דרייבר לפלופי דיסק

qwerty27

New member
../images/Emo26.gifדרייבר לפלופי דיסק../images/Emo36.gif

שלום לכולם. לפני כשנה קניתי מחשב נייד ללא פלופי דיסק והתקנתי עליו את מערכת ההפעלה ואת הדרייברים כמו שצריך. במועד מאוחר יותר קניתי את הפלופי דיסק החיצוני התואם (USB) וגיליתי שהמחשב לא מזהה אותו, ודיסק הדרייברים שקיבלתי עם המחשב לא מכיל את הדרייבר המיוחל. התקשרתי למוכר והוא שלח לי את קובץ הדרייבר באי-מייל. הורדתי את הקובץ ל- c:/wimdows/devices והפלופי עבד נהדר. אתמול נאלצתי לפרמט את המחשב ולהתקין הכל מחדש ושוב יש לי את אותה בעייה. קובץ הדרייבר נמחק בפירמוט ושוב המחשב לא מזהה את הפלופי. הפעם המוכר כבר לא ניתן להשגה בשביל לשלוח לי שוב את הדרייבר. מיותר לציין שאין לי את שם הדרייבר וכל חיפוש שערכתי באינטרנט לא עזר. מאד מאד אודה באם מישהו יכול לעזור לי. תודה רבה!

Hyperion

New member
../images/Emo13.gif ומה עם...

מה דעתך לצייד אותנו בפרטים שוליים כמו מערכת ההפעלה שלך, דגם המחשב, דגם הפלופי שלך...

qwerty27

New member
../images/Emo26.gifפרטים נוספים../images/Emo36.gif

החסרת הפרטים הללו מעידים על תבונתי "הרבָּה" במחשבים...
ובכן: דגם מחשב: אני לא בטוח. ב- system properties כתוב: CentraurHauls x86 family 6 model 7 stepping 2 אם זה לא נשמע נכון, אשמח אם תוכל לומר לי איפה כתוב דגם המחשב. על המחשב עצמו לא כתוב כלום. "בגחון" שלו כתוב: Elitegroup Computer Systems Co. LTD. מע' הפעלה: windows98 דגם פלופי דיסק: אין לי מושג. צילמתי את "הגחון" של הפלופי דיסק ואני מקווה שבין מילות הסינית יש את התשובה... שוב, תודה רבה!!!

למעלה