חשובבבב מאאאאדד

לב שלם

New member
../images/Emo26.gif חשובבבב מאאאאדד ../images/Emo36.gif

בס"ד חל בלבול מסויים במציאת היום הנוח ביותר למפגש, אמנם קבענו ביום שלישי, אך מסתבר שיותר מדי אנשים לא יכולים להגיע כמו למשל אדם, רותם, סגולה, איתן, ועוד כמה... אי לכך, ובהתאם לזאת, אנו מפצירים בכם, שוב, אנא הצביעו על היום הטוב ביותר לכם - שלישי או רביעי? אם שני הימים טובים, אנא שלחו הודעה בה אתם מציינים ששני הימים מתאימים לכם, ואל תבחרו יום כדי לא לגרום לבחירת יום שהרבה אנשים אינם מסוגלים להגיע בו. אנו מתנצלים רבות על אי ההבנה, ועל הטרחה שאנו מטריחים אתכם, אך נשתדל לפצות במפגש פורה ומהנה. מיקום המפגש נשאר קבוע בכל מקרה וכן שעת הפגישה. רק היום עדיין נתון לשיקולכם. אנא הצביעו, למרות הטרחה והתסכול. ושוב עמכם הסליחה.
שלם.

LG_Falcon

New member
אני מראש לא יכול לבוא...../images/Emo52.gif

מממש מצטער אבל אני לא יוכל לבוא למפגשים...... כי יש את המפגשים שאני מארגן בשבועיים הקרובים, כפי שראיתם, אז בגלל זה אני לא יכול לבוא...:))) ד.א. אתם לא תאמינו מי היה בבתכנסת שלי עכשיו!! אפי איתם!!! כןכן! כל הכביש סגור ומלא בשבכניקים!

ש י ר ה2

New member
ובגלל אפי איתם הייתי...

צריכה לרדת 900000 אנטרים??? נו באמת??? איפה מישי אחרת לאחרונה, אני ידבר איתה שתוציא לך מהראש את האנטרים...

LG_Falcon

New member
חחח כן! הרי הוא אפי איתם! מנהיג המפ

ודרך אגב.. למי שראה נכון אצלי כתוב ברשימה של המפגשים רק יום שלישי בעזריאלי... כי יום רביעי אני כנראה בקפולסקי מנסה להוציא מספר טלפון מהמלצרית...אה... אוכל טאנאגויאקי....

וונדר.

New member
אל ג´י , אולי אפשר לעזור לך עם

השידאך, או לפחות עם הטלפון... יש לי חברה שממלצרת בקפולסקי , השאלה באיזה עיר... בציפייה...

LG_Falcon

New member
החברה שלי בקניון הגדול!

אחחחחח כמה שאני רוצה לאמר את זה....
)))

ש י ר ה2

New member
אחחח הקניון הגדול.....

אני שרצתי שם בעבר, רק חבל שהייתי שם בנסיבות לא כ"כ נעימות... אתה יודע בלינסון, מול... עשיתי שם שופינג....היה ממש קטעים,אחלה מסעדות "חומוסימה"- פרנסנו אותם טוב...

ש י ר ה2

New member
מה אתה אוכל???

מה זה כל המאכלים המוזרים האלה??? תאכל שניצל וזהו..כאילו שיש לך תקציב לקפולסקי?

לב שלם

New member
אנשיייםםםםםםםם

בס"ד בבקשה תרשמו מה היום המועדף. זה חשוב מאד. תודה.
שלם.

לבוששש

קודם כל ממש תודה על ההתחשבות! כמו שאתה יודע - אם זה יהיה ביום רביעי יש סיכוי שאגיע בע"ה..

א ד ם 18

New member
יום רביעי

אני לא אוכל להגיע יום שלישי, לכן אני מבקש שהמפגש ידחה ליום רביעי. תודה רבה ללב ולסנובית על העבודה הקשה שהם משקיעים בכדי לרצות את מרבית האנשים בפורום! שלכם כתמיד, א ד ם.

תלוי....

אם אוכל להגיע זה יהיה רק ביום רביעי כי יום שלישי אני לומד........ נראה מה יהיה........ אל תבטלו כלום בגללי..... לילה טוב לכולם. שלכם תמיד קטנטנציק ומוישלה אופניק

לב שלם

New member
הקפצה

בס"ד מחר אנחנו נחליט לפי הרוב. מחר בערב. איתן, שחקת אותה..
שלם.

למעלה