זה או...זה
בסגנון גלעד שגב
.

../images/Emo26.gifזה או...זה../images/Emo35.gif../images/Emo36.gifבסגנון גלעד שגב../images/Emo3.gif.

אני לא יכולה לראות את הפורום כ"כ מת
אז הכנתי שאלון... אני מקווה שהוא לא חוזר על עצמו
אתם מוזמנים לענות
.
"עכשיו טוב"
[הדיסק]או "האהבה נשארת"[הדיסק]
תקראו לאהובה שלכם "מאמי" או "מותק שלי"
הופעות של גלעד- בירושלים או בתל-אביב
איך אתם מעדיפים את הגלעד שלכם? בשירים שקטים ורגועים או בשירים קצביים יותר
ועוד על הופעות- אקוסטיות? או עם כל הלהקה
שירים שגלעד לא כתב, איזה יותר יפה? "שיר ללא שם" או "מגיע לנו יותר"
שירים שגלעד רק הלחין, איזה יותר יפה? "בשורות מצפון"[
מילים: רן דברת] או "ילד בונב ארמונות[מילים: ערן חי פרץ ז"ל]
בתופים: אביב [שבחיים אני לא אזכור את השם שלו|חובל| אז זה שמנגן איתו בהופעות על התופים] או גלעד שמואלי
איזה צבע אתם יותר אוהבים? אדום[הצבע שגלעד הכי אוהב
] או שחור[הצבע שגלעד תמיד לובש
איזה שאלה מפגרת
אין לי עוד שאלות
זהו בנתיים
.

אני כל כך משועממת תביאי עוד שאלונים

"עכשיו טוב"[הדיסק]או "האהבה נשארת"[הדיסק] עכשיו טוב תקראו לאהובה שלכם "מאמי" או "מותק שלי" איכ לא זה ולא זה, אבל אם כבר אז עדיף מאמי . הופעות של גלעד- בירושלים או בתל-אביב הופעות?? מה זה הופעות?? וירושלים בטח שירושלים (אני מוכנה לתת לו הסברים איך מגיעים אלי הבייתה ,זה לא מסובך!! ) אבל ת"א זה גם סבבה כי יש אריאלה וג'זמין וענת וליאור!!
איך אתם מעדיפים את הגלעד שלכם? בשירים שקטים ורגועים או בשירים קצביים יותר רגועים ועוד על הופעות- אקוסטיות? או עם כל הלהקה אמממממממ כל הלהקה שירים שגלעד לא כתב, איזה יותר יפה? "שיר ללא שם" או "מגיע לנו יותר" שיר ללא שם. שירים שגלעד רק הלחין, איזה יותר יפה? "בשורות מצפון"[מילים: רן דברת] או "ילד בונב ארמונות[מילים: ערן חי פרץ ז"ל] אוח לא אוהבת את שניהם
בתופים: אביב [שבחיים אני לא אזכור את השם שלו|חובל| אז זה שמנגן איתו בהופעות על התופים] או גלעד שמואלי עם כל אהבתי לשמואלי ! אביב המגניב יש רק אחד!!! ואגב ים קוראים לו אביב המגניב כהן. לא שם שמוסבך לזכור... איזה צבע אתם יותר אוהבים? אדום[הצבע שגלעד הכי אוהב] או שחור[הצבע שגלעד תמיד לובשאיזה שאלה מפגרת שחור הודגש באמצעות מדגישומטיק

נושא

"עכשיו טוב"[הדיסק]או "האהבה נשארת"[הדיסק] תלוי במצב כרגע עכשיו טוב תקראו לאהובה שלכם "מאמי" או "מותק שלי" פשוט בשם חיבה לא מאמי ולא מותק הופעות של גלעד- בירושלים או בתל-אביב בירושלים גלעד חייב לי הופעה כי כל פעם שהייתה בירושלים ולא הייתי/הייתה אמורה והתבטלה/נדחתה ותל אביב זה בסדר אבל עדיין ירושלים קודם איך אתם מעדיפים את הגלעד שלכם? בשירים שקטים ורגועים או בשירים קצביים יותר שקטים ורגועים ועוד על הופעות- אקוסטיות? או עם כל הלהקה כל הלהקה שירים שגלעד לא כתב, איזה יותר יפה? "שיר ללא שם" או "מגיע לנו יותר" שניהם שירים שגלעד רק הלחין, איזה יותר יפה? "בשורות מצפון"[מילים: רן דברת] או "ילד בונב ארמונות[מילים: ערן חי פרץ ז"ל] בשורות מצפון בתופים: אביב [שבחיים אני לא אזכור את השם שלו|חובל| אז זה שמנגן איתו בהופעות על התופים] או גלעד שמואלי שיביא את כולם ביחד הכי טוב פשוט כל אחד מהם איזה צבע אתם יותר אוהבים? אדום[הצבע שגלעד הכי אוהב] או שחור[הצבע שגלעד תמיד לובש איזה שחור זה בסדר

יופי, אני צריכה להעביר את הזמן

עד הש"ח של "אבודים". "עכשיו טוב"[הדיסק]או "האהבה נשארת"[הדיסק]? "האהבה נשארת" תקראו לאהובה שלכם "מאמי" או "מותק שלי"? הממ מותק שלי הופעות של גלעד- בירושלים או בתל-אביב? תל אביב. מורי, ששש! איך אתם מעדיפים את הגלעד שלכם? בשירים שקטים ורגועים או בשירים קצביים יותר? קצביים יותר ועוד על הופעות- אקוסטיות? או עם כל הלהקה? שקוף שעם כל הלהקה שירים שגלעד לא כתב, איזה יותר יפה? "שיר ללא שם" או "מגיע לנו יותר"? "שיר ללא שם" שירים שגלעד רק הלחין, איזה יותר יפה? "בשורות מצפון"[מילים: רן דברת] או "ילד בונב ארמונות[מילים: ערן חי פרץ ז"ל]? "ילד בונה ארמונות" בתופים: אביב [שבחיים אני לא אזכור את השם שלו|חובל| אז זה שמנגן איתו בהופעות על התופים] או גלעד שמואלי? ווא, לא שואלים שאלות כאלו
.. אבל נו, שמואלי
איזה צבע אתם יותר אוהבים? אדום[הצבע שגלעד הכי אוהב] או שחור[הצבע שגלעד תמיד לובש]? שחור

אני

"עכשיו טוב"[הדיסק]או "האהבה נשארת"[הדיסק]עכשיו טוב תקראו לאהובה שלכם "מאמי" או "מותק שלי"מאמי הופעות של גלעד- בירושלים או בתל-אביב: לא משנה איך אתם מעדיפים את הגלעד שלכם? בשירים שקטים ורגועים או בשירים קצביים יותר:שקטים ועוד על הופעות- אקוסטיות? או עם כל הלהקה: הלהקה שירים שגלעד לא כתב, איזה יותר יפה? "שיר ללא שם" או "מגיע לנו יותר"שיר ללא שם שירים שגלעד רק הלחין, איזה יותר יפה? "בשורות מצפון"[מילים: רן דברת] או "ילד בונב ארמונות[מילים: ערן חי פרץ ז"ל]לא יודעת בתופים: אביב [שבחיים אני לא אזכור את השם שלו|חובל| אז זה שמנגן איתו בהופעות על התופים] או גלעד שמואלי:גלעד
איזה צבע אתם יותר אוהבים? אדום[הצבע שגלעד הכי אוהב] או שחור[הצבע שגלעד תמיד לובשאיזה שאלה מפגרת:שחור

למעלה