המקומות הטובים לנרגל

סנאי נדיר

New member
../images/Emo26.gif המקומות הטובים לנרגל ../images/Emo36.gif

אני אתחיל! הסמסרה בהרצליה פיתוח מקום ממש טוב.

D a r k m a n72

New member
תפרט.. מה עושה אותו ממש טוב?

ואיזה עוד מקמות ראית להשואה .. אני הייתי "בתופים" ביפו-ת"א.. אהבתי את המקום ונרגילה סבבה

TiKiMAN

New member
בגינה ליד הבית.

המקום הקבוע מאז 2003. -וגם זה ליד הבית...

בית הסולטן לנצחחח

נרגילות מצוינות גחלים חופשי...גחלי מנגל... אוכל שתיה בלה בלה הכל ממש בזול שירות טוב ותאמינו לי...ערוץ האופנה לא נראה טוב יותר אף פעם... זה ביפו... תחשבו על זה..נרגילה 14 שקל..ל3 אנשים זה יוצא 4.5 כל אחד..בערך..

rotemr17

New member
אם אתה רוצה חומוס..

לך לכיכר חג' כחיל, חומוס זול והכי טוב שאני אכלתי איי-פעם, לא רחוק מסולטן

אבל אתה לא אוכל לבד..

שמע אני יוצא משם מפוצץ ופחות 20/25 שקל בכיס זה הרבה יותר עדיף על הטרבין או על הE שנטי למי שמכיר בראשון

rotemr17

New member
גם אם אתה אוכל עם חברים..

צלחת גדולה של חומוס ופיתות חמות חופשי (ככה שאתה מסיים את הצלחת עם 5 פיתות לפחות) עולה 10 - 15 שקל

הכי כיף זה להזמין צ'יפס וחומוס

ואז אני מכניס את הציפס לחתיכת פיתה ואז מנגב...משהו שוס :)

leevice

New member
מתי היית בסמסרה?

הייתי שם לפני שבוע בערך והמלצרית המומחית נרגילות הזאת לא הצליחה להרכיב נרגילה כמו שצריך והחליפה אותה כמה פעמים עד שזה הצליח לה... חוץ מזה המחוזקת עושה רק טוב לתאי המוח!

ronnyg22

New member
המלצה

לא רק נרגילה אבל המלצה - מסעדת הזקן והים ביפו אחלה אוכל, לא יקר (כמו לפתוח שולחן באווזי) מקבלים המון, ויש להם אחלה נרגילות! יושב טוב עם התה בסוף האוכל :)

Schweinstieger

New member
"קליאופטרה"

ליד מגדל השעון ביפו. אמנם זה מקום לא מרשים חזותית, אבל הנרגילות מצויינות. יש מבחר טעמים וגחלי מנגל חינם (נרגילה עולה 12 ש"ח!!). מקום אליו אתה בא בשביל נרגילה נטו. אה, ובשבת הערבים החביבים שעובדים שם מזפזפים בין הליגה האנגלית לליגת העלק. מומלץ מאוד!

למעלה