הצילו!!!|ימין

../images/Emo26.gif הצילו!!!|ימין ../images/Emo121.gif

אני חדשה ואני צריכה עזרה! אני יודעת איך אני רוצה לתכנן את הדולי אבל איך אני מורידה את החלקים ומחברת אותם?????. דרך אגב בפורום הארי פוטר ה
היא שלי אז סליחה אם יש מישהו שהיא שלו ואם יש אני מבקשת מותר לי גם להשתמש בה? אני מאוד לא רוצה להיפרד ממנה! בבקשה תעזרו לי! מיכל&

greeneye

New member
לוחצת על-

מקש print screen... ואז בפיינט שופ פרו ללחוץ על קונטרול ועל V ביחד. מקווה שעזרתי!

victorya

New member
בקשר לפיינט שופ פרו../images/Emo97.gif

אני הורדתי לא מזמן את הגרסא של האנימציה. אין לי מושג איך עובדים בה. עדיף להוריד את הכל? מישהי שתעזור לי בבקשה!

mgirl

New member
דולי עם שיער מדהים!

ציירתי דולי חדשה... והשיער יצא לי פשוט פצצה! (לדעתי) גם השמלה ממש יפה! מה דעתכם? -מיכלי-

bilha501

New member
מיכלי!

הבובה מדהימה!!! אהבתי לאלה את מוכשרת!!!!! אבל רק דבר אחד לדעתי כדי לשנות הקו השחור לצסע גוף שלךך בלהה:)
- חיבוקים ונשיקות לתמר (גם לך:))

mgirl

New member
רעיון טוב...

הנה המתוקנת! ואני אמסור לה (לתמר) ד"ש ממך! המשך לימודים נעים (ומהיר) בלי שיעורים ובלי מבחנים בלי מורים ובלי תלמידים בלי מנהל בלי מתימטיקה בלי ספרות בלי אנגלית בלי ספורט בלי אמנות בלי ביולוגיה בלי כימיה בלי מידענות בלי גיאוגרפיה בלי הבעה בלי משנה בלי תורה בלי נביא בלי היסטוריה ובקיצור... יו נואו... -
Lots of- -מיכלי-

Black Cat15

New member
היא חמודה ../images/Emo41.gif

הבובות שלך ממש יפות, אבל אני מעדיפה את פרצוף האמו קיס הרגיל *נסקלת*

Mooa-Numi

New member
אני מצטערת מיכלי...

אבל הפרצוף החדש פשוט... צורם לי...

את זה אני יודעת אבל..../images/Emo121.gif

זה נותן לי את כל הדף השלם לא את החלק המסוים שרציתי!!! מיכל&

victorya

New member
למה להסתבך??../images/Emo97.gif

תקישי על מקש ימני ועל- save picture as... ואז תשמרי איפה שאת רוצה ( או שאפשר לעשות גם copy paste(

למעלה