הודעה לנהגים

Angel972

New member
../images/Emo26.gif הודעה לנהגים ../images/Emo73.gif ../images/Emo36.gif

אם עד עכשיו לא אכפת היה לך לסכן את חיינו ולעבור באור אדום ... אם עד עכשיו לא אכפת היה לך לסכן את חייך, וחיי משפחתך ... אולי 1000ש"ח, שלילת רשיון, ו 10 נקודות (אני חושב שגם ייקחו לך את האוטו לחודש ימים) - אולי הם יגרמו לך להפסיק. ברמזור היציאה המערבית מהעיר (מאיזור התעסוקה לכביש 443) הוצבה מצלמה פעילה
נכון שבעבר הייתה רק קופסה ... אבל ביום שני האחרון שמו מצלמה פעילה, אז ... שלא יתפסו אותך
נסיעה בטוחה לכולנו.

מיקלול

New member
חבל שהמצלמה לא ניידת , שתעקוב

אחרי השוטרים ברכבים של המשטרה שמרביצים 100 ו 120 על כביש 443, נצמדים לרכבים ונוהגים כמו המופרעם שהם אמורים לתפוס

Angel972

New member
השאלה היא האם השוטרים

גם עוברים באדום
ולגבי המשפט "אז ... שלא יתפסו אתכם" זה על המשקל של המשפט "אז ... שלא יעבדו עליכם"
ברור שצריך לתפוס את העבריינים האלה

ורדה 1

New member
כן, הם גם נוסעים באדום אתמול עומר ראה ניידת משטרה עוברת באדום לוהט. אמרתי לו שאולי הוא היה במרדף או משהו דומה, אז הוא סיפר לי שלא דובים ולא יער - הניידת נסעה לידו את כל הדרך מיצחק רבין ועד ליציאה ממודיעין.

ממה מיה

New member
וגם החלה אכיפה בעמק האלה

עצרה אותי משטרה בקטע שבין הכיכר מכביש היציאה ל 443 לעמק האלה ובדקו רשיונות.
הגיע הזמן שיאכפו את החוקים שם. המהירות המותרת היא 50 ורב הנהגים נוסעים מעל 80 קמ"ש

ע זי

New member
יש הבדל בין בדיקת רשיונות לאכיפת

חוקי התנועה. ולגבי עמק האלה - עדיף שיאכפו את המהירות באזור הבנוי של הכביש ולא בזה הפתוח. גם באזור הבנוי יש לא מעט נהגים ואולי אף רובם הנוסעים במהירות הגבוהה מ-80 קמ"ש. הסכנה שם גדולה הרבה יותר.

ממה מיה

New member
הם אמרו לי שהם שם כדי לאכוף

גם את נושא המהירות, אם כי לא הבחנתי באף מכמונת. מסכימה איתך לגבי האכיפה באיזור הבנוי. וגם בצמת מדבורה הנביאה לעמק האלה שם לא מצייתים לזכות קדימה וזה ממש מפחיד. אני תמיד מאיטה כשאני מגיעה לשם מפחד שמישהו יגיח ולא ייתן לי זכות קדימה.

chili3

New member
הם עומדים שם תמיד, זה לא משהו חדש

והם לא אוכפים את החוק, סתם בודקים רישיונות.

למעלה