חדשים בפורום

לילךLilach

New member
../images/Emo26.gif חדשים בפורום ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo36.gif

שמתי לב שיש כמה גולשים חדשים בפורום , ראשית ברוכים הבאים לכל החדשים
אתם מוזמנים להציג את עצמכם ואת חיות המחמד שלכם (רצוי תמונות---> של בעל החיים כמובן)כשירשור להודעה הזאת. כמו כן ,אתם מוזמנים להשתתף בדיונים ולבדוק כל מה שנמצא בשורה האפורה למעלה: קישורים ,גלריה ,מאמרים ועוד.....

Dog Master

New member
מידע

במקור כלב עבודה כבד וכיום כלב משפחה. מוצא: צרפת גובה: 58-69 ס"מ משקל: 39-45 ק"ג פרווה: קצרה צבע: גוונים של חום ומהגוני אופי: כלב חביב ונוח, יצר שמירה בינוני, סף גירוי בינוני, נאמן ונוח עם ילדים. משמש: בעיקר ככלב משפחה. בעיות רפואיות: גזים, בעיות אורטופדיות ומבנה פנים בעייתי- בעיות נשימה. התאמה: הגזע מתאים לאדם ו/או משפחה המעונינים בכלב רגוע באופן יחסי, גדול ומסיבי. לעיתים מסוגל לשמור. בעלי הדוג דה בורדו חייבים להיות מסוגלים לשלוט בכלב חזק שכזה. הערה:כש- דוג דה בורדו הוא אגרסיבי הוא מסוכן מאוד . ישנם כלבים מגזע זה הזקוקים לפעילות גופנית רבה. לתמונות ראה המשך התגובות :

Dog Master

New member
אם אתה מעוניין בגזע זה...

אני יחפש לך הודעות באינטרנט. את ההודעות ארשום לך במסרים

לילךLilach

New member
למה לך לקנות כלב?

כדאי קודם לעבור על כל המודעות של כלבים לאימוץ ומסירה ולבדוק בכל העמותות ,אנשים זורקים ונוטשים כלבים מכל הסוגים. עדיף להציל כלב מעמותה או מיכלאה ולמנוע ממנו מוות אכזר או מסירה לניסויים !!!!

Dog Master

New member
אם אתה מחפש דוג דה בורדו בחינם...

הסיכויים שלך זה אפס מאופס... אני מצאתי לך הודעה ובה הגור הוא בן לאלוף ישראל שבן לאלופי עולם, אני מתאר לעצמי שהוא מאוד יקר...

לילךLilach

New member
דודי - שווה לנסות -כי אנשים

נוטשים גם בעלי חיים גזעיים ,זה לא פשוט ,אבל אי אפשר לדעת ,כי יש נוטשי חיות בכל מקום ,מכל מיני סיבות.

יש אתר חדש שהקים אבי לוי שלו יש

כלב בשם טנטו תוכל למצוא את האתר בוואלה פורום כלבים גזעים ובאתר פט נט בהצלחה

blixgirl

New member
תודה ../images/Emo24.gif

נסיתי להעלות תמונה של צ´יינה = China בת השנה וקצת שלי אבל אחרי מספר פעמים זה לא היצליח :( גם המלל וגם התמונה לא מופיעים
יש לכלבים שלי אתר ויש שם גלרית תמונות שלהם וגם של חברים,כך שלא כל הבוקסרים שם הם שלי :) תודה על קבלת הפנים :))) והנה הקישור לאתר http://www.pinkdogz.net

wiz

New member
זוכרים אותי ../images/Emo35.gif ../images/Emo13.gif

לי יש כלבלב בשם שוקו, בן 4~ חודשים... היום לקחתי אותו לווטרינר, ולשמחתי הוא קיבל את הכל בצורה ממש טובה
. הוא דווקא נהנה לרחרח את כל הסביבה, והוא ממש לא התרגש מהחיסון. אני אצלם אותו בקרוב, ואפרסם תמונה עדכנית במקביל לתמונה שצולמה ביום שהבאנו אותו... קשה להאמין שזה אותו הכלב, הוא גדל והשתנה לגמרי

לילךLilach

New member
בטח זוכרים ../images/Emo24.gif

מחכים לראות תמונות חדשות של שוקו !!!!!!! וכמובן לשמוע סיפורים עליו !!!

יוסי®

New member
אז ככה.......

שמי הוא יוסי, וכמו שניתן לראות בכרטיסי האישי, אני בן 24, וסטודנט.... חיים איתי (בבית של ההורים בינתיים
) שני כלבים - קרמבו - פויינטר מעורב עם קוקר ספנייל, בן 7 וחצי, שלקחתי מצער בעלי חיים בת"א, לפני כחמש וחצי שנים, כשקרמבו היה בן שנתיים. קרמבו, ד"א, הוא הכלב הכי יפה והכי חכם בעולם... הכלב השני - גראוצ´ו - כלב מעורב (פינצ´ר אחד מהם...) שחור, בן שנתיים וחודשיים, אותו אחותי הקטנה (לא כ"כ קטנה - בת 16...) מצאה פצוע עם שבר באגן וזנב חתוך!!!!! (נבלות מי שעשה את זה. הייתי חותך להם את הזנב, שיישרפו) ברחוב בגיל 8 חודשים... גראוצ´ו עבר ניתוח לא פשוט באגן, והיום הוא בריא לחלוטין, שמח, עליז, ועדיין עם מנטליות של גור - כל הזמן רוצה לשחק, אנרגטי מאוד, ואפשר ממש לראות את החיוך שלו...
בקיצור - שני כלבים מקסימים..... בעוד חצי שנה, אנחנו נעבור לבית גדול יותר, עם גינה - ואז יתווסף למשפחה גור חתולים.... תמונות, לצערי, אין לי על המחשב - אין לי מצלמה דיגיטלית, ואין סורק...

לילךLilach

New member
היי יוסי וברוך הבא לפורום ../images/Emo140.gif

התרגשתי מאד לקרוא את סיפור ההצלה של הכלבים שלך במיוחד את ההצלה של גראוצ´ו ,יש להם מזל ענק שמצאתם אותם !!!!!!!!! כייף לקרוא סיפורים כאלה ולדעת שיש אנשים כמוכם בעולם ,שאיכפת להם מכלבים אומללים ומוכנים להשקיע בהם המון אהבה וטיפול כדי שיחיו בעולם טוב ובטוח יותר ,פשוט כל הכבוד לכם !!!!! אתה מוזמן להשתתף בדיונים (אני רואה שאתה כבר משתתף
) ולא נוותר על תמונות ,אז תשיג ממישהו מצלמה ותציג את החמודים.

יוסי®

New member
אם היית מכירה את

אחותי הגדולה (שלא גרה איתנו כבר, אלא עם חבר שלה....) היית בכלל מתרגשת...... היא גרה עם חבר שלה שלוש שנים, ובמהלכם היא אספה מהרחוב בסביבות 12 כלבים ו-18 חתולים, ולכולם היא מצאה בית (את אחד מהכלבים היא אימצה בעצמה, כחבר לכלבה שהיתה לה, שגם היא היתה כלבת רחוב...). אחותי בקטע הזה היא דבר מדהים, ולא מסוגלת לראות גור חתולים שננטש ו/או כלב נטוש ולהשאירו ברחוב.....

למעלה