הייתי מת להשיג...

Pete® Pan

New member
../images/Emo26.gif הייתי מת להשיג... ../images/Emo62.gif

הייתי מת להשיג את הפס קול של צח"מ! אני לא מדבר על מנגינת הפתיחה \ הסיום, אני מדבר על כל המנגינות שמלוות את העלילה. למישהו יש דרך להשיג את זה? יש לכם רעיון למי \ לאן לפנות כדי להשיג את זה - דיסק מלא במנגינות צח"מ?

pumiki25

New member
בהחלט! ../images/Emo9.gif

כיף לגלות שלא רק אני פריקית של פסקולים...
יש לי את הדיסק, קניתי לפניי שנה-שנתיים. אתה יכול לגשת ל - www.amazon.com ולחפש. אני מאמינה שעוד נשארו עותקים...מה שכן, הפסקול קצת איכזב אותי. יש בו כמה נעימות מקסימות שאני אוהבת - אבל שאר המנגינות לא איי-יי-יי. יותר מדי רומנטיקה וסקסופון...
יש נעימות שהייתי משלמת כדיי להשיג. חבל... מקווה שעזרתי
מיקי

Pete® Pan

New member
באמת יש כזה דיסק...?

לא הייתי בטוח, אבל אמרתי - נו, בוא ננסה... לא ידעתי שיש דבר כזה! טוב לדעת! תודה!

Pete® Pan

New member
היי, אור, וואי ממש תודה! ../images/Emo23.gif

יש מצב שתמיר את הדיסק ל- MP3 ותשתלח לי את הקבצים? - אם אתה לא יודע איך, אני יכול לשלוח לך תוכנה ולהסביר לך איך עושים את זה... וואי! זה יהיה ממש נחמד מצידך, תודה רבה!

pumiki25

New member
יש לי ../images/Emo13.gif

...יש לי די הרבה קבציי מנגינות (14 מתוך 34 טראקים) על המחשב, מומרים ל - MP3. אשמח לשלוח לך, ולהמיר גם את השאר אם תרצה...
מיקי

soapsfan

New member
יש סיכוי

שתעלי כמה לyousendit.com ותשימי פה את הקישור להורדה?

pumiki25

New member
בכיף

אני רק מקווה שאצליח! אלך להמיר את כל הטראקים, ואנסה להעלות לאתר... תחזיקו אצבעות
מיקי

pumiki25

New member
רק רגע - עוד מישהו מעוניין? ../images/Emo36.gif

אני לא חושבת שאפשר להעלות לשרת יותר מקובץ אחד בו זמנית...מה שאומר שאני פשוט אצטרך להעלות 34 פעם ולתת 34 לינקים... אני אעלה ואפרסם בשמחה, אבל...זו הרבה טירחה. מישהו מעוניין, באמת? (soapsfan - אולי עדיף שאצרוב לך...?) הממ, מחכה לתגובות... מיקי

pumiki25

New member
בינתיים - נעימת הפתיחה... ../images/Emo79.gif

צח"מ - נעימת הפתיחה (מקווה שלא התפקשש לי הקישור)

אם תוכלי אז בכיף....

יהיה מאוד נחמד לשמוע נעימות שהושמעו בתוכנית, נראה איך זה יוצא... בינתיים, הנה לינק לשמיעת מנגינות הפתיחה והסיום השונות שכל אחד יכול לשמוע, וחבל שתתאמצי להוריד אותן...

זהו, האמת שלא

אם את רוצה לשמור, אז פומיקי תצטרך להעלות... (באמת יכול להיות נחמד לשמור את נעימת הסיום למשל)

Pete® Pan

New member
שלחי לי ואני אעלה את זה לשרת שלי

לשרת של האתר... שלחתי לך מסר אישי

pumiki25

New member
LOL...כן, גדול*ה*... ../images/Emo13.gif

...גדולה
ותודה! האמת היא שכבר שכחתי באיזו צורה רצית שאשלח לך את הקבצים (זללתי לי משהו מהיר בין "כתוב תגובה" ובין ההקלדה של המילים האלו ממש, כך ששכחתי - כרגע חזרתי הביתה, הרוגה, בקושי רואה משהו...אפילו לא ראיתי צח"מ, כך שאני נמנעת מלקרוא את השרשורים על הפרק היומי...
) לא שמתי לב למסרים - אני מבטיחה לכתוב מחר (אורטלו'ש, גם לך!!!) - כרגע אני פשוט חייבת לסיים לכתוב מאמר, להכין סקיצות לפרוייקט השני שלי ולצפות ב"דיסקברי" בתכנית על בית החולים המקורי ששימש כהשראה ל"אי.אר"...סדרה אחרת שאני חולה עלייה. יחד עם "שיקגו הופ". ו"עמוק באדמה"...ו"משמרת שלישית"...טוב, די!
לילה טוב, בינתיים...! מיקי

למעלה