

New member
לילו, התקשרו מבלוקבאסטר....

ביקשו שתחזירי ת´סרט שאת חייה בו מאמי....

הופמן

New member
עכשיו גם את ההודעות שלך

את רושמת כמו שיר .... איכס .. ילדה גועלית ... :) ביי יום טוב ...

Iee drag0n

New member
יאאא ... איזה כיף לך !! ../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

אין לך מושג כמה אני מאושר בשבילך ... כבר מתגעגע
שיהיו לך חיים הכי נפלאים שרק יכולים להיות .. ושתמיד תהיי מאושרת .. מאחל מכל ה-
.... LEE DRAGON

כפרות אני עליכםםםם../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

כולכם מוזמניםםםםםםםםםםםםםם תיהיה לי גם דירה שם נעשה חינגות....וחסר לכם אתם באילת ולא תיקפצו דיר באלק
אוווחחחח החיים הטובים נקפיץ כמה
נגלגל כמה *******
נעשה בלאגן ויהיה שמח
אייי כבר מיתגעגעת

ללללאאאאא !!

אני לא מסכייייייימה !!!!! את לא עוזבת לשום מקווווום אם את עוזבת את לוקחת אותי איתך במזוודה !! אמאאא !!.... חי חי....תצפי לאורחת ב20/10...

תזכרי ש..אני אוהבת..

אינדי,דבר ראשון...את עוברת לבסיס אחר,שזה אומר..אנשים חדשים,מקום חדש,תפקיד חדש..אני נורא מקווה שבבסיס החדש את תרגישי יותר בנוח תרגישי יותר בכייף עם האנשים ושתקבלי סיפוק מהתפקיד שתבצעי את תהיי רחוקה ממני...אבל תזכרי שאני כל כך אוהבת אותך. ושבלב שלי יש עוד לב קטן.ולב יותר קטן..ויותר קטן.. ובלב הקטן יש מקום רק בשבילך...שתמיד יחכה לך. וכמובן שאני אבוא לבקר...כב20/10 אני באילת...אני כל שלשה חודשים נמצאת באילת אז....אני אשתדל לבוא כמה שיותר...ולתת לך הרגשה הכי טובה שאפשר. אוהבת אותך...כל כך !!

טוב בזמן שהקדשתי לך שיר...

אני כותבת את זה את יודעת ש איןןןןןןןןןן כמוךךךךךךךךךךך ואני אוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך נשמה שלי
אני-באמת-אוהבת-אותך וחבל שאת הולכת איזה פיספוס ממני שאוהבת אותך כל כךךךךךךךךךךך סמדי

למעלה