כמה שאלות חשובות...

gongo

New member
../images/Emo26.gif כמה שאלות חשובות...

יש לי קצת בעיות עם NV וכבלים. אשמח אם תענו לי על השאלות הבאות ואז אולי אני אבין מה מקור הבעיה. 1. יש לי ראוטר D-LINK 714+ כדי למנוע ניתוקים הכנסתי לו כתובת IP סטטית מהכבלים. א. למה אני לא יכול להתחבר לשרת של NV עם הכתובות, אלא רק אם ה IP? 2. כאשר אני עובד עם IP דינאמי מהכבלים. א. רק אז אני יכול להתחבר עם הכתובת של השרת של כבלים cable.netvision.net.il למה זה קורה? ב. שאני מתחבר בצורה הזאת, אני מצליח לקבל טווחי כתובות שמתחילים ב 62. , 85. ו 217. אך שאני מתחבר עם IP סטטי אני מצליח למשוך רק טווחי כתובות של 212. ו 217. למה זה קורה? 3. הבעיה הכי גדולה תכלס זה המהירות שאני מחובר עם IP בטווחים של 62. או 85. המהירות לחו"ל תקינה פחות או יותר (100KB+-) אך שאני מתחבר עם 212 או 217 המהירות בבדיקה מגיעה ל מקסימום 40KBS במקרה הטוב. הבדיקות נעשות ע"י התוכנה לבדיקת מהירות של הפורום. אשמח לתשובות או רעיונות. נ.ב. אין לי וירוסים או סוסים טוריאנים... נבדק.

lincolny

New member
גם לי יש את אותה בעיה בדיוק!

היתה לי אותה עם הכבלים ו NV ועכשיו ADSL וNV בטווח IP מסוים זה עובד לאט ואם אני מתנתק ומקבל טווח אחר זה עובד מהר אני חושב שזה פאק רציני ב NV וצריכים לקבל על זה פיצוי

lincolny

New member
לא הכל אצלי תואם אליך

כרגע אני עם ADSL ומה שנראה בגדול זה שיש טווח של IP (שרת) שהוא יותר איטי ולכן האינטרנט יותר איטי אז מה שאני עושה אני מתנתק ומתחבר שוב עד שאני מקבל טווח שנראה לי יותר מהיר זה בושה ל NV האם לעוד מישהו יש את הבעיה הזו?

למעלה